Znaleźliśmy 25 ofert spełniające Twoje kryteria.

Dobry i szybki Internet w Gdyni? Podpowiemy Ci, u kogo możesz znaleźć nie tylko tanią, ale i dobrą ofertę Internetu stacjonarnego.


Najlepszy Internet Gdynia – jaki wybrać?

Jak znaleźć najlepszą ofertę łącza przewodowego w Gdyni? Najlepsza oferta będzie ta z najszybszym łączem w tej kwocie, jaką chcesz maksymalnie przeznaczyć na Internet. Pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę!

Oczywiście każdy ma inne potrzeby – jednemu wystarczy łącze 100 Mb/s, innemu 300 Mb/s, a jeszcze inny potrzebuje jak najszybszy Internet w Gdyni, bo np. dużo gra w gry online lub potrzebuje dostępu w całym domu na wiele urządzeń (router Wi-Fi). Za każdym razem ważne jest, aby nie przepłacić! W tym celu porównaj Internet stacjonarny na Komórkomat.pl i wybierz najlepszą ofertę w jak najlepszej cenie.

Ile kosztuje Internet w Gdyni?

Najtaniej wypada Play i Multimedia – ich oferty kosztują odpowiednio 45-44,99 zł i oferują transfery do 300 i 150 Mb/s. Sporo innych niedrogich ofert znajdziesz w przedziale 50-60 zł.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

Będą to oferty takich operatorów, jak Orange, Netia, Vectra, UPC czy T-Mobile. Oferty mniejszych sieci (RFC) zaczynają się w Gdyni od nieco wyższych kwot.

Jaka prędkość Internetu w Gdyni?

Najniższe prędkości oferowanych łącz przewodowych w Gdyni wynoszą 100-150 Mb/s, ale są to wyjątki potwierdzające regułę. Znaczna część ofert zapewnia prędkości do 300 Mb/s, ale można też wybrać znacznie szybszy Internet, np. do 1 Gb/s!

Taką ofertą dysponuje np. Netia i UPC w cenie odpowiednio 70 i 79,99 zł miesięcznie. To idealny Internet do gier online!

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza Gdyni?

W Gdyni dominują światłowody, ale nie tylko. Są oferowane m.in. przez Netię, T-Mobile, Orange czy RFC. Proponujemy taki rodzaj łącza, który zapewni nie tylko szybki i stabilny transfer, ale również – dzięki routerowi Wi-Fi – dostęp do Internetu w całym domu lub mieszkaniu! Z takiego Internetu będziesz mógł korzystać na wielu urządzeniach jednocześnie, np. na smartfonie, laptopie czy telewizorze z funkcją Smart TV. Co jednak, gdy w Twoim miejscu zamieszania nie ma podprowadzonego kabla?

Dobrą alternatywą będzie Internet mobilny 4G/4G LTE lub raczkujący obecnie 5G. Postaw w swoim mieszkaniu odpowiedni router lub modem (także na kartę SIM) i ciesz się Internetem w całym domu!

Porównaj Internet mobilny

Jest też jeszcze jedno wyjście z tej patowej sytuacji. Dzięki operatorowi Tooway możesz skorzystać z Internetu satelitarnego! Jego ceny zaczynają się od 79,99 zł za transfer 16 Mb/s bez limitów danych. Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy.

Dostępni operatorzy – Internet Gdynia

Na terenie Bydgoszczy operują nie tylko ogólnokrajowe firmy, ale też mniejsze lokalne sieci. Oto one:

 • Multimedia
 • Netia
 • Orange
 • Play
 • RFC
 • T-Mobile
 • Tooway
 • UPC
 • Vectra

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Gdynia

Jaki Internet dla studenta w Gdyni? Na pewno szybki i stabilny! Rekomendujemy światłowód o prędkości ponad 300 Mb/s. Im więcej osób ma z niego korzystać, tym powinien być szybszy.

Dobrze też, żeby nie był zbyt drogi. Wiele osób może zainteresować bezterminowa umowa (umowa na czas nieokreślony).

Przykładowy Internet dla studenta Gdynia:

Internet dla seniora Gdynia

W przypadku osób starszych, którzy nie potrzebują bardzo szybkiej sieci do nauki (także zdalnej) i szeroko pojętej rozrywki online, wystarczy Internet rzędu 100-150 Mbs. Nie jest on demonem prędkości, ale ma jedną zasadniczą zaletę: niską cenę.

Oczywiście może zdarzyć się, że któryś z operatorów (np. w promocji na Święta) obniża ceny szybszego pakietu na tyle, że jest on tańszy od standardowej oferty 150 Mb/s. Zasada jest prosta – im taniej, tym lepiej!

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Gdynia:

Internet dla gracza i streamera Gdynia

Dla graczy komputerowych czy streamerów jest odwrotnie – im szybciej, tym lepiej! Z reguły więc Internet dla gamerów nie należy do najtańszych, co nie oznacza, że trzeba przepłać. Warto więc porównać ceny Internetu na Komórkomat.pl.

Najlepszy Internet dla gracza online

To bardzo wymagająca grupa internautów, którym nie wystarczy Internet mobilny czy byle jakie łącze stacjonarne. Internet dla gracza online musi być bardzo szybki i stabilny.

Rekomendujemy wysokie prędkości pobierania (1 Gb/s) i wysyłania danych. Z racji utrzymania stabilnego połączenia sieciowego optymalnym wyborem będzie światłowód. Taki Internet zapewni niski PING i wysoką jakość rozrywki online!

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Gdynia:

Internet w dzielnicach Gdyni

Na miasto Gdynia składają się 22 dzielnice. Oto niektóre z nich:

 • Chylonia
 • Obłuże
 • Oksywie
 • Dąbrowa
 • Pogórze
 • Śródmieście
 • Cisowia

Internet bez umowy Gdynia

Czy istnieje Internet bez umowy? Tak, ale mobilny na kartę np. od Mobile Vikings czy większych sieci GSM. W przypadku połączenia przewodowego umowa musi być, ale niekoniecznie na okres 12-24 miesięcy.

Wcześniej wspomnieliśmy o umowach bezterminowych, które można anulować w każdym czasie. Zazwyczaj obowiązuje tylko miesięczny okres wypowiedzenia.

Operatorzy internetu - Gdynia