Znaleźliśmy 17 ofert spełniające Twoje kryteria.

Szukasz Internetu stacjonarnego w Ostrowcu Świętokrzyskim? Jeśli planujesz zmienić swojego dostawcę Internetu albo przynajmniej jego prędkość, to dobrze trafiłeś. Z tego tekstu dowiesz się, jak najlepiej i najtaniej połączyć się z siecią.


Najlepszy Internet w Ostrowcu Świętokrzyskim – jaki wybrać?

Jeśli masz w planie zmianę swojego pakietu internetowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, to mamy dobre wieści. W mieście znajdziesz naprawdę szeroką ofertę od operatorów. Bez większego problemu znajdziesz również oferty Internetu światłowodowego, a więc najnowszej i najnowocześniejszej technologii do przesyłu danych.

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru rodzaju Internetu, warto zadać sobie jedno pytanie: czy potrzebujesz połączenia domowego czy mobilnego? Jeśli potrzebujesz Internetu do domu, światłowód jest doskonałym rozwiązaniem. Jest to technologia powszechna również w Ostrowcu Świętokrzyskim i łatwo znajdziesz oferty, które spełnią twoje oczekiwania, jednocześnie nie obciążając zbytnio portfela. Jeśli natomiast potrzebujesz mobilnego dostępu do Internetu, powinieneś zainteresować się technologią 5G.

Ile kosztuje Internet w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Ceny internetu w Ostrowcu Świętokrzyskim zaczynają się już od 50 złotych miesięcznie. W tej cenie swoją ofertę prezentuje Netia, a w zamian oferuje 100 Mb/s transferu danych. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego mogą bez problemu połączyć się ze światłowodem w cenie 60-70 złotych i otrzymać prędkość 300-600 Mb/s.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

Najszybsze oferty są jednak dość drogie. Vectra i Play udostępniają sieć za 120 złotych, choć tu prędkość wynosi już nawet 1000 lub 1200 Mb/s.

Jaka prędkość Internetu w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Najwyższe prędkości oferuje bez dwóch zdań internet światłowodowy. Pamiętaj jednak, że im szybszy transfer będziesz chciał uzyskać, tym więcej zapłacisz. Co jednak istotne, w Ostrowcu Świętokrzyskim oferta jest bardzo zróżnicowana. Najszybsze łączą są co prawda drogie, ale mają transfery na poziomie 1000 Mb/s. Rekordzistą jest tu Vectra, która posiada ofertę z transferem 1200 Mb/s.

Niewiele ustępuje jej Play ze swoim transferem 1000 Mb/s czy T-Mobile z 900 Mb/s. Najmniejsze plasują się w okolicach 100-200 Mb/s. Większość mieszkańców zapewne najczęściej będzie decydowało się na prędkości na poziomie 300-600 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Bardzo często bywa tak, że mieszkańcy większych miast patrzą z zazdrością na mniejsze ośrodki. Powodów jest wiele, ale jednym z nich może być to, że światłowody są znacznie powszechniejsze właśnie w mniejszych miejscowościach. Nie inaczej jest w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie ta najnowsza technologia przesyłu danych stała się naprawdę powszechna.

Bogatą ofertę uzupełniają tu klasyczne połączenia stacjonarne, a także bardzo bogata oferta internetu mobilnego.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Ostrowcu Świętokrzyskim?

W Jaworznie dostępni są duzi ogólnopolscy dostawcy sieci. Wśród nich są:

 • Netia
 • Play
 • Vectra
 • T-Mobile
 • Orange

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Przekonaj się sam!

Internet dla studenta Ostrowiec Świętokrzyski

Sytuacja studentów uległa znaczącej zmianie po wybuchu pandemii. Obecnie, aby skutecznie kontynuować naukę, potrzebne są znacznie poważniejsze narzędzia niż książki, laptop i ograniczony dostęp do Internetu. Z powodu wzrostu liczby zajęć online niezwykle istotne jest posiadanie szybkiego połączenia internetowego.

Dlatego warto rozważyć inwestycję w łącze o prędkości przynajmniej 300-600 Mb/s, aby zapewnić sobie komfort i wygodę podczas nauki. Oczywiście, możliwe jest korzystanie z wolniejszego połączenia, ale na wagę złota jest szybkie łącze, które umożliwi sprawną realizację zadań i projektów online.

Przykładowy Internet dla studenta Ostrowiec Świętokrzyski:

Internet dla seniora Ostrowiec Świętokrzyski

Należy pamiętać o starszych użytkownikach, którzy również powinni mieć dostęp do stabilnego połączenia internetowego. Grupa ta zasługuje na szczególną uwagę i troskę. Istotne jest, aby wybrany dostawca usług internetowych miał lokalne punkty obsługi, które umożliwiają łatwe uzyskanie pomocy w przypadku awarii, a nawet codziennego, zupełnie rutynowego wsparcia.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Ostrowiec Świętokrzyski:

Internet dla gracza i streamera Ostrowiec Świętokrzyski

Osoby zajmujące się grami i streamingiem nie będą miały trudności ze znalezieniem odpowiednich ofert w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dzięki powszechności Internetu światłowodowego, nie będzie problemów z wolnym pobieranie gier ani z niskim PING-iem czyli opóźnieniem w przesyle danych. To samo dotyczy również streamerów. Ci użytkownicy mają szczególne potrzeby dotyczące stabilnego połączenia, które wytrzyma naprawdę duże obciążenie. Dla obu tych grup inwestycja w łącza o prędkości około 1000 Mb/s będzie najlepszym rozwiązaniem.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Ostrowiec Świętokrzyski:

Internet w dzielnicach Ostrowca Świętokrzyskiego

Internet dostępny jest w następujących dzielnicach Ostrowca Świętokrzyskiego:

 • Śródmieście
 • Kamienna
 • Ludwików
 • Hutnicze
 • Częstocice
 • Kuźnia
 • Kolonia Robotnicza
 • Sienkiewiczowskie
 • Trójkąt
 • Osiedle Spółdzielców
 • Słoneczne
 • Gutwin
 • Koszary
 • Rosochy
 • Ogrody
 • Denków
 • Pułanki
 • Stawki
 • Piaski Henryków i Złotej Jesieni

Internet bez umowy Ostrowiec Świętokrzyski

Czy istnieje Internet stacjonarny bez umowy? Zależy jak na to popatrzysz: jeżeli na całkowity brak umowy/zobowiązania, to nie, ale jeśli na elastyczność i możliwość rezygnacji z usług w każdej chwili, to tak! Zobacz sam na bezterminowe oferty Internetu stacjonarnego w mieście Gniezno:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Najtańszym operatorem oferującym internet w Ostrowcu Świętokrzyskim jest aktualnie Netia. W cenie 50 złotych możesz otrzymasz dostęp do sieci o prędkości na poziomie 100 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Wśród dostawców Internetu najszybszą i bezkonkurencyjną ofertą startuje Vectra. Za 129,98 złotych otrzymasz dostęp do sieci na o prędkości 1200 Mb/s.