Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Recenzja NAU Mobile - opinie, zasięg

Data aktualizacji: 01-12-2023

Recenzja NAU Mobile - opinie, zasięg
Pn.-pt. 8:00-18:00

Godziny pracy

Adres e-mail

ul. Smulikowskiego 6/8
00-389 Warszawa

Adres

Zalety sieci NAU Mobile

  • niskie ceny
  • atrakcyjne oferty
  • darmowy roaming UE
  • zasięg sieci Plus...

Wady sieci ANU Mobile

  • ...co dla wielu będzie wadą
  • tylko kilka pakietów do wyboru
  • umowa na 24 miesiące
ZOSTAW OCENĘ
Atrakcyjność oferty
50
Obsługa klienta
50
Zasięg sieci
50
Bliskość salonów
50
 yasr-loader

Szukasz cennych informacji i opinii na temat operatora komórkowego NAU Mobile? Chcesz poznać jakość świadczonych przez niego usług? W tym dziale znajdziesz oceny klientów NAU Mobile, dzięki którym będzie Ci łatwiej podjąć właściwą decyzję. Możesz także podzielić się swoimi spostrzeżeniami, aby pomóc innym w dokonaniu optymalnego wyboru.

Oferta NAU Mobile

NAU Mobile to sieć komórkowa należąca do Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej SA – firmy z 20-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym. Oferty operatora charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością, a firma stawia ponad wszystko na wysoką jakość świadczonych usług. Pakiety abonamentu NAU Mobile można zamówić online w ciągu zaledwie kilku minut bez wychodzenia z domu. Wspólna cecha wszystkich dostępnych planów taryfowych to połączenie niskiej ceny i atrakcyjnych warunków umowy. Partnerem technologicznym NAU Mobile jest sieć Plus.

Jak zamówić starter?

NAU Mobile nie oferuje klasycznych ofert na kartę (w systemie prepaid, a więc przedpłaconym), lecz pakiety w formie abonamentu. Konkretną ofertę zamówisz na stronie tego operatora.

Jak doładować?

W NAU Mobile nie musisz martwić się o doładowania! Operator wystawia co miesiąc fakturę za poprzedni cykl rozliczeniowy, którą możesz wygodnie opłacić np. przelewem internetowym. W ten sposób nie ryzykujesz blokadą konta na usługi wychodzące.

NAU Mobile dysponuje obecnie 2 pakietami na abonament. Są to:

  • Plan Niebieski
  • Plan Różowy

W każdym przypadku abonament zawierany jest na umowę trwającą 12 miesięcy. NAU Mobile proponuje także ofertę dla firm, na którą składa się abonament komórkowy i Internet mobilny. Operator oferuje w niej spore rabaty na obie usługi.

To, co wyróżnia NAU Mobile, to proklienckie podejście do swoich użytkowników. Rabat zyskasz nie tylko w ofercie biznesowej, ale również np. zakupując polisę NNW dla swojego dziecka. Abonament NAU Mobile zaczyna się wtedy od jedynych 19,80 zł! Klienci NAU oraz Oświaty mogą liczyć na ceny niższe o 5 zł każdego miesiąca!

Roaming NAU Mobile

NAU Mobile udostępnia darmowy roaming w swoich 2 abonamentach. Jeżeli wyjeżdżasz za granicę, warto zamówić Plan Niebieski lub topowy Plan Różowy. Niegdyś oferowany najskromniejszy abonament Plan Zielony oferował nielimitowane usługi komórkowe tylko na terenie naszego kraju.

Zasięg NAU Mobile – jak wygląda mapa zasięgu?

Partnerem technologicznym NAU Mobile jest sieć Plus i to właśnie z jego nadajników korzysta ten operator.

Plus zasięgPlus zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

4 gorące nowości w Play – Honor 200 Pro i inne smartfony

4 gorące nowości w Play – Honor 200 Pro i inne smartfony

Na swoim oficjalnym blogu blogplay.pl fioletowy operator komórkowy chwali się swoimi nowościami. Wśród nich są 4 nowe modele smartfonów – […]

400 zł zwrotu z iPhonem w Plusie i Plushu!

400 zł zwrotu z iPhonem w Plusie i Plushu!

Gotówka wraca! Kup jednego z iPhone’ów objętych promocją w Plusie oraz Plushu i odbierz zwrot gotówki. Czeka na Ciebie aż […]

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Trwa promocyjna sprzedaż metalowego OnePlusa Nord 4 w sieci T-Mobile Polska. Kup tego nowego smartfona chińskiego producenta i odbierz w […]

Opinie o nau-mobile 2024

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: