Znaleźliśmy 21 ofert spełniające Twoje kryteria.

Dobry i szybki Internet w Gdyni? Podpowiemy Ci, u kogo możesz znaleźć nie tylko tanią, ale i dobrą ofertę Internetu stacjonarnego.


Najlepszy Internet Gdynia – jaki wybrać?

Jak znaleźć najlepszą ofertę łącza przewodowego w Gdyni? Najlepsza oferta będzie ta z najszybszym łączem w tej kwocie, jaką chcesz maksymalnie przeznaczyć na Internet. Pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę!

Oczywiście każdy ma inne potrzeby – jednemu wystarczy łącze 100 Mb/s, innemu 300 Mb/s, a jeszcze inny potrzebuje jak najszybszy Internet w Gdyni, bo np. dużo gra w gry online lub potrzebuje dostępu w całym domu na wiele urządzeń (router Wi-Fi). Za każdym razem ważne jest, aby nie przepłacić! W tym celu porównaj Internet stacjonarny na Komórkomat.pl i wybierz najlepszą ofertę w jak najlepszej cenie.

Ile kosztuje Internet w Gdyni?

Najtaniej wypada Play i Multimedia – ich oferty kosztują odpowiednio 45-44,99 zł i oferują transfery do 300 i 150 Mb/s. Sporo innych niedrogich ofert znajdziesz w przedziale 50-60 zł.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

Będą to oferty takich operatorów, jak Orange, Netia, Vectra, UPC czy T-Mobile. Oferty mniejszych sieci (RFC) zaczynają się w Gdyni od nieco wyższych kwot.

Jaka prędkość Internetu w Gdyni?

Najniższe prędkości oferowanych łącz przewodowych w Gdyni wynoszą 100-150 Mb/s, ale są to wyjątki potwierdzające regułę. Znaczna część ofert zapewnia prędkości do 300 Mb/s, ale można też wybrać znacznie szybszy Internet, np. do 1 Gb/s!

Taką ofertą dysponuje np. Netia i UPC w cenie odpowiednio 70 i 79,99 zł miesięcznie. To idealny Internet do gier online!

Komputery i laptopy do grania online ->

Jaki rodzaj łącza Gdyni?

W Gdyni dominują światłowody, ale nie tylko. Są oferowane m.in. przez Netię, T-Mobile, Orange czy RFC. Proponujemy taki rodzaj łącza, który zapewni nie tylko szybki i stabilny transfer, ale również – dzięki routerowi Wi-Fi – dostęp do Internetu w całym domu lub mieszkaniu! Z takiego Internetu będziesz mógł korzystać na wielu urządzeniach jednocześnie, np. na smartfonie, laptopie czy telewizorze z funkcją Smart TV. Co jednak, gdy w Twoim miejscu zamieszania nie ma podprowadzonego kabla?

Dobrą alternatywą będzie Internet mobilny 4G/4G LTE lub raczkujący obecnie 5G. Postaw w swoim mieszkaniu odpowiedni router lub modem (także na kartę SIM) i ciesz się Internetem w całym domu!

Porównaj Internet mobilny ->

Jest też jeszcze jedno wyjście z tej patowej sytuacji. Dzięki operatorowi Tooway możesz skorzystać z Internetu satelitarnego! Jego ceny zaczynają się od 79,99 zł za transfer 16 Mb/s bez limitów danych. Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy.

Dostępni operatorzy – Internet Gdynia

Na terenie Bydgoszczy operują nie tylko ogólnokrajowe firmy, ale też mniejsze lokalne sieci. Oto one:

 • Multimedia
 • Netia
 • Orange
 • Play
 • RFC
 • T-Mobile
 • Tooway
 • UPC
 • Vectra

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Gdynia

Jaki Internet dla studenta w Gdyni? Na pewno szybki i stabilny! Rekomendujemy światłowód o prędkości ponad 300 Mb/s. Im więcej osób ma z niego korzystać, tym powinien być szybszy.

Dobrze też, żeby nie był zbyt drogi. Wiele osób może zainteresować bezterminowa umowa (umowa na czas nieokreślony).

Przykładowy Internet dla studenta Gdynia:

Internet dla seniora Gdynia

W przypadku osób starszych, którzy nie potrzebują bardzo szybkiej sieci do nauki (także zdalnej) i szeroko pojętej rozrywki online, wystarczy Internet rzędu 100-150 Mbs. Nie jest on demonem prędkości, ale ma jedną zasadniczą zaletę: niską cenę.

Oczywiście może zdarzyć się, że któryś z operatorów (np. w promocji na Święta) obniża ceny szybszego pakietu na tyle, że jest on tańszy od standardowej oferty 150 Mb/s. Zasada jest prosta – im taniej, tym lepiej!

Dobry Internet dla seniora ->

Przykładowy Internet dla seniora Gdynia:

Internet dla gracza i streamera Gdynia

Dla graczy komputerowych czy streamerów jest odwrotnie – im szybciej, tym lepiej! Z reguły więc Internet dla gamerów nie należy do najtańszych, co nie oznacza, że trzeba przepłać. Warto więc porównać ceny Internetu na Komórkomat.pl.

Najlepszy Internet dla gracza online ->

To bardzo wymagająca grupa internautów, którym nie wystarczy Internet mobilny czy byle jakie łącze stacjonarne. Internet dla gracza online musi być bardzo szybki i stabilny.

Rekomendujemy wysokie prędkości pobierania (1 Gb/s) i wysyłania danych. Z racji utrzymania stabilnego połączenia sieciowego optymalnym wyborem będzie światłowód. Taki Internet zapewni niski PING i wysoką jakość rozrywki online!

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Gdynia:

Internet w dzielnicach Gdyni

Na miasto Gdynia składają się 22 dzielnice. Oto niektóre z nich:

 • Chylonia
 • Obłuże
 • Oksywie
 • Dąbrowa
 • Pogórze
 • Śródmieście
 • Cisowia

Internet bez umowy Gdynia

Czy istnieje Internet bez umowy? Tak, ale mobilny na kartę np. od Mobile Vikings czy większych sieci GSM. W przypadku połączenia przewodowego umowa musi być, ale niekoniecznie na okres 12-24 miesięcy.

Wcześniej wspomnieliśmy o umowach bezterminowych, które można anulować w każdym czasie. Zazwyczaj obowiązuje tylko miesięczny okres wypowiedzenia.

Operatorzy internetu - Gdynia