Znaleźliśmy 22 oferty spełniające Twoje kryteria.

Jaki jest najlepszy Internet w Rzeszowie? Pewnie za takim się rozglądasz, skoro trafiłeś na ten tekst. Przedstawimy Ci najlepszy oferty Internetu w Katowicach w 2024 roku!

Najlepszy Internet Rzeszów – jaki wybrać?

Jak znaleźć najlepszy Internet światłowodowy Rzeszów? Najlepsza oferta będzie ta z najszybszym łączem w tej kwocie, jaką chcesz maksymalnie przeznaczyć na Internet. Znajdziemy dla Ciebie taką ofertę!

Co prawda każda osoba ma różne potrzeby – jeden potrzebuje 300 Mb/s, innemu zaś starczy nawet transfer 100 Mb/s. Niezależnie od rodzaju łącza i jej prędkości ważne jest, aby niepotrzebnie nie przepłacać! Aby skorzystać z najbardziej atrakcyjnych ofert porównaj Internet stacjonarny na Komórkomat.pl i wybierz najlepszą ofertę w jak najlepszej cenie!

Ile kosztuje Internet w Gdyni?

Najtaniej wypada Play i Multimedia – ich oferty kosztują odpowiednio 45-44,99 zł i oferują transfery do 300 i 150 Mb/s. Sporo innych niedrogich ofert znajdziesz w przedziale 50-60 zł.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

Będą to oferty takich operatorów, jak Orange, Netia, Vectra, UPC czy T-Mobile. Oferty mniejszych sieci (RFC) zaczynają się w Gdyni od nieco wyższych kwot.

Jaka prędkość Internetu w Rzeszowie?

Generalnie Internet w Rzeszowie waha się od 100 Mb/s do aż 1 Gb/s (1024 Mb/s). Łączami stacjonarnymi o tych najwyższych prędkościach dysponuje m.in. Orange w cenie kilkudziesięciu złotych.

Pamiętaj, że to prędkości łącza „na papierze” i wcale nie muszą przekładać w praktyce! Transfer rzędu 100 Mb/s może odbywać się (według regulaminu operatora) także np. w prędkościach od 10 do 30 Mb/s. Jego szybkość zależy od wielu czynników, np. od stanu infrastruktury, rodzaju routera czy zainstalowanej karty sieciowej w komputerze.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Rzeszowie?

Znajdziesz tu zarówno nowoczesne łącza światłowodowe, jak i standardowe i tradycyjne łącza przewodowe. Jeżeli masz tylko fizyczną możliwość, rekomendujemy pierwsze rozwiązanie. Ale co wtedy, gdy nie możesz z pewnych powodów skorzystać z Internetu stacjonarnego w swoim domu czy mieszkaniu?

Skorzystaj wtedy z Internetu mobilnego! Jest on oferowany przez wielu operatorów komórkowych w cenie już od około 20 zł. Jeżeli dobrze poszukasz na Komórkomat.pl, to znajdziesz bardzo atrakcyjne pakiety bezterminowe z transferem sporo ponad 100 GB na miesiąc!

Porównaj Internet mobilny

Dostępni operatorzy – Internet Szczecin

Na terenie miasta Gdańsk dominują znani operatorzy, świadczący usługi na terenie całego kraju. Wśród nich znajduje się jednak kilka mniejszych firm, m.in.:

 • CPU-NET
 • LanTech
 • Multimedia
 • Netia
 • Orange
 • Play
 • T-Mobile
 • UPC
 • Vectra

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Postaramy się odpowiedź na te ważne pytania!

Internet dla studenta Rzeszów

Może w Rzeszowie nie ma aż tak wielu studentów jak w Warszawie czy Krakowie, ale każdy powinien mieć zapewniony odpowiedni dostęp do sieci www. Po pierwsze, potrzebują go do nauki (także zdalnej, przez co tym bardziej musi być to porządny Internet), po drugie, także do rozrywki.

Rekomendujemy dla nich Internet w Rzeszowie o prędkości od 300 do 500 Mb/s – to będzie wystarczający Internet dla studentów. Wyższe prędkości mogą być już zbyt drogie, ale kto wie – może akurat załapiesz się na promocję operatora?. To bardzo ważne, bo dla studenta liczy się w końcowym rozrachunku także dobra i niska cena.

Przykładowy Internet dla studenta Rzeszów:

Internet dla seniora Rzeszów

Seniorzy też (a może nawet przede wszystkim) będą patrzeć na niską cenę. I będą mieć łatwiej pod tym względem, że dla nich nieważne, czy będą mieć łącze 100 czy 500 Mb/s – dla nich prędkość nie gra tak ważnej roli. Jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać? Nie kupuj bogatego pakietu, którego i tak nie będziesz wykorzystywał w 100%! Wystarczy stałe, bezawaryjne i stabilne łącze, np. ok. 150 Mb/s.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Rzeszów:

Internet dla gracza i streamera Rzeszów

Dla graczy internetowych ważna jest nie tyle cena, co właśnie prędkość łącza. To zupełnie odwrotna sytuacja do poprzedniej! Na co uważać i jaki Internet dla gracza wybrać w Rzeszowie?

Najlepszy Internet dla gracza online

Dla takich osób potrzebne jest nie tylko szybkie, ale i stabilne łącze internetowe. Rekomendujemy światłowód z dużymi prędkościami downoloadu oraz uploadu. Taki Internet musi zapewniać niski PING, który jest największym wrogiem gamerów.

Prędkości w okolicy 1 Gb/s powinny wystarczyć. Nie ma sensu oszczędzać i wybierać kilkukrotnie wolniejsze łącza, gdyż raczej nie będziesz z nich zadowolony.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Rzeszów:

Internet w dzielnicach Rzeszowa

Rzeszów składa się z aż 34 dzielnic (Osiedli). Są to m.in.:

 • Baranówka
 • Śródmieście
 • Staromieście
 • Piastów
 • Kmity
 • Biała
 • Matysówka
 • Kotuli
 • Załęże

Internet bez umowy Rzeszów

Internet bez umowy w Rzeszowie? Dostaniesz go u niektórych operatorów GSM, ale w formie Internetu mobilnego. Ale bez obaw – niektórzy z nich oferują też umowy na czas nieokreślony! Internet stacjonarny z bezterminową umową trwa tyle, ile chcesz! Możesz z niego zrezygnować w każdej chwili. Obowiązuje Cię jedynie miesięczny okres wypowiedzenia!

Operatorzy internetu - Rzeszów