Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Wszyscy ci, którzy w najbliższym czasie chcą zmienić swoją ofertę internetową, powinni uzbroić się w wiedzę. Zwłaszcza że w Stargardzie jest w czym wybierać. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!


Najlepszy Internet w Stargardzie – jaki wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego dostawcy Internetu, ważne jest, abyś najpierw zerknął na swój budżet oraz dostępność operatorów w Twoim regionie. Jeśli masz taką możliwość, koniecznie rozważ Internet światłowodowy. W dalszej części tego tekstu dowiesz się dlaczego jest on tak dobry i jak zdobyć go w najniższej możliwej cenie.

Dziś najwyższe prędkości transferu osiąga się dzięki dwóm technologiom: sieci 5G w przypadku połączeń mobilnych oraz światłowodowi w przypadku połączeń stacjonarnych. Jeśli chodzi o dostęp do Internetu w domu lub mieszkaniu, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie właśnie ze światłowodu, który gwarantuje niezawodne i szybkie połączenie. W Stargardzie dostępnych jest kilku operatorów, którzy za niewielkie pieniądze połączą Cię z siecią właśnie w tej technologii.

Ile kosztuje Internet w Stargardzie?

Nie musisz przepłacać. W Stargardzie kilku operatorów walczy ze sobą, oczywiście za pomocą cen. Najtańsze aktualnie oferty zaczynają się już od 35 złotych (i jest to jeden z najtańszych transferów w kraju). Najdroższe pakiety to już poważny wydatek. Vectra swoją najpotężniejszą ofertę ma za prawie 130 złotych, choć należy przyznać, że jest bardzo szybka, dostawca w tej cenie dostarczy Ci aż 1200 Mb/s.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Najpopularniejszymi ofertami są tutaj te w cenach 60-80 złotych miesięcznie.

Jaka prędkość Internetu w Stargardzie?

Bezspornie najwyższe prędkości internetu można osiągnąć poprzez zastosowanie technologii światłowodowej. Trzeba jednak pamiętać, że im większą przepustowość chcesz mieć pod dachem, tym wyższe będą koszty. W Stargardzie istnieje bardzo różnorodny wybór ofert, które znacząco się od siebie różnią. Najbardziej ekspresowe połączenia, mimo że najdroższe, gwarantują prędkość transferu na poziomie 1000 Mb/s. Vectra wyróżnia się jako lider, proponując ofertę z transferem aż 1200 Mb/s.

Natomiast najniższe osiągalne prędkości wynoszą około 150-200 Mb/s. Przypuszczalnie większość mieszkańców będzie decydować się na prędkości z przedziału 300-600 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Stargardzie?

Obecnie, najpopularniejszym typem łącza do Internetu domowego jest światłowód, który zapewnia nie tylko najszybsze, ale także najbardziej niezawodne połączenie. Jeśli jednak uważasz, że światłowód jest zbyt kosztowny, istnieje nadal dostęp do tradycyjnych usług internetowych, nazywanych po prostu Internetem stacjonarnym. Ponadto, operatorzy komórkowi oferują szeroki zakres możliwości dostępu do sieci mobilnej, w tym również połączenia w sieci 5G.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Stargardzie?

W Jaworznie dostępni są duzi ogólnopolscy dostawcy sieci. Wśród nich są:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Przekonaj się sam!

Internet dla studenta Stargard

Dla studenta najlepszym wyborem Internetu będzie zazwyczaj szybkie i niezawodne połączenie, które umożliwi płynne uczestnictwo w zajęciach online, przesyłanie plików oraz korzystanie z różnych zasobów internetowej wiedzy. W zależności od budżetu i dostępności, światłowód może być atrakcyjną opcją, zapewniającą wysoką prędkość, a także, co równie ważne, stabilne połączenie. Najlepiej byłoby, gdyby dostęp do sieci dla osoby uczącej się nie był wolniejszy niż 300 Mb/s, a warto rozejrzeć się również za szybszą opcją.

Przykładowy Internet dla studenta Stargard:

Internet dla seniora Stargard

Dla seniora najlepszym wyborem Internetu będzie stabilne i niezawodne połączenie, które zapewni łatwy dostęp do sieci, aby bez problemu móc komunikować się z bliskimi. Warto zwrócić uwagę na jakość obsługi klienta, a także dostępność sieci salonów w pobliżu miejsca zamieszkania seniora. Prędkość transferu nie musi być wyjątkowo wysoka, jednak warto rozważyć minimum łącza na poziomie 150 Mb/s, aby zapewnić komfortowe użytkowanie sieci.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Stargard:

Internet dla gracza i streamera Stargard

Dla graczy najlepszym wyborem będzie szybkie i stabilne połączenie, które zapewni płynne doświadczenie podczas gry online. Ważne jest, aby wybrać dostawcę, który oferuje wysoką prędkość pobierania i wysyłania danych, aby minimalizować opóźnienia (PING) i zapewnić komfortową rozgrywkę. Optymalna prędkość zależy od rodzaju gier, jednak zazwyczaj rekomenduje się prędkość łącza wynoszącą co najmniej 600 Mb/s, choć najlepszym rozwiązaniem byłby transfer na poziomie 1000 Mb/s.

Podobnie rzecz ma się ze streamerami, oni również zadbać o to, aby ich usługi były możliwie jak najszybsze. Dlatego oni również powinni zadbać o prędkość sieci na poziomie 1000 Mb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Stargard:

Internet w dzielnicach Stargardu

Internet dostępny jest w następujących dzielnicach Stargardu:

 • Osiedle Starówka
 • Osiedle Pyrzyckie
 • Osiedle Letnie
 • Osiedle Hallera
 • Osiedle Zachód
 • Osiedle Chopina
 • Osiedle Tysiąclecia
 • Osiedle Kopernika
 • Osiedle Kossaka
 • Osiedle Lotnisko
 • Giżynek

Internet bez umowy Stargard

Czy istnieje Internet stacjonarny bez umowy? Nie, ale jest za to z umową bezterminową, a więc na tyle, ile tylko zechcesz! Oto przykłady takiego Internetu stacjonarnego z umową na czas nieokreślony:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Stargardzie?

W Stargardzie aktualnie absolutnie najtańszą ofertę internetową ma Play. Za 35 złotych miesięcznie dostaniesz transfer na poziomie 300 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Stargardzie?

Najszybszy Internet w Stargardzie posiada Vectra. Za około 105 złotych otrzymasz ofertę, która zapewni Ci transfer na poziomie 1200 Mb/s.