Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie klientów, zasięg i oferta sieci Heyah

Data aktualizacji: 30-11-2023

Opinie klientów, zasięg i oferta sieci Heyah

Infolinia

Czynne całodobowo

Godziny pracy

Adres e-mail

ul. Marynarska 12,
02-674 Warszawa

Adres

Zalety sieci Heyah

 • konkurencyjne ceny
 • prostota oferty
 • do wyboru oferta na kartę i subskrypcja Heyah 01
 • brak umów długoterminowych
 • spore pakiety danych zarówno w ofercie komórkowej, jak i internetowej
 • dosyć częste promocje od T-Mobile Polska
 • bezproblemowy zakup na stronie internetowej
 • darmowy roaming UE
 • aplikacja mobilna
 • zasięg sieci T-Mobile…

Wady sieci Heyah

 • …co w niektórych przypadkach może być uznane za wadę
 • brak ofert z telefonem
ZOSTAW OCENĘ
Atrakcyjność oferty
193
Obsługa klienta
193
Zasięg sieci
193
Bliskość salonów
193
 yasr-loader

Heyah to chyba jedna z najbardziej charakterystycznych sieci i ofert w Polsce. Jak operator, który kojarzy się z charakterystyczną łapką, radzi sobie dzisiaj i przede wszystkim – czy warto skorzystać z jego usług? Sprawdzamy.

Heyah – wprowadzenie

Marka Heyah jest w Polsce od 2004 roku, a gdy wchodziła na rynek towarzyszyła jej bardzo intensywna kampania reklamowa. Charakterystyczna czerwona łapka na czarnym tle miała być po prostu „cool”, bo takie były wymagania początku XXI wieku. I to się udało.

Sieć Heyah od samego początku była nastawiona na młodszych użytkowników telefonów komórkowych, o czym świadczyły niskie ceny, np. legendarne SMS-y za 3 grosze wewnątrz sieci, kiedy standardem u konkurencji była stawka ok. 20-25 gr za wiadomość.

Dziś Heyah to jedna z submarek operatora T-Mobile (pierwotnie należała do dawnej sieci Era) i choć przez lata nie straciła pazura, ma znacznie większą konkurencję na rynku.

Oferta Heyah

Sieć Heyah od zawsze było kojarzone z prostotą i przejrzystością. I niewiele się tu zmieniło. Aby zamówić starter wystarczy wejść na stronę heyah.pl, wybrać odpowiednią ofertę/usługę i przejść przez bardzo prosty formularz, w którym będziesz musiał zarejestrować się, podać swoje dane i… to wszystko. Telekom przypomina, że masz 14 dni na zwrot, a także, że możesz skorzystać z darmowej dostawy.

Startery można zakupić również w punktach stacjonarnych sieci T-Mobile. Generalnie Heyah dysponuje ofertą prepaid (bez umowy, tylko sama karta SIM), ale kiedyś miał też klasyczny abonament, nawet z telefonem!

Naturalnie możesz przenieść numer do tego operatora z innej sieci, ale zawsze możesz też zamówić nowy – jak wolisz! Pytanie, czy chcesz go zmienić?

Heyah na kartę

Dla wielu najlepszą ofertę będzie stanowić taryfa na kartę, a więc na kartę prepaid. Dostajesz tu samą kartę SIM – telefon komórkowy nie jest tu dostępny i należy (w ramach potrzeby) dokupić go osobno.

Heyah od ofert na kartę zaczynało i w dzisiejszej ofercie również nie może ich zabraknąć. Operator przygotował trzy różne od siebie usługi no limit. Pierwsza, ta najtańsza S, kosztuje obecnie 35 złotych. W jej ramach klient otrzymuje 55 GB transferu danych. Rozmowy i wiadomości tekstowe SMS/MMS są tu nielimitowane. Bardzo dobra i dość niedroga oferta!

Jej szczegóły poniżej.

