Znaleźliśmy 20 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jeśli zastanawiałeś się, czy warto zmienić swój Internet na szybszy to odpowiedź brzmi: warto! Sprawdzamy, który dostawca sieci w Opolu ma najlepsze ceny i najwyższą prędkość.

Filmy pikselują, gry klatkują, a 3 komputery powodują zadyszkę twojego Internetu? Rozwiązaniem tych problemów może być zmiana sieci na szybszą, a dostawcy na pewniejszego. Jeśli mieszkasz w Opolu lub w okolicach, powinieneś zainteresować się Internetem światłowodowym, bo jest najszybszy.

Najlepszy Internet w Opolu – jaki wybrać?

Spośród dwóch technologii, światłowodu i 5G, to właśnie ta pierwsza będzie najlepsza, jeśli chcesz, aby w twoim domu Internet po prostu śmigał. Jest ona coraz popularniejsza, a użytkownicy pośród zalet wskazują bardzo duże prędkości, a także wyjątkową stabilność połączenia.

Ile kosztuje Internet w Opolu?

W czasie przeglądania ofert Internetu w Opolu, łatwo zauważyć, że ceny poszczególnych operatorów bardzo się od siebie różnią. Powodem oczywiście są różnice w prędkości oraz zastosowana technologia. Najtańsze pakiety zaczynają się od 40 złotych miesięcznie (Play), a najdroższe od 129,98 złotych (Vectra). Bez większych problemów dostaniesz jednak satysfakcjonując prędkość za około 60-70 złotych.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Netiado 1 Gb/s2470,00
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Bialnetdo 600 Mb/s60,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Playdo 300 Mb/s2445,00
Vectrado 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Elposdo 300 Mb/s2469,00
KOBAdo 100 Mb/s2449,00

Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, porównaj Internet Płock na Komórkomat.pl!

Internet w Opolu – dostępne prędkości

Wśród prędkości króluje oczywiście Internet światłowodowy. Dzięki niemu możesz mieć Internet o prędkości 1200 Mb/s (Vectra). Jeśli nie potrzebujesz aż tak gigantycznych prędkości lub chcesz zaoszczędzić, bez problemu znajdziesz oferty, które dostarczą ci 500-600 Mb/s. Najmniejsze prędkości zaczynają się od 150 Mb/s (Play).

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Opolu?

Jeśli szukasz najszybszego Internetu, to w Opolu dostaniesz szeroką ofertę internetu światłowodowego. Jeśli chcesz zaoszczędzić, to bez większych trudności dostaniesz również inne połączenia przewodowe. Możesz również skorzystać z oferty operatorów mobilnych.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Opolu?

W Opolu dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

Jaki Internet dla studenta w Opolu?

Każdy student dzisiaj dobrze wie, że bez szybkiego Internetu po prostu nie da się studiować. Coraz więcej materiałów edukacyjnych i zajęć dystrybuowanych jest online. Uczący powinni zainwestować w Internet o prędkości przynajmniej 300-500 Mb/s. Dobrym pomysłem może być również umowa, którą da się rozwiązać z miesiąca na miesiąc.

Przykładowy Internet dla studenta Opole:

Jaki Internet dla seniora w Opolu?

Seniorzy nie muszą szukać jak najszybszych internetowych ofert, bo prawdopodobnie nie wykorzystają ich potencjału (pamiętajmy, że od tej zasady mogą być wyjątki). Znacznie ważniejsze jednak w ich przypadku jest to, aby dostawca, z którego usług skorzystają miał dobre wsparcie klienta i najlepiej, aby posiadał stacjonarne punkty w pobliżu zamieszkania klienta.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Opole:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Opolu?

Gracz i streamerzy to prawdopodobnie ta grupa, która wyciśnie ze swojego połączenia internetowego ostatnie soki. Zwłaszcza że wymagania rosną, strumieniowanie w 4K staje się coraz popularniejsze, a rozmiary gier, cóż, bywają naprawdę gigantycznie. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie łącze z transferem na poziomie około 1 Gb/s i to – oczywiście – to światłowodowe.

Ile kosztuje najtańszy Internet w Opolu?

Operatorem, który aktualnie oferują najtańszą ofertę jest Play. Za 40 złotych miesięcznie dostaniesz Internet o prędkości 150 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Opolu?

Najszybszą ofertę w Opolu ma aktualnie Vectra. Za 129,98 dostawca zapewni Ci Internet o prędkości 1200 Mb/s.