Znaleźliśmy 19 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jaki jest dobry Internet w Częstochowie? Wiele zależy od Twoich potrzeb. Niezależnie od nich, znajdziemy dla Ciebie najlepsze łącze stacjonarne!


Najlepszy Internet Częstochowa – jaki wybrać?

Do stabilnego Internetu dla całej rodziny rekomendujemy szybki światłowód z routerem Wi-Fi. Dzięki niemu dostęp do sieci będzie w całym mieszkaniu i będzie można z niego korzystać na każdym urządzeniu, jak smartfon, telewizor ze Smart TV czy laptop!

Jakie prędkości? Jak najwyższe. Jakie ceny? Jak najniższe. Trzeba znaleźć ofertę wystarczająco szybką, ale też niedrogą. Zaczynamy!

Ile kosztuje Internet w Częstochowie?

Najniższe ceny proponuje lokalny operator Telsat. Jego Internet światłowodowy w Częstochowie potrafi kosztować tylko 29,90 zł! To łącze o prędkości do 60 Mb/s i z umową na 23 miesiące.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

Operator ten oferuje też znacznie szybsze łącza, jak 120, 300, 600 Mb/s, a nawet do 1 Gb/s! To najszybszy Internet światłowodowy w Częstochowie. Jeżeli jednak zależy Ci przede wszystkim na cenie, to powinieneś jeszcze zwrócić uwagę na Multimedię i Play – mają pakiety w kwocie poniżej 50 zł.

Jaka prędkość Internetu w Częstochowie?

Jak już wspomniano, prędkości zaczynają się od 60 Mb/s, ale sporo pakietów dysponuje transferami do 1 Gb/s. Największy wybór będziesz miał w ofertach do 300 Mb/s, co dla wielu będzie optymalnym wyborem (stosunek cena/jakość).

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza Częstochowie?

Rekomendujemy połączenia światłowodowe. Są oferowane m.in. przez Telsat, T-Mobile, Orange czy RFC. Z takiego Internetu będziesz mógł korzystać na wielu urządzeniach jednocześnie dzięki routerowi Wi-Fi. Istnieje jednak mobilna alternatywa, zwłaszcza dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą mieć podprowadzonych przewodów do swojego domu.

Internet mobilny Plus w Częstochowie oferuje wiele takich pakietów, nie tylko w technologii przesyłu danych 4G/4G LTE, ale też 5G! Na rynku znajdziesz wielu takich operatorów, ale jeśli chodzi o 5G, to liderem w Polsce jest właśnie Plus.

Porównaj Internet mobilny

A może jeszcze coś innego? Internet radiowy w Częstochowie, a może satelitarny? Ten ostatni oferuje Tooway w cenie od 79,99 zł za transfer 16 Mb/s bez limitów danych. Umowa trwa tu 12 miesięcy.

Dostępni operatorzy – Internet Częstochowa

Na terenie Częstochowy dostępni są różni operatorzy świadczący usługi Internetu stacjonarnego (w tym światłowodowego) oraz satelitarnego:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Częstochowa

Taki Internet musi być nie tylko szybki, ale też stabilny. Rekomendujemy łącza o prędkościach do 300 Mb/s, ale jeżeli ma z niego korzystać znaczna grupa osób, to lepiej postawić na wyższe wartości. W końcu ma służyć do nauki (także zdalnej), ale też do rozrywki.

Tak Internet musi być rzecz jasna w miarę tani. Dobrze też, żeby był z bezterminową umową!

Przykładowy Internet dla studenta Częstochowa:

Internet dla seniora Częstochowa

Dla seniorów także liczy się cena, a może przede wszystkim. Tani Internet Częstochowa jest oferowany m.in. przez Telsat i Play.

W przypadku seniorów nie są ważne prędkości – najważniejsze, żeby nie było drogo, a łącze stabilne i wolne od częstych awarii. Dobrze też, żeby router był łatwy w obsłudze.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Częstochowa:

Internet dla gracza i streamera Częstochowa

Dla graczy online jest całkowicie odwrotnie – im szybciej, tym lepiej! Z reguły więc Internet dla gamerów nie należy do najtańszych, co nie oznacza, że trzeba przepłać. W tym celu porównaj ceny Internetu na Komórkomat.pl!

Najlepszy Internet dla gracza online

W tym przypadku trzeba postawić na bezkompromisowe łącze 1 Gb/s. Na pewno nie mniej! Ważna jest stabilność samego połączenia, co może zapewnić światłowód.

Oprócz wysokich wartości odbierania danych, dla gamerów i streamerów ważna jest też prędkość wysyłania (upload). Nie wolno o tym zapomnieć!

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Częstochowa:

Internet w dzielnicach Częstochowa

Na miasto Częstochowa składa się 20 dzielnic. Oto wybrane z nich:

  • Dźbów
  • Mirów
  • Raków
  • Stare Miasto
  • Śródmieście
  • Wrzosowiak

Internet bez umowy Częstochowa

Może zależy Ci na Internecie bez umowy w Częstochowie? Jeżeli tak, to wybierz ofertę z bezterminową umową, czyli na czas nieokreślony.

Taki Internet będziesz mógł wypowiedzieć w każdej chwili! Koniec z umowa na 12 czy 24 miesięcy – to Ty tutaj dyktujesz warunki i określasz czas trwania umowy z operatorem!

Operatorzy internetu - Częstochowa