Droższa o 5 złotych usługa M również oferuje paczkę nielimitowanych wiadomości i połączeń, ale dostępnych jest aż 55 GB Internetu. Dodatkowo w tej ofercie Heyah proponuje 2000 minut, gdy dzwonisz na Ukrainę (w ramach Vodafone, Kyivstar i LifeCell; w pakiecie S owych minut jest 1000). Jest tak samo darmowy roaming UE, ale z jeszcze większym limitem GB w UE!

Najdroższa i topowa oferta no limit L kosztuje teraz 55 złotych. Tu również SMS-y, MMS-y i rozmowy są nielimitowane, a dodatkowo dostępny jest naprawdę potężny pakiet danych wynoszący aż 100 GB Internetu. Miły dodatkiem są nielimitowane minuty na Ukrainę (Vodafone, Kyivstar oraz LifeCell!). Nie zabrakło pokaźnego transferu w roamingu UE.

W każdym przypadku ważność konta w Heyah na kartę wynosi 30 dni, a rozmowy/wiadomości są nielitowane także w roamingu UE. Do każdej usługi prepaid można dokupić osobne usługi o których więcej nieco dalej.

Możliwe jest naturalnie przeniesienie numeru od dotychczasowego innego operatora komórkowego do Heyah w ramach każdej oferty.

Heyah 01 – oferta głosowa

Sieć Heyah to przede wszystkim prostota, która charakteryzuje także jej subskrypcję. Strona internetowa operatora informuje wprost, że tu dostaniesz przede wszystkim dobrze wyceniony pakiet, więc nie wybrzydzaj i po prostu korzystaj. Wszystko opiera się na podpięciu karty płatniczej do swojej karty SIM (numeru) i gotowe! Zakładam, że masz takową kartę płatniczą – warto skorzystać z takiego rozwiązania choćby dla wygody!

W ofercie sieci Heyah nazwanej Subskrypcja Heyah 01 (oferta w aplikacji) znajdziesz jeden 2 pakiety nazwane Oferta głosowa. Kosztują one 19,99 i 29,99 zł miesięcznie. Oferuje nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS. Paczka danych wynosi tutaj 20-40 GB. Warto dodać, że pierwszy miesiąc kosztuje tylko złotówkę. To kolejna oferta typu no limit tej sieci GSM. Warto pamiętać, że cena subskrypcji w pierwszym miesiącu jest promocyjna, a za drugi miesiąc (i kolejne) zapłacisz właśnie odpowiednio 19,99 i 29,99 zł.

Choć pakiet subskrypcji jest tylko jeden – jest naprawdę niezły. Niecałe 30 złotych wszystko tu jest nielimitowane, a i paczka danych jest bardzo konkretna. Warto tu dodać, że usługa działa podobnie, jak konkurencyjne Orange Flex czy dawny Play NEXT. Płaci się tu co miesiąc, tak jakby to był abonament, ale można zrezygnować w dowolnym momencie, co zwykle jest cechą usług na kartę.

Całą subskrypcją zarządza się za pomocą aplikacji i mimo mniejszych możliwości konfiguracji jest ona konkurencyjna dla Orange Flex.

Heyah 01 – oferta internetowa

Podobnie jak w przypadku Oferty głosowej Heyah przygotowało swoją niezobowiązującą usługę również dla tych, którzy potrzebują przede wszystkim Internetu. Oferta internetowa kosztuje 19,99 zł i w jej ramach nie ma co prawda rozmów, SMS-ów czy MMS-ów. Jest za to dość potężna w tej cenie internetowa paczka.

Daje ona dostęp do aż 50 GB transferu danych. Również i w tym przypadku klient w dowolnym momencie może zrezygnować z usługi. Wszystkie szczegóły dotyczące zużytych danych czy czasu trwania oferty dostępne jest z poziomu aplikacji. To jedna z ciekawszych ofert Internetu mobilnego na rynku!

Heyah – dodatkowe usługi

W ramach swoich dodatkowych usług Heyah do oferty na kartę pozwala dokupić duże i dość korzystne pakiety danych. Jeśli zdecydujesz się wydać 45 złotych, to przez 60 dni możesz korzystać z 45 GB transferu danych. Jeśli zapłacisz 30 złotych, to paczka będzie wynosiła 15 GB.

