Znaleźliśmy 19 ofert spełniające Twoje kryteria.

Potrzebny dla Ciebie lub bliskich Internet w Toruniu? Jaki Internet w Toruniu wybrać? Nasz artykuł odpowie na to pytanie!


Najlepszy Internet Toruń – jaki wybrać?

Najlepszy Internet to taki, który spełnia Twoje wymagania w 100% i jest tańszy od konkurencyjnych ofert. A jakie są Twoje wymagania? Każdy ma przecież inne. Z reguły wystarczą prędkości rzędu 300-500 Mb/s, tylko stosunkowo nieliczni zadowolą się niższą lub – wręcz przeciwnie – wyższymi transferami.

Ważne jest, aby nie przepłacić! Porównaj Internet stacjonarny na Komórkomat.pl, a będziesz miał pewność, że dokonałeś optymalnego wyboru.

Ile kosztuje Internet w Toruniu?

Najtaniej w Toruniu wychodzi Multimedia i Play – ich oferty kosztują odpowiednio 44,99-45,00 zł i zapewniają prędkości do 150-300 Mb/s.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

Pozostałe oferty z reguły przekraczają próg 50 zł, który dla niektórych może stanowić barierę psychologiczną. Czy warto ją przekroczyć?

Jaka prędkość Internetu w Toruniu?

Najniższe prędkości Internetu stacjonarnego w Toruniu wynoszą 150 Mb/s, ale znakomita część ofert zapewnia prędkości ok. 300 Mb/s. Są też znacznie szybsze z transferami 1 Gb/s!

Takim Internetem dysponuje choćby Orange, Netia czy UPC. To idealny Internet do grania online!

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza Toruniu?

Potrzebny Ci Internet na cały dom lub mieszkanie? Postaw na szybki światłowód, a router pokryje cały dom siecią Wi-Fi. Internet światłowodowy w Toruniu zapewni nie tylko szybkie, ale i stabilne łącze.

Nie zawsze możesz jednak skorzystać z takiego rozwiązania. Alternatywą będzie Internet mobilny, który spełni tak samo swoje zadanie, ale w jego przypadku transfer może być wolniejszy – zwłaszcza w porównaniu do połączenia przewodowego przez kabel Ethernet.

Porównaj Internet mobilny

A może Internet satelitarny? Taki oferuje operator Tooway. Ceny zaczynają się od 79,99 zł za transfer 16 Mb/s bez limitów danych, a umowa zawierana jest na jeden rok.

Dostępni operatorzy – Internet Toruń

Generalnie na terenie miasta Toruń działają operatorzy ogólnokrajowi. Oto oni:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Toruń

Internet dla studenta w Toruniu nie może być drogi, ale jednocześnie nie może być wolny. Najniższe transfery rzędu 150 Mb/s nie wchodzą w grę – tu przyda się przynajmniej 300-400 Mb/s.

W końcu takie połączenie z siecią www ma służyć do nauki (także niestety zdalnej), ale też do zabawy i rozrywki. Warto zastanowić się nad światłowodem, który z reguły jest najstabilniejszy. Dobrze też, gdy operator oferuje umowę na czas nieokreślony (umowa bezterminowa).

Przykładowy Internet dla studenta Toruń:

Internet dla seniora Toruń

Seniorom z kolei wystarczy łącze 150 Mb/s, ale może być oczywiście szybsze pod warunkiem niższej ceny.

W ich przypadku nie warto przepłacać tym bardziej, że zwykle takie osoby nie będą potrzebować szybszego łącza. Tu liczy się cena oraz stabilne i przede wszystkim bezawaryjne łącze.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Toruń:

Internet dla gracza i streamera Toruń

Zupełnie inaczej jest w przypadku graczy online czy innych wymagających internautów. W ich przypadku należy postawić na jak najszybsze łącze, a to często może wiązać się z wyższymi rachunkami miesięcznymi za Internet.

Najlepszy Internet dla gracza online

Rekomendujemy wysokie prędkości pobierania i wysyłania danych (download/upload). Z racji utrzymania stabilnego połączenia sieciowego optymalnym wyborem będzie Internet światłowodowy w Toruniu.

Internet 1 Gb/s zapewni niski PING, co przełoży się na efektywną rozgrywkę sieciową, a przecież na niej zależy każdemu graczowi.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Toruń:

Internet w dzielnicach Toruń

Toruń podzielony jest na 24 dzielnice. Oto niektóre z nich:

 • Stare Miasto
 • Koniuchy
 • Wszosy
 • Katarzynka
 • Mokre
 • Winnica
 • Rubinkowo

Internet bez umowy Toruń

Czy istnieje Internet bez umowy? Tak, ale mobilny na kartę! Ale bez obaw, mamy też dobrą wiadomość – niektórzy operatorzy oferują Internet stacjonarny na czas nieokreślony.

Oznacza to, że możesz z takiej usługi zrezygnować w każdej chwili. To od Ciebie zależy jak długo będziesz korzystał z takiego Internetu. Koniec z dwuletnimi umowami!

Operatorzy internetu - Toruń

 • zdjęcie przedstawiające podświetloną na czerwono klawiaturę gamingowego laptopa

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • grafika przedstawiająca osobę pracującą na komputerze osobistym z lat 80. XX wieku

  Historia Internetu w punktach

  Obecnie trudno nam wyobrazić sobie codzienne życie bez dostępu do Internetu. Wykorzystujemy go zarówno do pracy, kontaktu z innymi osobami, […]
 • grafika przedstawiająca złącze światłowodowe w powiększeniu

  Internet światłowodowy do 600 Mb/s – ranking

  Szukasz atrakcyjnego łącza internetowego? Nie może być ono z jednej strony drogie, a z drugiej musi być odpowiednio szybkie? Jak […]
 • grafika przedstawiająca zasięg Internetu światłowodowego Orange Polska

  Mapa zasięgu światłowodu w Polsce w 2024 roku

  Jak wygląda mapa zasięgu światłowodu w Polsce? Z raportu websitehostingrating opublikowanego w styczniu 2021 roku wynika, że przeciętny użytkownik spędza […]
 • Promocje operatorów komórkowych na Święta

  Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

  Promocje telefonów na Święta mogą być bardzo atrakcyjne. Okres przedświąteczny to czas przecen wielu usług i towarów. Wyprzedaże nie omijają […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]