Znaleźliśmy 21 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jak upolować najtańszy internet w Elblągu? Rzecz w tym, aby przygotować się do tego, również merytorycznie. Z naszego tekstu dowiesz się o najtańszych ofertach, a także o tym, na jaką technologię warto postawić?


Najlepszy internet w Elblągu – jaki wybrać?

Jeśli mieszkasz w Elblągu i zastanawiasz się, jaki internet wybrać, a także z oferty którego operatora skorzystać – spieszymy z pomocą. Najlepszym rozwiązaniem będzie internet światłowodowy, który jest już w tej okolicy bardzo popularny i powszechny.

Jeśli szukasz internetu do domu lub do mieszkania, najlepszym rozwiązaniem będzie internet światłowodowy. Obok 5G, czyli technologii mobilnej, to najszybsze i najstabilniejsze rozwiązanie, jeśli chodzi o połączenie z siecią.

Ile kosztuje internet w Elblągu?

Ceny internetu w Elblągu są… bardzo różne. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od swojego połączenia. Zależą one głównie od prędkości przesyłu danych.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Te najtańsze zaczynają się już od 40 złotych (Play) lub 50 (Netia). Najdroższe abonamenty mogą wynieść nawet 129,99 zł (Vectra). Brzmi jak spora kwota, ale w tej cenie użytkownik dostaje naprawdę ogromną prędkość transferu. Ceny kształtują się jednak w okolicach 60-70 złotych.

Internet w Elblągu – dostępne prędkości

Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że to właśnie łącza światłowodowe są najszybsze ze wszystkich dostępnych. Dla porządku warto jednak zauważyć, że klasyczne połączenia też oferują niezłe prędkości, sięgające nawet 600 Mb/s, a najtańsze i najwolniejsze z nich oscylują w okolicach 100 Mb/s. Natomiast światłowód zaczyna się 600 Mb/s, ale może osiągać prędkości wynoszące nawet 1200 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Elblągu?

W Elblągu możesz podłączyć się do klasycznego internetu, jak i również do światłowodu. Dostępna jest także szeroka gama ofert internetu mobilnego.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Elblągu?

W Elblągu dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

Jaki internet dla studenta w Elblągu?

Elbląscy studenci na pewno zdają sobie sprawę, że po pandemii koronawirusa część zajęć odbywa się w trybie zdalnym, w postaci spotkań online. Aby w nich uczestniczyć i czegoś się nauczyć, warto jest zadbać o dostęp do sieci. I to nie byle jaki, ponieważ zarówno do pracy, jak i do rozrywki potrzebny będzie internet, który oferuje dobre stabilne łącze. Na potrzeby osób uczących się dobrym rozwiązaniem będzie sieć, która oferuje przynajmniej 300-600 Mb/s.

Przykładowy Internet dla studenta Elbłąg:

Jaki internet dla seniora w Elblągu?

Być może seniorzy nie są grupą, która gra online lub pół dnia spędza w serwisach streamingowych, ale to nie znaczy, że wystarczy im „jakikolwiek” dostęp do sieci. Najważniejszym czynnikiem, jakim powinni się kierować w tym wypadku seniorzy, jest stabilność i niezawodność sieci. Warto również pamiętać o tym, aby dostawca internetu posiadał punkty stacjonarne, najlepiej w pobliżu.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Elbłąg:

Jaki internet dla gracza i streamera w Elblągu?

Streamerzy i gracze wycisną z połączenia internetowego ostatnie soki, bez dwóch zdań. To właśnie te dwie grupy, które najbardziej potrzebują szybkiego internetu, oraz takiego, który ma jak najmniejszy PING, a więc parametr opóźnienia. Nie trzeba chyba dodawać, że najwydajniejszy będzie tu internet światłowodowy, a najlepszym rozwiązaniem łącze z transferem na poziomie około 1 Gb/s.

Ile kosztuje najtańszy internet w Elblągu?

Najtańszą ofertę ma w tym momencie Play (40 złotych i 150 Mb/s), a także Nju mobile (39,99 zł za 200 Mb/s).

Najlepszy Internet dla gracza online

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Elbłąg:

Jaki jest najszybszy internet w Elblągu?

Najszybszy internet w Elblągu ma posiada aktualnie Vectra. Ma on prędkość 1200 Mb/s. Kosztuje około 100 złotych.