Znaleźliśmy 25 ofert spełniające Twoje kryteria.

Szybki Internet w domu to podstawa. Jeśli chcesz zwiększyć prędkość lub po prostu zmienić operatora, to z tego tekstu dowiesz się, jak to zrobić i nie przepłacić.


Najlepszy Internet w Jastrzębiu-Zdroju – jaki wybrać?

Czy masz problem z kiepską jakością filmów, klatkowaniem w grach i problemami z wydajnością Internetu, gdy używasz kilku urządzeń jednocześnie? Jeśli tak, rozwiązaniem może być przejście na szybsze połączenie internetowe i niezawodnego dostawcę. Oczywiście warto zwrócić uwagę na Internet światłowodowy, który jest uznawany za najbardziej wydajne rozwiązanie. Dzięki wysokiej prędkości i stabilnemu połączeniu, będziesz mógł cieszyć się płynnym strumieniowaniem filmów i sprawną rozgrywką w grach.

Jeśli rozważasz zmianę dostawcy Internetu, warto najpierw określić, jakiej technologii potrzebujesz. Jeżeli zależy Ci na niezawodnej i szybkiej łączności w swoim domu, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z połączenia światłowodowego – najnowszej technologii przesyłu danych. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się dużą prędkością i stabilnym połączeniem.

Z drugiej strony, jeśli często podróżujesz i korzystasz z Internetu głównie poza domem, warto rozważyć technologię mobilną, szczególnie z obsługą sieci 5G, która dynamicznie się rozwija. Dodatkowo, upewnij się, że wybrany dostawca oferuje dobre zasięgi i czy na terenie Twojego miasta obsługiwane jest 5G.

Ile kosztuje Internet w Jastrzębiu-Zdroju?

W tym momencie najtańszy pakiet dostarcza Netia. Za zaledwie 50 złotych otrzymasz połączenie z Internetem z prędkością 300 Mb/s. Najdroższy pakiet należy do Vectry – kosztuje on prawie 130 złotych miesięcznie. W tej cenie dostaniesz aż 1200 Mb/s transferu.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

W Jastrzębiu-Zdroju miesięczne ceny Internetu plasują się w okolicach 50-70 złotych. Za te pieniądze bez problemu znajdziesz coś, co będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Jaka prędkość Internetu w Jastrzębiu-Zdroju?

Najwolniejsze łącza mają około 200 Mb/ i są one zazwyczaj skierowane do osób, które nie chcą zbyt wiele wydawać, a jednocześnie dostęp do sieci wykorzystują do najprostszych zadań. Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju bez trudu dostaną również zupełnie bezkompromisowe prędkości, jeśli tylko ich potrzebują.

Sięgają one nawet 1200 Mb/s. Najczęściej spotykane oferty to takie, które mają transfer na poziomie 300-600 Mb/s i poradzą sobie one z większością domowych zastosowań.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Jastrzębiu-Zdroju?

Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju mają szeroki wybór, jeśli chodzi o dostawców internetowych i same technologie. Jednym z popularnych rozwiązań jest Internet światłowodowy, który jest najnowszą formą przewodowej transmisji danych. Niestety, ta opcja czasami jest kosztowna. Alternatywnie, można wybrać klasyczne połączenie internetowe, które również zapewnia przyzwoitą prędkość i stabilność.

Porównaj Internet mobilny

Ponadto, dostępne są usługi Internetu mobilnego oferowane przez operatorów sieci komórkowych, które umożliwiają szybki transfer danych na urządzeniach mobilnych, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na technologię 5G. Warto zapoznać się z ofertami różnych dostawców i wybrać rozwiązanie, które najlepiej spełni indywidualne potrzeby i nie nadwyręży budżetu.

Dostępni operatorzy – Internet Jastrzębie-Zdrój

W Jastrzębiu-Zdroju dostępni są duzi ogólnopolscy dostawcy sieci. Wśród nich należy wymienić m.in.:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Jastrzębie-Zdrój

W obliczu pandemii, szkolnictwo zdalne stało się nieodzownym elementem edukacji. Dlatego też dla studentów, najlepszym rozwiązaniem jest Internet światłowodowy, który zapewnia szybkie i stabilne połączenie. Przy wyborze dostawcy, warto upewnić się, że prędkość Internetu wynosi co najmniej 300 Mb/s, a nawet rozważyć jeszcze szybsze opcje, aby zapewnić płynne korzystanie z różnych narzędzi online.

