Znaleźliśmy 20 ofert spełniające Twoje kryteria.

Szukasz taniego Internetu w Głogowie? Dobrze trafiłeś. Z tego tekstu dowiesz się, jakie są najpopularniejsze technologie i jacy operatorzy dostarczą Ci sieć do domu. No i oczywiście – jak nie przepłacić.


Najlepszy Internet w Głogowie – jaki wybrać?

Potrzebujesz nowego Internetu w Głogowie? Zapewne zmieniasz operatora, bo chcesz mieć dostęp do szybszego łącza, względnie dlatego, że chciałbyś obniżyć rachunek. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie Internet światłowodowy. To najnowsza technologia, która bez większych trudności pozwoli ci na sprawną i przede wszystkim niezawodną pracę lub rozrywkę nawet z bardzo dużymi plikami.

Jeśli nie wiesz, jaki Internet wybrać, to najlepiej odpowiedzieć sobie na jedno pytanie: czy sieć ma być do domu, czy na telefon. Jeśli do domu, to idealnym rozwiązaniem będzie tak zwany Internet światłowodowy. Ta technologia jest już bardzo powszechna (i popularna w Głogowie) i bez trudności znajdziesz ofertę, która nie tylko zaspokoi twoje oczekiwania, ale również nie nadwyręży twojego portfela. Jeśli potrzebujesz dostępu do sieci mobilnej, to powinieneś zainteresować się 5G.

Ile kosztuje Internet w Głogowie?

Ceny Internetu w Głogowie zaczynają się już od 40 złotych miesięcznie. W tej cenie swój najtańszy pakiet oferuje między innymi Play. W za te pieniądze otrzymasz sieć o prędkości 150 Mb/s. Niedużo droższy pakiet posiada Vectra.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Netiado 1 Gb/s2470,00
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Bialnetdo 600 Mb/s60,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Playdo 300 Mb/s2445,00
Vectrado 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Elposdo 300 Mb/s2469,00
KOBAdo 100 Mb/s2449,00

W tym przypadku za niecałe 50 złotych (bez jednego grosza) otrzymasz dostęp do sieci o prędkości wynoszącej 600 Mb/s. Jeśli masz znacznie większe wymagania i jednocześnie możesz pozwolić się na wydanie więcej, to bez problemu znajdziesz potężne oferty z bezkonkurencyjną prędkością sięgające nawet 130 złotych za miesiąc.

Jaka prędkość Internetu w Głogowie?

Jeśli rzeczywiście zdecydujesz się na Internet światłowodowy, to możesz mieć dostęp do naprawdę bezkompromisowo szybkiej sieci. Najniższe pakiety internetowe w Głogowie oferują około 150 Mb/s. Najczęściej występującymi ofertami są te o prędkości na poziomie 300-600 Mb/s.

Co jednak ważne, klienci, którzy potrzebują bardzo dużych prędkości do pracy na gigantycznych plikach lub na przykład gracze również znajdą coś dla siebie. Najszybsze pakiety oferują transfer danych na poziomie 1200 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Głogowie?

W Głogowie rządzi światłowód. Bez problemu znajdziesz odpowiadający Ci Internet właśnie w tej technologii. Pamiętaj jednak, aby zapytać o to swojego dostawcę. Ofertę uzupełnia tu klasyczny Internet stacjonarny, a także bardzo bogaty przekrój telefonii mobilnej.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Głogowie?

W Głogowie dostępni są duzi ogólnopolscy dostawcy sieci. Wśród nich są:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Głogów

Sytuacja studentów bardzo zmieniła się po pandemii. Teraz do studiowania nie wystarczą już książki, laptop i mała paczka mobilnego Internetu. Odkąd znaczna część zajęć odbywa się online, a wszystkie projekty, przy których musza pracować większe grupy ludzi realizowane są przez Internet, trudno pracować bez naprawdę szybkiego łącza. Dlatego osoby uczące się (lub ich rodzice) powinni zainwestować w sieć o prędkości przynajmniej na poziomie 300-600 Mb/s. Oczywiście można mniej, ale tu komfort jest na wagę złota.

Przykładowy Internet dla studenta Głogów:

Internet dla seniora Głogów

Nie zapominajmy o seniorach. Starsi użytkownicy sieci również powinni mieć dostęp do jak najszybszego, a przynajmniej do jak najstabilniejszego Internetu. Bez dwóch zdań to właśnie seniorzy są tą grupą, o którą powinno się zadbać szczególnie. Warto tu również dopilnować, aby wybrany dostawca posiadał punkty stacjonarne, żeby w razie awarii łatwo było można uzyskać pomoc.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Głogów:

Internet dla gracza i streamera Głogów

Gracze i streamerzy bez problemu znajdą odpowiednią dla siebie ofertę w Głogowie. Ze względu na powszechność Internetu światłowodowego, nie będą musieli narzekać na wolne pobieranie gier czy niski PING, a więc współczynnik opóźnienia. Podobnie rzecz ma się również ze streamerami. Ci użytkownicy Internetu bardzo potrzebują sprawnie działającej sieci, która wytrzyma duże obciążenia. Dla obu tych grup najlepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w łącza o prędkości w okolicach 1000 Mb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Głogów:

Internet w dzielnicach Głogowa

Internet dostępny jest w następujących dzielnicach Głogowa:

 • Brzostów
 • Chrobry
 • Hutnik
 • Kościuszki
 • Kopernik
 • Krzepów
 • Nosocice
 • Paulinów
 • Piastów Śląskich
 • Słoneczne
 • Śródmieście
 • Widziszów

Internet bez umowy Głogów

Jeżeli szukasz Internetu bez umowy w Głogowie, to pewnie ucieszysz się z niektórych ofert Internetu stacjonarnego z umową na czas nieokreślony (umowa bezterminowa). Możesz taką zakończyć w każdej chwili. To Ty tutaj rozdajesz karty, nie operator!

Ile kosztuje najtańszy Internet w Głogowie?

Najtańszym operatorem oferującym Internet w Głogowie jest aktualnie Play. W cenie 40 złotych możesz otrzymać dostęp do sieci o prędkości na poziomie 150 Mb/s. Kroku dotrzymuje mu UPC, które za 50 złotych oferuje 150 Mb/s, a Vectra za te same pieniądze dostarczy sieć z prędkością 600 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Głogowie?

Wśród dostawców Internetu na podium, wśród najszybszych transferów toczy się walka między T-Mobile (110 złotych za 900 Mb/s), siecią Play (115 złotych, prędkość 1000 Mb/s) i Vectrą (129 złotych, prędkość 1,2 Gb/s).