Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Fakty

600
tysięcy
Komórkomat odwiedza każdego miesiąca ponad 600 tysięcy użytkowników.
7
doradców klienta
nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie 7 Doradców.
23
pakiety GSM
Porównujemy pakiety GSM oferowane łącznie przez aż 23 operatorów.
360
ofert operatorów
na Komórkomacie porównasz szybko ponad 360 różnych ofert operatorów.

Porównywarka numer 1 w Polsce

Komórkomat jest największą porównywarką ofert komórkowych w Polsce.

Nieprzerwanie od 2015 roku pomagamy Polakom w szybkim i łatwym znalezieniu korzystnej oferty na abonament, kartę, mix oraz dla firm.

Cele

Oszczędność

Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty na rynku. Każdy z naszych Klientów ma różne wymagania. Nie narzucamy mu jednego właściwego wyboru - dzięki zaawansowanym filtrom znajdziesz najkorzystniejsze oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Okazje cenowe i wyprzedaże operatorów znajdziesz także w naszej sekcji Promocje.

Edukacja

W naszym dziale Poradniki znajduje się już blisko 500 poradników autorstwa naszych ekspertów o nowinkach technologii mobilnej, a także inne porady związane z telefonią komórkową. Zamieszczamy tu porady dotyczące nie tylko wyboru odpowiedniej oferty i telefonu.

Informacja

Na bieżąco informujemy o najważniejszych wydarzeniach ze świata telefonii komórkowej. W sekcji Aktualności znajdziesz m.in. informacje na temat nadchodzących premier nowych generacji smartfonów, a także nowości u naszych operatorów komórkowych.

Kontakt

Komórkomat to nie tylko zespół redaktorów tworzących poradniki i zestawienia najlepszych ofert i telefonów. W każdej chwili możesz zamówić rozmowę z naszym profesjonalnym Doradcą, który pomoże Ci wybrać optymalną ofertę. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi uwagami w naszym systemie komentarzy, gdzie każdy może dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Komórkomat oznacza bezpieczeństwo i zaufanie

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo. Dane przekazywane na witrynie są zabezpieczone protokołem SSL.
Pełne wsparcie
Wsparcie. Nasi Klienci mają do dyspozycji wsparcie naszych profesjonalnych Doradców.
Stabilność
Stabilność. Jesteśmy częścią największej porównywarki Rankomat i należymy do Grupy Bauer Media
Doświadczenie
Doświadczenie. Działamy od przeszło 4 lat i jesteśmy naocznym świadkiem zmian na rynku telefonii GSM, który na bieżąco opisujemy
Rzetelność
Rzetelność. Przedstawiamy oferty w sposób przystępny i czytelny
Wygoda
Wygoda. W jednym miejscu szybko znajdziesz najlepsze oferty

Nasz zespół

Marcin Szermański

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Kontakt[email protected]

Bartosz Konopnicki

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Kacper Baran

Pasjonat technologii mobilnych i wszelkiego rodzaju gadżetów. W Komórkomacie odpowiedzialny za dział Poradniki i Recenzje.

Adrian Bartoszewicz

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

FAQ Komórkomat.pl

Czym jest Komórkomat.pl?

Komórkomat.pl to porównywarka ofert telefonii komórkowej, w której możesz znaleźć, porównać i zamówić najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet GSM. Obecnie porównujemy oferty abonamentu (również z telefonem), na kartę, mix oraz dla firm.

Od kiedy działa Komórkomat.pl?

Komórkomat.pl powstał w drugiej połowie 2015 roku. Od tego momentu serwis stale się rozwija. Obecnie Komórkomat notuje około milion odwiedzin każdego miesiąca, a sam serwis jest rozpoznawalny w skali kraju.

Jakie oferty można znaleźć na Komórkomat.pl?

Od samego początku możesz porównać oferty na abonament (również z telefonem), na kartę, mix oraz dla firm. Prezentujemy oferty dla nowych numerów, jak i dla przenoszących stary numer. W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudować porównanie o oferty internetu mobilnego.

Czy ceny ofert i telefonów są aktualne?

Zespół Komórkomatu na bieżąco aktualizuje oferty i ceny. Nie zawsze jesteśmy w stanie od razu dokonać zmian - po przejściu na stronę operatora cena pakietu czy urządzenia czasami może się nieco różnić.

Jak mogę kupić wybraną ofertę?

Wybrany pakiet możesz kupić przechodząc na stronę operatora komórkowego, gdzie dokończysz finalizację wniosku. Możesz również zamówić rozmowę z jednym z naszych profesjonalnych Doradców, z którym podpiszesz umowę.