Znaleźliśmy 17 ofert spełniające Twoje kryteria.

Mieszkasz w Słupsku i chciałeś przyspieszyć swój Internet? A może płacisz za dużo i chcesz choć trochę obniżyć rachunek? Z tego tekstu dowiesz, jak to zrobić i nie przepłacić.


Najlepszy Internet w Słupsku – jaki wybrać?

Jeśli planujesz zmienić dostawcę swojego Internetu, to na początek powinieneś zastanowić się nad tym, ile chcesz wydać i jakie są Twoje priorytety. Z tego tekstu dowiesz się również, jaką technologię wybrać oraz jak nie przepłacić.

Na początek powinieneś zastanowić się, jakiej technologii potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz w swoim domu bezkompromisowej prędkości i niezawodności, najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie światłowodowe, a więc najnowsza technologia przesyłu danych. Jeśli dużo podróżujesz, a z Internetu korzystasz głównie poza domem możesz zdecydować się na technologię mobilną, najlepiej z obsługą szybko rozwijającej się sieci 5G.

Ile kosztuje Internet w Słupsku?

W tym momencie najtańszy pakiet oferuje nju mobile. Za zaledwie niecałe 40 złotych otrzymasz połączenie z Internetem z prędkością 200 Mb/s. Najdroższy pakiet posiada aktualnie Vectra – kosztuje on prawie 130 złotych miesięcznie. W tej cenie otrzymasz aż 1200 Mb/s transferu.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Cena najliczniejszych pakietów internetowych plasuje się w Słupsku w okolicach 60-80 złotych i uzależniona jest ona od prędkości i długości umowy.

Jaka prędkość Internetu w Słupsku?

Najwolniejsze łącza mają około 200 Mb/s i są one zazwyczaj skierowane do osób, które nie mają wielkich wymagań dotyczących sieci internetowej. Bez większych trudności znajdziesz jednak zdecydowanie większe prędkości. Sięgają one nawet 1200 Mb/s.

Najczęściej spotykanymi są jednak prędkości 300-600 Mb/s. Będą one wystarczające w większości wypadków i poradzą sobie spokojnie zarówno z codziennymi wyzwaniami, jak i na przykład z pobraniem dużej gry czy obejrzeniem filmu w 4K.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Słupsku?

Słupszczanie mają w czym wybierać, jeśli chodzi o oferty dostawców internetowych oraz technologie. Jednym z popularniejszych rozwiązań jest Internet światłowodowy, a więc najnowsza przewodowa technologia przesyłu danych. Niestety bywa on czasem relatywnie drogi. Możesz więc zdecydować się na klasyczne łącze.

Dodatkowo, dostępne są także usługi Internetu mobilnego oferowane przez operatorów sieci komórkowych, które mogą zapewnić szybki transfer danych na Twoim telefonie, tablecie, a nawet routerze, zwłaszcza w przypadku korzystania z sieci 5G.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Słupsku?

W Głogowie dostępni są duzi ogólnopolscy dostawcy sieci. Wśród nich są:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Słupsk

Jeśli jesteś studentem, to na pewno zdajesz sobie sprawę, że dzisiaj nie da się studiować bez Internetu, bo pandemia całkowicie zmieniła sytuację w szkolnictwie. Obecnie studenci stają przed nowym wyzwaniem, jakim jest nauka zdalna. Dla nich zdecydowanie najlepszą opcją jest Internet światłowodowy, który zapewnia wysoką prędkość połączenie.

Ważne jest, aby prędkość Internetu dla studentów wynosiła co najmniej 300 Mb/s, a rozważenie jeszcze szybszych opcji jest jak najbardziej wskazane. Warto również rozważyć elastyczną i łatwą do rozwiązania umowę.

Przykładowy Internet dla studenta Słupsk:

Internet dla seniora Słupsk

Należy pamiętać o starszych użytkownikach, którzy również powinni mieć dostęp do stabilnego połączenia internetowego. Grupa ta zasługuje na szczególną uwagę i troskę. Istotne jest, aby wybrany dostawca usług internetowych miał lokalne punkty obsługi, które umożliwiają łatwe uzyskanie pomocy w przypadku awarii, a nawet codziennego, zupełnie rutynowego wsparcia.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Słupsk:

Internet dla gracza i streamera Słupsk

Osoby grające w gry online i streamerzy to dwie grupy, które naprawdę docenią szybki Internet i z całą pewnością wykorzystują go w pełni. Dlatego właśnie oni powinni zainwestować w naprawdę szybkie połączenie internetowe. Szczególnie ważny dla nich jest parametr PING, czyli opóźnienie reakcji w grach w stosunku do ruchu myszy lub pada.

Jeśli więc streamujesz swoje rozgrywki lub rywalizujesz w grach online, warto wybrać Internet światłowodowy o prędkości nie mniejszej niż 1000 Mb/s, aby móc komfortowo cieszyć się z rozgrywki (i podawać ją dalej w licznych serwisach).

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Słupsk:

Internet w dzielnicach Słupska

Internet dostępny jest w następujących dzielnicach Słupska:

  • Śródmieście
  • Północ
  • Dolina Rzeki Słupi
  • Dolina Zieleńca
  • Nadrzecze
  • Zatorze Południe
  • Zatorze Północ

Internet bez umowy Słupsk

Jeżeli szukasz Internetu bez umowy w Słupsku, to pewnie ucieszysz się z niektórych ofert Internetu stacjonarnego z umową na czas nieokreślony (inaczej: umowa bezterminowa). Możesz taką zakończyć w każdej chwili. To Ty tutaj rozdajesz karty, nie operator komórkowy!

Ile kosztuje najtańszy Internet w Słupsku?

W Słupsku aktualnie najtańszą ofertę internetową ma nju mobile. Za niecałe 40 złotych miesięcznie dostaniesz transfer na poziomie 200 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Słupsku?

Najszybszy Internet w Słupsku posiada Vectra. Za około 105 złotych dostaniesz ofertę, która zapewni Ci transfer na poziomie 1200 Mb/s.