Znaleźliśmy 25 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jeśli akurat szukasz najlepszej ofert na Internet domowy w Wałbrzychu, to z tego tekstu dowiesz się, ile kosztują najciekawsze opcje. Wybierając Internet w Wałbrzychu musisz pamiętać, że spośród wszystkich dostępnych ofert internetowych, najlepsze są te, które oferują nie tylko najszybszy, ale również najstabilniejszy dostęp. Dlatego właśnie warto zainteresować się światłowodem.


Najlepszy Internet w Wałbrzychu – jaki wybrać?

Obok najszybszej technologii, czyli właśnie światłowodu, operatorzy i dostawcy sieci proponują również sieć 5G. Jeśli jednak ze swojej sieci będziesz korzystał w domu, to zdecyduj się na Internet stacjonarny z uwzględnieniem właśnie światłowodu.

Ile kosztuje Internet w Wałbrzychu?

Ceny Internetu w Wałbrzychu zaczynają się już od 49,99 zł miesięcznie. Najtańsza, choć wcale nie najwolniejsza opcja, to część oferty Orange, za podobno pieniądze dostaniesz też połączenie od Vectry.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Najdroższe oferty Internetu i to światłowodowego dosięgają nawet do 110 złotych. Najwięcej abonamentów dostępnych jest już za około 70-80 złotych.

Internet w Wałbrzychu – dostępne prędkości

Najniższe prędkości Internetu w Wałbrzychu zaczynają się od 300 Mb/s, to już naprawdę szybka sieć, która bez problemu poradzi sobie z nawet bardziej skomplikowanymi zadaniami. Najszybszy dostępny Internet ma prędkość na poziomie 1000 Mb/s (UPC, Netia, RFC). W ofertach o średniej cenie prędkość sieci plasuje się na poziomie 500-600 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Wałbrzychu?

W Wałbrzychu bez trudności dostaniesz zarówno Internet światłowodowy, jak i starsze typy połączeń kablowych. Operatorzy komórkowi dostarczają również szeroką ofertę Internetu mobilnego.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Wałbrzychu?

W Wałbrzychu dostępni są liczni operatorzy. Są to:

 Jaki Internet dla studenta w Wałbrzychu?

Studiowanie dzisiaj wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze 10 lat temu. Dzisiaj na pierwszy plan, wśród materiałów edukacyjnych, wysuwają się przede wszystkim nowe technologie. Bez dobrego komputera i stabilnego Internetu bardzo trudno uczestniczyć w zajęciach online, nie mówiąc już nawet o pracy na większych plikach.

Dlatego uczący się (i to na wszystkich etapach edukacji) powinni mieć dostęp do szybkiego Internetu i tu warto nie ograniczać się do najniższych pakietów, ale zainwestować w łącze mające przynajmniej 600 Mb/s.

Przykładowy Internet dla studenta Wałbrzych:

Jaki Internet dla seniora w Wałbrzychu?

Seniorzy powinni mieć dostęp przede wszystkim do sieci stabilnej, a niekoniecznie szybkiej (choć na jej prędkość też warto w drugiej kolejności zwrócić uwagę). Warto jest również pamiętać o tym, aby punkty, w których senior może uzyskać pomoc były stacjonarne, a najlepiej, żeby znajdowały się w pobliżu jego domu.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Wałbrzych:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Wałbrzychu?

Bez dwóch zdań gracze i streamerzy to grupa, która wyjątkowo intensywnie korzysta z internetu. To również oni potrzebują najstabilniejszego łącza. Istotny jest także parametr związany z opóźnieniem, czyli tak zwany PING. Najlepszym rozwiązaniem będzie łącze z transferem na poziomie około 1 Gb/s i byłoby idealnie, gdyby było to łącze światłowodowe.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Wałbrzych:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Wałbrzychu?

Aktualnie najtańszą ofertę w Wałbrzychu posiada Orange, które w cenie 49,99 złotych oferuje prędkość na poziomie 300 Mb/s. Za takie same pieniądze swoje usługi proponuje także Vectra, tylko że w jej przypadku transfer wyniesie 600 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Wałbrzychu?

Najszybszy Internet, jaki możesz uzyskać w Wałbrzychu, to 1000 Mb/s. W swojej ofercie ma go RFC (99,99 złotych miesięcznie), Netia (95 złotych miesięcznie), a także UPC (90 złotych miesięcznie). Najkorzystniej wypada tu Orange, które za tę samą prędkość każe zapłacić 84,99 złotych.