Znaleźliśmy 16 ofert spełniające Twoje kryteria.

Planujesz zmienić operatora lub po raz pierwszy podłączyć się do sieci? Jeśli mieszkasz w Zabrzu, to bez problemu znajdziesz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Sprawdzamy najciekawsze oferty wszystkich operatorów.

Szukasz najlepsze oferty na Internet stacjonarny w Zabrzu? W mieście funkcjonuje kilku wielkich operatorów, więc bez problemu znajdziesz coś dla siebie, w tym propozycje z Internetem światłowodowym.

Najlepszy Internet w Zabrzu – jaki wybrać?

Oferty Internetu stacjonarnego są bardzo różnorodne. Najważniejsze, co musisz wiedzieć, to fakt, że najszybszą aktualnie technologią jest światłowód. Pozwala on uzyskać bezkompromisowe prędkości. Z uwagi na to, iż jest to technologia nowa, nie jest jeszcze wszędzie dostępna. A jak jest w Zabrzu?

Ile kosztuje Internet w Zabrzu?

Ceny Internetu w Zabrzu zaczynają się już od 40 złotych. W tej cenie bez problemu uzyskasz dostęp do sieci o przyzwoitej prędkości nawet 150 Mb/s (UPC).

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Oferty mogą sięgać nawet 80 złotych za miesiąc, wtedy prędkość twojego Internetu może sięgać nawet 1000 Mb/s. Najdroższe i najszybsze kosztują około 100 złotych.

Internet w Zabrzu – dostępne prędkości

Bez dwóch zdań najlepszym rozwiązaniem, jeśli poszukujesz bezkompromisowo szybkiego Internetu będzie światłowód. Ta nowa i wyjątkowo szybko rozwijająca się technologia pozwoli coraz szybciej trafia pod strzechy. W Zabrzu możesz cieszyć się Internetem o prędkości nawet 1,2 Gb/s (Vectra). Dostępne są również mniejsze prędkości, w tym ta najpopularniejsza u operatorów, czyli 1 Gb/s (RFC, UPC, NETIA). Jeśli naprawdę potrzebujesz największych możliwych prędkości w Zabrzu dostępne jest również łącze o prędkości 2 Gb/s (Orange).

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Zabrzu?

W Zabrzu Internet światłowodowy jest już niemal powszechny. Bez problemu znajdziesz zarówno satysfakcjonującą cię prędkość, jak i cenę. Bogatą ofertę uzupełnia szeroki wachlarz usług Internetu mobilnego, w tym tego w technologii 5G.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Zabrzu?

W Zabrzu dostępni są niemal wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

Jaki Internet dla studenta w Zabrzu?

Najlepszy Internet dla studenta to taki, który będzie nie tylko szybki, ale też niezawodny. Jasne, że uczący się nie potrzebują może gigantycznego transferu, ale musi być on przede wszystkim stabilny, zwłaszcza dzisiaj, gdy znaczna część zajęć odbywa się w trybie zdalnym. Najlepszym rozwiązaniem będzie tu Internet światłowodowy. Warto tu nie decydować się na Internet poniżej 600 Mb/s.

Przykładowy Internet dla studenta Zabrze:

Jaki Internet dla seniora w Zabrzu?

Seniorzy nie potrzebują niewiarygodnych prędkości, ale z całą pewnością muszą mieć łącze niezawodne. Najlepszy będzie taki operator, który posiada dobrą obsługę klienta i punkty stacjonarne, tak aby kontakt w razie ewentualnej awarii był jak najprostszy.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Zabrze:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Zabrzu?

Jeśli jesteś graczem lub streamerem to z całą pewnością potrzebujesz jak najszybszego łącza.  Bardzo ważny jest także parametr związany z opóźnieniem, czyli PING. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie łącze z transferem na poziomie około 1 Gb/s, ale jeśli masz taką możliwość, to zdecyduj się na jeszcze szybszy Internet.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Zabrze:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Zabrzu?

Najtańszym operatorem oferującym Internet w Zabrzu jest Play. Dostęp do sieci możesz otrzymać tutaj już za 40 złotych, choć nie będzie to demon prędkości. Oferuje on połączenie 150 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Zabrzu?

Najszybszą ofertę Zabrzu posiada Orange (prędkość 2 Gb/s) w cenie 89,99 złotych. Szybki Internet dostarczy Ci również Vectra – 1,2 Gb/s, choć kosztuje on aż 129,98 zł.