Znaleźliśmy 23 oferty spełniające Twoje kryteria.

W Siemianowicach Śląskich nie będziesz miał najmniejszej trudności w znalezieniu korzystnej oferty na Internet stacjonarny (w tym światłowodowy). Jak go znaleźć? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.


Najlepszy Internet w Siemianowicach Śląskich – jaki wybrać?

Wybierając nowego dostawcę Internetu, musisz stanąć przed kilkoma ważnymi wyborami. Po pierwsze musisz zdecydować się, jaki typ łącza chcesz oraz ile planujesz wydać. Najlepszym rozwiązaniem będzie tu jedna z propozycji Internetu światłowodowego. Aktualnie to najszybsza i najstabilniejsza technologia. Ma ona jeszcze jedną, znaczącą zaletę – jest po prostu najszybsza. Jeśli więc nie ogranicza Cię niewielki budżet i chcesz mieć dostęp do naprawdę szybkiego Internetu, to wybierz właśnie to rozwiązanie.

Najważniejszym pytaniem, jakie należy sobie zadać przed podpisaniem umowy z operatorem, jest to, do czego jest nam potrzebny Internet. Jeśli korzystany z niego niewiele w domu, a często podróżujemy, to może lepiej będzie zainwestować w technologię mobilną i sieć 5G. Jeśli jednak to właśnie dom jest miejscem, gdzie transfer rozgrzewany jest do czerwoności, bo w domu działają serwisy streamingowe, odbywa się zabawa czy praca, to najskuteczniejszy będzie szybki internet stacjonarny, najlepiej w jego najnowszym wydaniu, czyli światłowodzie.

Ile kosztuje Internet w Siemianowicach Śląskich?

Ceny Internetu w Siemianowicach Śląskich zaczynają się już od 50 złotych miesięcznie. Taką ofertę ma na przykład Vectra. W tej cenie dostaniesz już bardzo szybki transfer wynoszący 600 Mb/s. Oczywiście to dopiero początek licznych ofert. W Siemianowicach Śląskich działa bardzo wielu operatorów, którzy prześcigają się w walce o klienta. Rozpiętość ofert jest więc bardzo, bardzo duża.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Dostępne są łącza w cenach sięgających nawet 100 złotych. Typowo za Internet w Siemianowicach Śląskich musisz zapłacić około 70 złotych za miesiąc.

Jaka prędkość Internetu w Siemianowicach Śląskich?

Jeśli decydujesz się na Internet stacjonarny w Siemianowicach Śląskich, to bez większych trudności znajdziesz odpowiednią prędkość, która zaspokoi Twoje potrzeby. Dostawcy posiadają bowiem bardzo szeroką ofertę.

Prędkości zaczynają się już od 100 Mb/s, a kończą w okolicach 900-1000 Mb/s. Oczywiście wraz prędkością rośnie również cena, choć należy zauważyć, te średnie i zapewne najczęściej wybierane przez klientów prędkości, czyli 300-600 Mb/s mają najkorzystniejsze oferty.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Siemianowicach Śląskich?

W Siemianowicach Śląskich światłowód zbłądził pod strzechy. Nie ma się co dziwić, choć warto zaznaczyć, że bardzo często w większych miastach nie ma on aż takiego pokrycia, jak w mniejszych miejscowościach. Obok niego dostępne są tu również inny typy połączeń internetowych. Jest klasyczny Internet stacjonarny, a także dość bogata oferta telefonii mobilnej.

Bez dwóch zdań, bez względu na to, jakie masz potrzeby i oczekiwania, znajdziesz typ połączenia odpowiedni dla Twojego gospodarstwa domowego.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Siemianowicach Śląskich?

