Znaleźliśmy 20 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jeśli szukasz internetu w Bielsku-Białej – dobrze trafiłeś. Z naszego tekstu dowiesz się, który z operatorów oferuje najlepszą cenę, który jest najszybszy. Sprawdź, co warto wiedzieć.

Najlepszy internet w Bielsku-Białej – jaki wybrać?

Jeśli poszukujesz dobre oferty na internet stacjonarny w Bielsku-Białej, to najlepiej będzie jeśli zaczniesz rozglądać się za ofertą sieci światłowodowej.

Aktualnie najwyższe prędkości internetu oferuje światłowód. To technologia, która powoli podbija Polskę, a która oferuje naprawdę ogromną prędkość. Dzięki niej kilkadziesiąt gigabajtów pobierzesz w ciągu kilkudziesięciu minut!

Ile kosztuje internet w Bielsku-Białej?

Ceny internetu w Bielsku-Białej są bardzo zróżnicowane. Najtańszą ofertę zgarniesz już za około 50 złotych (na przykład od Netii), a najdroższe pakiety dostępne są za 90 złotych.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Pamiętaj, że im większą kwotę zdecydujesz się wydać na internet, tym będzie on szybszy.

Internet w Bielsku-Białej – dostępne prędkości

W Bielsku-Białej już za grosze możesz dostać internet o prędkości od 30 do 100 Mb/s. Popularna prędkość 600 Mb/s kosztuje już około 70 złotych (T-Mobile). Największa prędkość oferuje Netia (jest to 1000 Mb/s).

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Bielsku-Białej?

W Bielsku-Białej internet światłowodowy dopiero się rozwija, natomiast nie powinno być problemu ze znalezieniem Bez problemu znajdziesz zarówno satysfakcjonującą cię prędkość, jak i cenę. Bogatą ofertę uzupełnia szeroki wachlarz usług internetu mobilnego, w tym tego w technologii 5G.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Bielsku-Białej?

W Bielsku-Białej dostępni są niemal wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

  • Play
  • T-Mobile
  • Netia
  • UPC

Ponadto w B-B jest sporo lokalnych operatorów, jak np. Speed-Net i wiele innych.

Jaki internet dla studenta w Bielsku-Białej?

Jeśli jesteś studentem, to prawdopodobnie potrzebujesz szybkiego internetu, aby móc uczestniczyć w zajęciach zdalnych, sprawnie przesyłać pliki, a także – o czym nie warto zapominać – prokrastynować w czasie sesji, do czego najlepiej będą nadawały się serwisy streamingowe. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie internet o prędkości nie niższej niż 600 Mb/s. Dla studentów ważne może być to, aby nie wiązać się umową z operatorem na określony czas, a z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Przykładowy Internet dla studenta Bielsko-Biała:

Jaki internet dla seniora w Bielsku-Białej?

Seniorzy nie potrzebują niewyobrażalnych prędkości, powinni natomiast decydować się na taki dostęp do sieci, który będzie możliwie bezproblemowy i bezawaryjny. Tu najlepszym rozwiązaniem będą operatorzy z doświadczeniem we wsparciu technicznym i posiadający stacjonarne punkty sprzedaży.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Bielsko-Biała:

Jaki internet dla gracza i streamera w Bielsku-Białej?

Gracze i streamerzy doskonale wiedzą, że muszą mieść bezkompromisowo szybką sieć. Dlatego jeśli planujesz grać online lub strumieniować wideo do sieci pamiętaj o tym, aby zapewnić sobie dostęp do światłowodu, a przy okazji prędkość nie mniejszą niż 1 Gb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Bielsko-Biała:

Ile kosztuje najtańszy internet w Bielsku-Białej?

Najtańszy pakiet internetu w Bielsku-Białej kosztuje 40 złotych. To oferta o Play o prędkości 150 Mb/s.

Jaki jest najszybszy internet w Bielsku-Białej?

Aktualnie najszybszą ofertą w Bielsku-Białej jest internet o prędkości 1000 Mb/s. Taki transfer oferuje Netia i jego ceny oscylują w okolicy 90-100 złotych.