Dodatkowo, elastyczna umowa, która może być łatwo rozwiązana, pozwoli na dostosowanie się do zmieniających się potrzeb (takich jak na przykład zmiana mieszkania w środku semestru).

Przykładowy Internet dla studenta Jastrzębie-Zdrój:

Internet dla seniora Jastrzębie-Zdrój

Nie możemy zapominać o starszych użytkownikach, którzy również potrzebują stabilnego połączenia internetowego. Ta grupa osób zasługuje na naszą szczególną uwagę i troskę. Ważne jest, aby wybrany dostawca usług internetowych posiadał lokalne punkty obsługi, które umożliwiają łatwe uzyskanie pomocy w przypadku awarii oraz codziennego wsparcia w drobnych sprawach technicznych.

Dla seniorów, którzy mogą mieć mniejsze doświadczenie w obszarze technologii, istotne jest również, aby dostawca oferował prostą obsługę usług internetowych. Dzięki temu seniorzy będą mieli pewność, że w razie jakichkolwiek problemów mogą liczyć na fachową pomoc.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Jastrzębie-Zdrój:

Internet dla gracza i streamera Jastrzębie-Zdrój

Osoby, które regularnie grają w gry online i zajmują się streamowaniem, naprawdę docenią szybkie łącze. Dlatego też powinni oni zainwestować w połączenie światłowodowe. Szczególnie istotny dla nich jest parametr PING, który określa opóźnienie reakcji w grach.

Najlepszy Internet dla gracza online

Jeśli jesteś streamerem lub regularnie uczestniczysz w rozgrywkach online, warto rozważyć wybór prędkości nie niższej niż 1000 Mb/s, aby zapewnić sobie komfortową rozgrywkę i płynne strumieniowanie treści.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Jastrzębie-Zdrój:

Internet w dzielnicach Jastrzębia-Zdroju

Przewodowe łącze internetowe poszczególnych operatorów dociera do następujących dzielnic Jastrzębia-Zdroju:

 • Arki Bożka
 • Barbary
 • Bogoczowiec
 • Chrobrego
 • Gwarków
 • Jastrzębie Górne i Dolne
 • Morcinka
 • Pionierów
 • Przyjaźń
 • Staszica
 • Tuwima
 • 1000-lecia
 • Szeroka
 • Zdrój
 • Złote Łany
 • Zofiówka

Internet bez umowy Jastrzębie-Zdrój

Jeżeli szukasz Internetu bez umowy w Białymstoku, to zapewne ucieszysz się ze stosunkowo licznych ofert Internetu z umową na czas nieokreślony. Co prawda w ich przypadku podpisujesz umowę, ale bezterminową, którą możesz zakończyć w każdej chwili. To Ty tutaj rozdajesz karty, nie operator!

Ile kosztuje najtańszy Internet w Jastrzębiu-Zdroju?

W Jastrzębiu-Zdroju aktualnie najtańszą ofertę internetową ma Play. Za 45 złotych miesięcznie dostaniesz transfer na poziomie 600 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Jastrzębiu-Zdroju?

Najszybszy Internet w Jastrzębiu-Zdroju posiada Play. Za około 95 złotych dostaniesz ofertę, która zapewni Ci transfer na poziomie 1000 Mb/s.

 • zdjęcie przedstawiające podświetloną na czerwono klawiaturę gamingowego laptopa

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • grafika przedstawiająca osobę pracującą na komputerze osobistym z lat 80. XX wieku

  Historia Internetu w punktach

  Obecnie trudno nam wyobrazić sobie codzienne życie bez dostępu do Internetu. Wykorzystujemy go zarówno do pracy, kontaktu z innymi osobami, […]
 • grafika przedstawiająca złącze światłowodowe w powiększeniu

  Internet światłowodowy do 600 Mb/s – ranking

  Szukasz atrakcyjnego łącza internetowego? Nie może być ono z jednej strony drogie, a z drugiej musi być odpowiednio szybkie? Jak […]
 • grafika przedstawiająca zasięg Internetu światłowodowego Orange Polska

  Mapa zasięgu światłowodu w Polsce w 2024 roku

  Jak wygląda mapa zasięgu światłowodu w Polsce? Z raportu websitehostingrating opublikowanego w styczniu 2021 roku wynika, że przeciętny użytkownik spędza […]
 • Promocje operatorów komórkowych na Święta

  Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

  Promocje telefonów na Święta mogą być bardzo atrakcyjne. Okres przedświąteczny to czas przecen wielu usług i towarów. Wyprzedaże nie omijają […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]