W mieście tym dostępni są duzi ogólnopolscy dostawcy sieci. Wśród nich są:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Siemianowice Śląskie

Choć pozornie może się wydawać, ze studenci nie potrzebują aż tak szybkiego transferu. To jednak nieprawda. Dzisiaj, gdy uczelnie wyższe i szkoły nauczyły się, jak prowadzić zajęcia online, wydaje się, że do typowej stacjonarnej nauki nie ma już powrotu. Oznacza to mniej więcej tyle, że nawet najmniejsze zadania czy zajęcia będą od studenta wymagały przynajmniej stałego i niezawodnego łącza. Idealnie byłoby, gdyby miało ono prędkość oscylującą w okolicach 300-600 Mb/s.

Przykładowy Internet dla studenta Siemianowice Śląskie:

Internet dla seniora Siemianowice Śląskie

Dla seniorów internet może być trochę przytłaczający, zwłaszcza jeśli nie jest odpowiednio stabilny. Dlatego też warto zadbać, aby łącze, które się im podpina było przynajmniej niezawodne, a dopiero w drugiej kolejności szybkie. Dobrym rozwiązaniem może być wybór takiego operatora, który posiad stacjonarne punkty obsługi klienta, a także dobre  wsparcie techniczne.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Słupsk:

Internet dla gracza i streamera Siemianowice Śląskie

Dla graczy, którzy lubią rozgrywki online, a także dla tych chcących pokazywać swoje granie w sieci, niezbędne jest łącze bezkompromisowe. W tym wypadku liczy się nie tylko sama prędkość, ale również PING, a więc niskie opóźnienie – jeśli jest ono wysokie to na przykład w strzelankach bardzo trudno jest trafić przeciwnika. W takim wypadku najlepiej byłoby, gdyby prędkość Internetu wyniosła około 1 GB/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Siemianowice Śląskie:

Internet w dzielnicach Siemianowic Śląskich

Internet dostępny jest w następujących dzielnicach m. Siemianowice Śląskie:

 • Bańgów
 • Bytków
 • Michałkowice
 • Przełajka i Siemianowice

Internet bez umowy Siemianowice Śląskie

Istnieje Internet bez (długoterminowej) umowy. Możesz zrezygnować z usług operatora w każdej chwili! Oto przykładowe oferty:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Siemianowicach Śląskich?

Najtańszy Internet w Siemianowicach Śląskich posiadają aktualnie Play i Netia. Obaj dostawcy dostarczą Ci dostęp do sieci za 50 złotych. U tego pierwszego otrzymasz 600 Mb/s, a u tego drugiego 300 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Siemianowicach Śląskich?

Najszybsze łącza w Siemianowicach Śląskich mają aktualnie UPC i Netia. Obaj operatorzy proponują prędkość na poziomie 1 Gb/s. W Netii miesięczny koszt takiego transferu wyniesie 70 złotych. U jej konkurenta 80 złotych.

 • zdjęcie przedstawiające podświetloną na czerwono klawiaturę gamingowego laptopa

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • grafika przedstawiająca osobę pracującą na komputerze osobistym z lat 80. XX wieku

  Historia Internetu w punktach

  Obecnie trudno nam wyobrazić sobie codzienne życie bez dostępu do Internetu. Wykorzystujemy go zarówno do pracy, kontaktu z innymi osobami, […]
 • grafika przedstawiająca złącze światłowodowe w powiększeniu

  Internet światłowodowy do 600 Mb/s – ranking

  Szukasz atrakcyjnego łącza internetowego? Nie może być ono z jednej strony drogie, a z drugiej musi być odpowiednio szybkie? Jak […]
 • grafika przedstawiająca zasięg Internetu światłowodowego Orange Polska

  Mapa zasięgu światłowodu w Polsce w 2024 roku

  Jak wygląda mapa zasięgu światłowodu w Polsce? Z raportu websitehostingrating opublikowanego w styczniu 2021 roku wynika, że przeciętny użytkownik spędza […]
 • Promocje operatorów komórkowych na Święta

  Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

  Promocje telefonów na Święta mogą być bardzo atrakcyjne. Okres przedświąteczny to czas przecen wielu usług i towarów. Wyprzedaże nie omijają […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]