Znaleźliśmy 21 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jak dorwać najtańszy internet w Kaliszu? W ciągu ostatnich lat oferta ogólnopolskich dostawców bardzo się wzbogaciła. Poniżej przedstawiamy oferty najszybszego internetu w Kaliszu. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.


Najlepszy internet w Kaliszu – jaki wybrać?

Potrzebujesz nowego internetu w Kaliszu? A może chcesz zaoszczędzić trochę na rachunkach i znaleźć lepszą ofertę niż ta, z której aktualnie korzystasz? Najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie szybkiego internetu światłowodowego. Wybraliśmy najciekawsze oferty.

W tym momencie najszybszym standardem internetu jest sieć 5G (to technologia mobilna) i światłowód (internet stacjonarny). Obie technologie dopiero zaczynają swój podbój Polski, choć światłowód bardzo szybko stał się wyjątkowo popularny. Jak to wygląda w przypadku Kalisza?

Ile kosztuje internet w Kaliszu?

Ceny internetu w Kaliszu zaczynają się już od 59,99 zł miesięcznie. Najtańsza, choć wcale nie najwolniejsza opcja, to część oferty Orange.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

W T-Mobile możesz dostać internet od 69 zł. Obie propozycje zapewnią ci internet światłowodowy o prędkości 300 Mb/s. Najdroższe oferty internetu światłowodowego sięgają nawet do 105 złotych. Najwięcej abonamentów dostępnych jest za około 70-80 złotych.

Internet w Kaliszu – dostępne prędkości

Łącze światłowodowe to dzisiaj najszybszy i najstabilniejszy sposób na połączenie twojego domu z internetem. Wśród wszystkich ofert najpopularniejsze są te, które mają transfer na poziomie 300 Mb/s – już taka prędkość stabilnej sieci powinna być wystarczająca dla większości użytkowników, choć warto pamiętać, że ci bardziej wymagający również znajdą coś dla siebie. Dostępni w Kaliszu użytkownicy bez problemu znajdą propozycje z transferem wynoszącym 700 Mb/s lub nawet 1 GB/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Kaliszu?

W Kaliszu internet światłowodowy jest już bardzo powszechny. Użytkownicy mogą bez trudności znaleźć ofertę szybkiej łączności, w zależności od ich potrzeb. Całość uzupełnia fakt, że w Kaliszu dostępna jest również szeroka oferta internetu mobilnego, oferowanego na przykład przez Play czy T-Mobile.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Kaliszu?

W Kaliszu dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

  • Play
  • T-Mobile
  • Orange
  • RFC
  • INEA

 Jaki internet dla studenta w Kaliszu?

Studenci zazwyczaj potrzebują dostępu do szybkiego i najlepiej stabilnego łącza internetowego. Zwłaszcza dzisiaj, kiedy uniwersytety coraz częściej decydują się na naukę zdalną, niezawodny dostęp do sieci jest na wagę złota. Minimalne prędkości, które powinien osiągać internet to 300-500 Mb/s.

Ze względu na to, że studenci często zmieniają swoje miejsce zamieszkania, dobrym rozwiązaniem będą wszelakie umowy bezterminowe. W takiej sytuacji uczący się człowiek może z miesiąca na miesiąc wypowiedzieć swoje zobowiązania, jeśli będzie planował przeprowadzkę lub powrót do domu.

Przykładowy Internet dla studenta Kalisz:

Jaki internet dla seniora w Kaliszu?

W przypadku seniorów nie będzie potrzeba bajecznie szybkich prędkości. Tu znacznie bardziej będzie liczyła się niezawodność a także bezawaryjność. Najlepiej skorzystać z jednej z tych sieci, które posiadają stacjonarne punkty i sprawnie działającą obsługę klienta.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Kalisz:

Jaki internet dla gracza i streamera w Kaliszu?

Bez dwóch zdań gracze i streamerzy to grupa, która najintensywniej korzysta z sieci i potrzebuje najszybszej sieci, a także najstabilniejszego łącza. Istotny jest także parametr związany z opóźnieniem, czyli PING. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie łącze z transferem na poziomie około 1 Gb/s.

Najlepszy Internet dla gracza online

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Kalisz:

Ile kosztuje najtańszy internet w Kaliszu?

Najtańszym operatorem oferującym internet światłowodowy jest Orange, ale niczym nie ustępuje mu T-Mobile. Obaj operatorzy mają oferty już za 59,99 zł  miesięcznie. Obaj oferują prędkość pobierania na poziomie 300 Mb/s i prędkość wysyłania na poziomie 50 Mb/s.

Jaki jest najszybszy internet w Kaliszu?

Najszybszą ofertę Kaliszu ma Play (prędkość 1 Gb/s) w cenie 105 złotych, Orange (prędkość 1 Gb/s) za 79,99 złotych. RFC taką samą prędkość oferuje w cenie 99,99 złotych.