Heyah posiada również specjalną usługę skierowaną do osób, które podróżują za granicę. W jej ramach można kupić pakiet Travel&Surf. Dostępne są dwie możliwości. Pierwsza kosztuje 34 złote i pozwala na wykorzystanie 1 GB danych. Druga kosztuje już 50 złotych i oferuje 3 GB transferu internetowego. Można z nich skorzystać w krajach Unii Europejskiej oraz Albanii, Czarnogórze i Macedonii. Uwaga, warto pamiętać, że pakiet jest aktywny przez 7 dni.

Obsługa klienta Heyah

Jeśli masz pytania dotyczące swojej aktualnej lub przyszłej oferty możesz skontaktować się doradcą dzwoniąc na infolinię pod numer podany na stronie heyah.pl/pomoc. Operator oferuje również możliwość zamówienia rozmowy (wystarczy wypełnić formularz, a konsultant sam się odezwie).

Alternatywnym rozwiązaniem może być również udanie się do jednego z punktów sieci T-Mobile. Ale spokojnie – problemy techniczne są tu raczej rzadko spotykane.

Zasięg Heyah

Sieć Heyah należy do operatora T-Mobile Polska. Oznacza to, że korzysta również z jego infrastruktury. Dzięki temu obejmuje zasięgiem niemal całą Polskę. Jeśli więc zdecydujesz się skorzystać z ich oferty, nie powinieneś mieć problemu zarówno z połączeniami telefonicznymi, jak i z Internetem. Generalnie zapewnia dobry zasięg.

Czy Heyah ma dobrą ofertę? Podsumowanie

Heyah jest już pełnoletnie (ma już bowiem 19 lat), a cały czas skierowane jest do osób młodych. Oferta nie jest może przesadnie bogata, ale dzięki temu jest bardzo prosta. Podoba mi się, że również ten operator zdecydował się wprowadzić model subskrypcyjny, który jest naprawdę wygodny. Nie wierzysz? Porównaj oferty komórkowe innych operatorów i przekonaj się, że Heyah ma naprawdę świetne warunki umowy!

Do tego warto dodać również, że proponowana cena i duża paczka gigabajtów (zarówno w ofercie z minutami, jak i bez nich) są bardzo korzystne. Oferta na kartę jest niezła, ale to nie ona jest esencją aktualnych usług Heyah. Przyszłość to brak zobowiązań i prostota w korzystaniu. Czerwona łapka rozumie to doskonale!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Trwa promocyjna sprzedaż metalowego OnePlusa Nord 4 w sieci T-Mobile Polska. Kup tego nowego smartfona chińskiego producenta i odbierz w […]

Wybierz abonament Premium Mobile z telefonem OPPO w super cenie!

Wybierz abonament Premium Mobile z telefonem OPPO w super cenie!

Premium Mobile od wielu, ale to wielu lat oferuje praktycznie tylko i wyłącznie abonamenty głosowe (komórkowe) z umową na czas […]

Przeniesienie karty eSIM w aplikacji Play

Przeniesienie karty eSIM w aplikacji Play

Na swoim oficjalnym blogu blogplay.pl fioletowy operator komórkowy chwali się nowościami w swojej aplikacji mobilnej. Play24 – bo tak się […]

Opinie o heyah 2024

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

nie polecam, są ponoszone dodatkowe opłaty

Nie polecam. Z subskrypcji 01 nie można wrócić do poprzednich ustawień a jest napisane ze można. Jestem z nimi od początku ich istnienia ale teraz zmieniam sieć. Na infolinii same gbury i wszystko na nie.

Nie polecam. Heyah ma jakis problem z moim kontem i od dwóch tygodni nie mam możliwości dzwonienia, wysyłania smsów i korzytsania z internteu a od kilku dni nikt nie moze sie do mnie dodzwonic.

Kiedy w końcu w Heyah 01 będzie 5G oraz eSIM?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: