Znaleźliśmy 17 ofert spełniające Twoje kryteria.

Szukasz ofert na Internet stacjonarny w Inowrocławu? Ile kosztuje połączenie z Internetem w Inowrocławiu i jak zapłacić jeszcze mniej? Z tego tekstu dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, jeśli planujesz zmienić operatora.


Najlepszy Internet w Inowrocławiu – jaki wybrać?

Przed podjęciem decyzji o wyborze dostawcy Internetu, warto wziąć pod uwagę swój budżet oraz dostępność operatorów w danym regionie. Jeśli masz taką możliwość, zdecydowanie warto rozważyć skorzystanie z technologii światłowodowej. Ten typ połączenia oferuje wiele korzyści, a w dalszej części tego tekstu dowiesz się, dlaczego jest tak atrakcyjne i jak można je uzyskać po korzystnej cenie. Dodatkowo, pamiętaj o sprawdzeniu opinii innych użytkowników oraz dostępności pakietów z odpowiednimi prędkościami, aby dopasować ofertę do swoich potrzeb.

Obecnie, aby osiągnąć najwyższe prędkości transferu danych, można skorzystać z dwóch technologii – sieci 5G dla połączeń mobilnych oraz światłowodu dla połączeń stacjonarnych. Jeśli potrzebujesz dostępu do szybkiego Internetu w swoim domu lub mieszkaniu, najlepszym wyborem będzie skorzystanie z usługi światłowodowej, która zapewnia niezawodne i szybkie połączenie. W Inowrocławiu dostępnych jest kilku operatorów, którzy oferują połączenia oparte na tej technologii, często w atrakcyjnych cenach.

Ile kosztuje Internet w Inowrocławiu?

W Inowrocław  obecnie sieć Nju mobile proponuje jedną z najbardziej przystępnych cenowo ofert internetowych. Za niewielką opłatą 40 złotych otrzymasz transfer danych o prędkości wynoszącej aż 300 Mb/s. Dostępnych jest też sporo droższych pakietów, w tym ten bardzo, bardzo kosztowny, czyli światłowód od Vectry za 130 złotych.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

Przeciętnie za dostęp do sieci w Inowrocławiu musisz zapłacić około 50-70 złotych i nie jest to wygórowana cena.

Jaka prędkość Internetu w Inowrocławiu?

Bez wątpienia, najwyższe prędkości Internetu można osiągnąć przy użyciu technologii światłowodowej. W Inowrocławiu dostępne są znacząco się od siebie różniące oferty. Najszybsze połączenia, chociaż droższe, oferują transfer danych na poziomie 2000 Mb/s. Liderem w tej dziedzinie jest Orange, który to operator oferuje nawet prędkość transferu wynoszącą 1200 Mb/s. Natomiast najniższe osiągalne prędkości wahają się między 150 a 200 Mb/s.

Większość mieszkańców prawdopodobnie zdecyduje się na prędkości z zakresu 300-600 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Inowrocławiu?

W dzisiejszych czasach, prawdziwy szał na rynku robi światłowód, który nie tylko zapewnia najwyższą prędkość, ale także niezawodne połączenie. Jednak jeśli uważasz, że ta technologia jest zbyt droga, wciąż masz dostęp do tradycyjnych usług internetowych, które są znane jako Internet stacjonarny. Ponadto, operatorzy komórkowi oferują szeroki zakres możliwości dostępu do sieci mobilnej, w tym również połączenia w technologii 5G.

Warto zwrócić uwagę na różne opcje dostępu do Internetu i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Inowrocławiu?

Jest tu całkiem sporo różnych działających operatorów. Wśród nich znajdziesz m.in. oferty sieci:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Przekonaj się sam!

Internet dla studenta Inowrocław

Dzisiaj Internet jest niezbędnym narzędziem w edukacji. Nauka zdalna stała się nowym wyzwaniem, przed którym stanęły uniwersytety i szkoły. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla studentów jest skorzystanie z usługi Internetu światłowodowego, który oferuje wysoką prędkość i niezawodne połączenie. Warto zadbać o to, aby prędkość Internetu wynosiła co najmniej 300 Mb/s, a może nawet rozważyć opcje o jeszcze większej szybkości. Dodatkowo, umowa z elastycznymi warunkami, umożliwiająca rozwiązanie z miesiąca na miesiąc, może być rozsądnym wyborem.

Przykładowy Internet dla studenta Inowrocław:

Internet dla seniora Inowrocław

Starsze osoby bezwzględnie potrzebują sprawnego wsparcia technicznego, aby pomóc im w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Szczególnie istotne jest, aby operator posiadał lokalne punkty obsługi w pobliżu miejsca zamieszkania seniora, co umożliwia szybką i łatwą dostępność do pomocy technicznej.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Inowrocław:

Internet dla gracza i streamera Inowrocław

Dla osób grających w gry online, kluczowym elementem jest wybór szybkiego i stabilnego połączenia internetowego, które zapewni płynne doświadczenie podczas rozgrywki. Istotne jest, aby znaleźć dostawcę, który oferuje wysoką prędkość pobierania i wysyłania danych, aby zminimalizować opóźnienia (PING) i zapewnić komfortową grę. Idealnie byłoby, aby prędkość łącza wynosiła co najmniej 600 Mb/s, choć jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby połączenie o prędkości 1000 Mb/s.

To samo dotyczy także streamerów, którzy potrzebują szybkiego i niezawodnego połączenia, aby dostarczać swoje treści z wysoką jakością obrazu i dźwięku. Dlatego też dla nich również zalecamy prędkość sieci na poziomie 1000 Mb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Inowrocław:

Internet w dzielnicach Inowrocław

Internet dostępny jest w następujących dzielnicach Inowrocławia:

 • Mątwy
 • Miechowiczki
 • Nowe Osiedle
 • Osiedle Bajka
 • Osiedle Bydgoskie
 • Osiedle Piastowskie
 • Osiedle Toruńskie
 • Rąbin
 • Rąbinek
 • Solno
 • Stare Miasto
 • Szymborze
 • Śródmieście Zdrojowe

Internet bez umowy Inowrocław

Internet stacjonarny bez umowy? Nie ma tak różowo, ale możemy zaproponować Internet stacjonarny bez długoterminowej umowy, a więc na czas nieokreślony!

Ile kosztuje najtańszy Internet w Inowrocławiu?

W Inowrocławiu najtańszą ofertę internetową ma nju mobile. Za niecałe 40 złotych miesięcznie dostaniesz transfer na poziomie 200 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Inowrocławiu

Najszybszy Internet w Inowrocławiu ma aktualnie Orange. Oferują transfer na poziomie aż 2000 Mb/s! Pomarańczowy operator chce za swoją usługę 85 złotych miesięcznie.