Znaleźliśmy 21 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jaki jest najszybszy Internet w Legnicy? A ile kosztuje najtańszy? Sprawdzamy oferty największych operatorów tak, abyś mógł wybrać najlepszą.

Jeśli chodzi o Internet szerokopasmowy, to Legnica nie ma się czego wstydzić. Oferta jest bardzo bogata i każdy, kto myśli o zmianie operatora lub – w ogóle – o założeniu Internetu, bez większych trudności znajdzie coś dla siebie.

Najlepszy Internet w Legnicy – jaki wybrać?

Bez dwóch zdań, jeśli decydujesz się na założenie Internetu stacjonarnego powinieneś sprawdzić, czy pod Twoim adresem dostępne jest łącze światłowodowe. Jeśli nie, to postaraj się wybrać do domu jak najbardziej korzystną ofertę stacjonarną, bo zawsze będzie ona lepsza od Internetu mobilnego.

Ile kosztuje Internet w Legnicy?

Internetowa oferta w Legnicy jest bardzo różnorodna.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Ceny zaczynają się od 40 złotych za miesiąc, a kończą nawet na 105 złotych. Wszystko zależy od tego, jakiego transferu potrzebujesz i jakiego operatora wybierzesz.

Internet w Legnicy – dostępne prędkości

Jeśli tylko możesz – szukaj Internetu światłowodowego, to właśnie on będzie najszybszy. W Legnicy bez większych trudności znajdziesz Internet o prędkości 1 Gb/s (Play).

Najpopularniejsze wśród operatorów są jednak te mające około 600 Mb/s (Play, T-Mobile, Netia). Najmniejsze i przy okazji najtańsze to prędkość 100 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Legnicy?

Jeśli potrzebujesz Internetu na urządzenia mobilne możesz skorzystać z oferty Internetu mobilnego, ale jeśli chcesz z sieci korzystać w domu, bo pracujesz lub nawet oglądasz filmy w serwisach streamingowych, niezbędny będzie nielimitowany dostęp. Dlatego najlepiej będzie postawić na Internet światłowodowy lub klasyczny Internet stacjonarny.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Legnicy?

W Legnicy dostępni są prawie  wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

Jaki Internet dla studenta w Legnicy?

Studenci powinni zainteresować się przede wszystkim Internetem, który pozwoli im na komfortowe uczestniczenie w zajęciach i swobodne przesyłanie plików. Chyba, że mówimy o studentach pracujących na materiałach wideo – wtedy warto zainwestować w bardzo szybki światłowód. Co jednak ważne, osoby, które wynajmują mieszkania powinny zainteresować się ofertami bez zobowiązań.

Przykładowy Internet dla studenta Legnica:

Jaki Internet dla seniora w Legnicy?

Seniorzy, którzy chcą zainstalować sobie Internet w Legnicy nie potrzebują może piekielnie szybkie transferu, natomiast przyda im się dobra obsługa klienta. Dlatego odpowiednim rozwiązaniem będzie jeden z większych operatorów z dobrym wsparciem klienta i stacjonarnym punktem sprzedaży najlepiej zlokalizowanym blisko miejsca zamieszkania.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Legnica:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Legnicy?

Gracze i streamerzy to najbardziej wymagająca grupa użytkowników sieci. Dlatego też powinni się oni decydować na jak najszybsze łącze – rzecz jasna światłowodowe. W Legnicy jest bardzo bogata oferta naprawdę szybkich i sprawnych połączeń. Zanim jednak zdecydujesz się na podpisanie umowy, sprawdź PING, czyli opóźnienie, jakiego możesz się spodziewać w trakcie grania online.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Legnica:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Legnicy?

Najtańszą ofertową opcję  w Legnicy ma  Play. Dostęp do sieci możesz otrzymać tutaj już za 40 złotych, choć nie będzie to przesadnie szybkie łącze. Oferuje on połączenie 150 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Legnicy?

Najszybszą ofertę Legnicy posiada Vectra (prędkość 1,2 Gb/s) w cenie 104,99 złotych

 • zdjęcie przedstawiające podświetloną na czerwono klawiaturę gamingowego laptopa

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • grafika przedstawiająca osobę pracującą na komputerze osobistym z lat 80. XX wieku

  Historia Internetu w punktach

  Obecnie trudno nam wyobrazić sobie codzienne życie bez dostępu do Internetu. Wykorzystujemy go zarówno do pracy, kontaktu z innymi osobami, […]
 • grafika przedstawiająca złącze światłowodowe w powiększeniu

  Internet światłowodowy do 600 Mb/s – ranking

  Szukasz atrakcyjnego łącza internetowego? Nie może być ono z jednej strony drogie, a z drugiej musi być odpowiednio szybkie? Jak […]
 • grafika przedstawiająca zasięg Internetu światłowodowego Orange Polska

  Mapa zasięgu światłowodu w Polsce w 2024 roku

  Jak wygląda mapa zasięgu światłowodu w Polsce? Z raportu websitehostingrating opublikowanego w styczniu 2021 roku wynika, że przeciętny użytkownik spędza […]
 • Promocje operatorów komórkowych na Święta

  Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

  Promocje telefonów na Święta mogą być bardzo atrakcyjne. Okres przedświąteczny to czas przecen wielu usług i towarów. Wyprzedaże nie omijają […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]