Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jeśli zacząłeś właśnie interesować się zmianą operatora lub przyspieszeniem internetu, to dobrze trafiłeś. Z tego tekstu poznasz najniższe oferty internetu w Tychach, a także dowiesz się, jaką technologię wybrać

Wśród wszystkich ofert dostępu do Internetu aktualnie najbardziej ekscytującymi są te światłowodowe. Choć minie jeszcze trochę czasu, zanim ten najszybszy standard sieci stanie się powszechny, to w Tychach ma bardzo duże pokrycie, a dostawcy prześcigają się dostarczeniu jak najlepszych ofert.

Najlepszy Internet w Tychach – jaki wybrać?

Aktualnie dwie technologie są najgorętsze, jeśli chodzi o dostarczanie Internetu. Mobilna 5G i stacjonarny światłowód. Jeśli potrzebujesz uzbroić swój dom lub mieszkanie, to powinieneś zdecydować się na ten drugi.

Ile kosztuje Internet w Tychach?

Ceny Internetu w Tychach zaczynają się już od 40 złotych (Play). W tej cenie nie dostaniesz co prawda gigantycznej prędkości, ale otrzymasz komfortowe, klasyczne łącze.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Wśród tych najdroższych ofert znajdują się te, które kosztują około z 100 złotych (jak na przykład Netia), ale również te trochę tańsze. Przeciętnie za miesiąc korzystania z sieci zapłacisz około 60-70 złotych.

Internet w Tychach – dostępne prędkości

Najmniejsze prędkości Internetu w Tychach to około 100-150 Mb/s (Play, T-Mobile). Trochę droższe pozwolą ci na korzystanie z prędkości na poziomie 600 Mb/s (UPC). Najszybsze łącza światłowodowe oferują około 1000 Mb/s (na przykład Play, UPC, Netia).

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Tychach?

W Tychach Internet światłowodowy staje się coraz bardziej popularny. Jeśli jednak jeszcze nie ma możliwości podłączenia go w twojej okolicy, bez większych trudności będziesz mógł znaleźć szybkie i stabilne połączenie za pomocą kabla. Dla wszystkich osób, które chcą mieć Internet, który relatywnie łatwo jest przenieść z miejsca na miejsce, dostępna jest bardzo szeroka oferta Internetu mobilnego.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Tychach?

W Tychach dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

 Jaki Internet dla studenta w Tychach?

Najlepszy Internet dla studenta jest po prostu niezawodny. Musi być też szybki. Bez dwóch zdań dzisiaj osoby uczące się potrzebują naprawdę dobrego dostępu do sieci. Jasno widać, że nauczanie zdalne jest przyszłością. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie tu Internet o prędkości minimalnej 300-500 Mb/s.

Studenci, którzy mieszkają poza swoim domem rodzinnym powinni również zainteresować się takimi umowami, które nie wiążą ich na konkretny czas i można je wypowiedzieć z miesiąca na miesiąc.

Przykładowy Internet dla studenta Tychy:

Jaki Internet dla seniora w Tychach?

W przypadku seniorów nie będzie potrzeba bajecznie szybkich prędkości. Bardzo istotne jest jednak to, aby wybrany operator posiadał punkty stacjonarne i dobre wsparcie klienta, a także sprawnie działający serwis.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Tychy:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Tychach?

Grałeś kiedyś na w gry online i irytowało Cię, że gdy strzeliłeś do przeciwnika, to jego już tam nie było. To wina tak zwanego wysokiego PING-u, a więc opóźnienia. Dlatego właśnie zarówno dla graczy, jak i dla streamerów (bez względu na to, czy streamują rozrgrywki czy nie), ważny jest stabilny i bardzo szybki Internet. Najlepiej, żeby nie miał o prędkości niższej niż 1000 Mb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Tychy:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Tychach?

Najtańszą ofertę internetową ma w tym momencie Play. Kosztuje ona 40 złotych miesięcznie i oferuje użytkownikowi 150 Mb/s. Trochę korzystniej wypada tu T-Mobila, z którego również trzeba zapłacić 40 złotych, ale za to otrzymasz 300 Mb/s transferu.

Jaki jest najszybszy internet w Tychach?

Najszybszą ofertę Tychach ma Vectra (prędkość 1,2 Gb/s) za 104,99 złotych.