Znaleźliśmy 19 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jeśli planujesz zmienić dostawcę Internetu, to dobrze trafiłeś. Z tego tekstu dowiesz się, jak wybrać najtańszy Internet w Tarnowie.

Dla osób, które zmieniają dostawcę usług internetowych w Tarnowie, to mamy dobre wiadomości. Bez problemu znajdziesz szybki, tani dostęp do sieci. Jeśli planujesz wybrać światłowód, to również jest w czym wybierać.


Najlepszy Internet w Tarnowie – jaki wybrać?

Jeśli potrzebujesz wybrać Internet do domu to przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na Internet światłowodowy. Starsze połączenia czy Internet mobilny nie dadzą ci takich możliwości, jeśli chodzi o prędkość, jak i również stabilność sieci.

Ile kosztuje Internet w Tarnowie?

Ceny Internetu w Tarnowie zaczynają się 44,99 zł (Multimedia), znajdziesz tez trochę droższe oferty na przykład za 49,99 zł (Vectra).

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Netiado 1 Gb/s2470,00
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Bialnetdo 600 Mb/s60,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Playdo 300 Mb/s2445,00
Vectrado 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Elposdo 300 Mb/s2469,00
KOBAdo 100 Mb/s2449,00

Najdroższy pakiet w tym momencie oferowany jest przez Vectrę i kosztuje on 129,98 złotych. Co ważne, bez trudności znajdziesz przyzwoitą ofertę za około 60-70 złotych.

Internet w Tarnowie – dostępne prędkości

Najwolniejsze ze wszystkich łącz… i tak są całkiem szybkie. Prędkości w Tarnowie zaczynają się już od 150 Mb/s. Najdroższe pakiety posiadają Internet na poziomie 1200 Mb/s. Nie ma jednak problemu w znalezieniu niedrogiego i szybkiego dostępu do sieci, na przykład o prędkościach 450-600 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Tarnowie?

W Tarnowie bez problemu dostaniesz Internet światłowodowy, ale jeśli nie masz ochoty do niego dopłacać, to dostawcy mają w swojej ofercie jeszcze klasyczny Internet stacjonarny. Dostępna jest także oferta Internetu mobilnego.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Tarnowie?

W Tarnowie dostępni są prawie ogólnopolscy operatorzy. Są to:

  • Multimedia
  • Vectra
  • UPC

 Jaki Internet dla studenta w Tarnowie?

Studenci muszą do perfekcji opanować nie tylko wyszukiwanie danych i zarządzanie swoim czasem. Od niedawna standardem staje się praca online, a więc dla adeptów uniwersytetów zupełnie normalne jest korzystanie z nowych technologii, aby w ogóle móc uczestniczyć w nauce. Choć może wydawać się to trywialne, to szybki Internet jest bezwzględnie potrzebny, aby w ogóle móc studiować. Dlatego ucząca się osoba powinna mieć dostęp do sieci o prędkości plasującej się przynajmniej w okolicach przynajmniej 300-500 Mb/s.

Przykładowy Internet dla studenta Tarnów:

Jaki Internet dla seniora w Tarnowie?

Dobry Internet dla seniora to taki, który jest bezproblemowy. A gdy sprawia problemy, to powinien być łatwy w naprawie. Dlatego należy bezwzględnie zadbać o to, aby miał dobrą obsługę klienta, wsparcie, a także najlepiej punkty stacjonarne w bliskiej odległości od miejsca zamieszkania seniora.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Tarnów:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Tarnowie?

Jeśli jesteś streamerem, to na pewno wiesz, że coraz więcej transmisji online odbywa się przy użyciu jakości 4K, a do tego trzeba mieć naprawdę szybki dostęp do Internetu. Podobnie z grami – bez stabilnej sieci trudno mówić o komfortowej rozgrywce, nie wspominając już o liczbie gigabajtów, które trzeba pobrać z sieci przy premierze nowego tytułu. Dlatego właśnie i gracze, i streamerzy powinni mieć dostęp do Internetu o prędkości wynoszącej przynajmniej 1000 Mb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Tarnów:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Tarnowie?

Najtańszy Internet w Tarnowie proponuje operator Multi media, który w cenie 44,99 zł miesięcznie dostarczy Ci sieć o prędkości 150 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Tarnowie?

Najszybszy Internet w Tarnowie ma transfer na poziomie 1200 Mb/s. Oferuje go Vectra. Miesięcznie trzeba zapłacić około 105 złotych.