Znaleźliśmy 24 oferty spełniające Twoje kryteria.

Potrzebujesz Internet stacjonarny w Gnieźnie? Jeśli masz w planie zmienić swojego dostawcę Internetu albo przynajmniej prędkość swojego łącza, to dobrze trafiłeś. Z tego tekstu dowiesz się, jak zaoszczędzić na Internecie i jak uzyskać najszybsze łącze.


Najlepszy Internet w Gnieźnie – jaki wybrać?

Przed przystąpieniem do zmiany operatora, istotne jest zdobycie informacji na temat dostawców, z którymi chcesz nawiązać nową umowę. Obecnie, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z Internetu światłowodowego, jednak należy mieć na uwadze, że wybór nie jest wcale tak prosty. Zwłaszcza w Gnieźnie, gdzie dostęp do najszybszych technologii jest niemal wszechobecny.

Aktualnie, najwyższe prędkość Internetu można osiągnąć dzięki dwóm technologiom: sieci 5G w przypadku technologii mobilnej oraz światłowodowi w przypadku Internetu stacjonarnego. Jeśli chodzi o dostęp do sieci w domu lub mieszkaniu, najlepszym wyborem będzie światłowód, który zapewni niezawodne i szybkie połączenie. W Gnieźnie jest aktualnie bardzo duży wybór ofert w tej technologii.

Ile kosztuje Internet w Gnieźnie?

Internet w Gnieźnie nie jest przesadnie drogi. Wszystko dlatego, że działa tu bardzo wielu operatorów, którzy walczą o klienta. A jak wiadomo, najlepiej walczyć ceną. Najtańsze oferty zaczynają się już od około 49 złotych. Za tyle możesz otrzymać Internet o prędkości 300 Mb/s. Taką, bliźniaczą ofertę ma dwóch operatorów – T-Mobile i nju mobile.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Niewiele drożej za dostęp do sieci przy takiej samej prędkości chce Play. Najdroższe oferty (czyli te oferujące największy transfer) ma Play. Tu trzeba zapłacić około 120 złotych. Przeciętnie cena pakietu plasuje się w okolicach 60-80 złotych.

Jaka prędkość Internetu w Gnieźnie?

Bez wątpienia, najszybsze prędkości Internetu oferuje światłowód. Warto jednak pamiętać, że im wyższe transfery chcesz osiągnąć, tym wyższe będą koszty. Jednak w Gnieźnie istnieje szeroki wybór ofert, które różnią się od siebie znacząco. Najszybsze połączenia, choć kosztowne, oferują transfery na poziomie 1000 Mb/s.

Rekordzistą jest Play, który ma ofertę z transferem 1000 Mb/s. Natomiast najniższe prędkości wynoszą około 100-200 Mb/s. Większość mieszkańców najprawdopodobniej będzie wybierać prędkości z zakresu 300-600 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Gnieźnie?

Wśród typów łącz Internetu domowego króluje rzecz jasna światłowód. To najszybsza i zdecydowanie najmniej awaryjna aktualnie dostępna technologia. Jeśli wydaje Ci się, że jest cały czas za droga, to dostawcy posiadają oferty klasycznego Internetu stacjonarnego. A operatorzy komórkowi dorzucają do tego cały wór możliwości połączenia się z Internetem mobilnym, również tym w sieci 5G.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Gnieźnie?

W Jaworznie dostępni są duzi ogólnopolscy dostawcy sieci. Wśród nich są:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Przekonaj się sam!

Internet dla studenta Gniezno

Jeżeli jesteś studentem, prawdopodobnie potrzebujesz szybkiego dostępu do Internetu, który umożliwi Ci uczestniczenie w zajęciach online, szybkie przesyłanie plików, a także korzystanie z serwisów streamingowych. Dlatego warto rozważyć wybór Internetu o minimalnej prędkości 600 Mb/s. Dla studentów istotne może być także uniknięcie długoterminowych umów, dlatego zamiast tego warto wybrać opcję z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Przykładowy Internet dla studenta Gniezno:

Internet dla seniora Gniezno

Osoby starsze mieszkające w Gnieźnie powinny rozważyć jedną z ofert dostępnych u dużych i najlepiej sprawdzonych operatorów. Prędkość Internetu nie musi być gigantyczna (choć warto nie schodzić poniżej 150 Mb/s), jednak znacznie bardziej istotna jest wysoka jakość obsługi klienta. Przed dokonaniem wyboru dostawcy, warto upewnić się, że operator ma dobrze funkcjonującą sieć salonów, najlepiej zlokalizowaną w pobliżu miejsca, gdzie mieszka senior. To pomoże w szybkim rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Gniezno:

Internet dla gracza i streamera Gniezno

Gracze i streamerzy są najbardziej wymagająca grupą użytkowników sieci. To właśnie przy rozgrywkach online, najlepiej widać, nie tylko jak szybka jest sieć, ale również – jakiej jakości jest samo połączenie. Sprawdzić to łatwo choćby na podstawie PING-u, a więc wartości opóźnienia. To od niego zależy, czy w strzelance, gdy wypalasz do wroga, on jest tam, gdzie był w momencie naciśnięcia spustu. Każdy, kto grał w online, ten doskonale, wie o co chodzi. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie, jeśli połączenie internetowe będzie nie mniejsze niż 600 Mb/s, a najlepiej jeśli będzie sięgało aż do 1000 Mb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Gniezno:

Internet w dzielnicach Gniezna

Internet dostępny jest w następujących dzielnicach miasta Gniezno, dawnej stolicy naszego kraju:

 • Stare Miasto
 • Tysiąclecie
 • Ustronie
 • Winiary
 • Arkuszewo
 • Kawiary-Osiniec
 • Grunwaldzkie
 • Pustachowa-Kokoszki
 • Dalki
 • Piekary
 • Skiereszewo
 • Róża

Internet bez umowy Gniezno

Czy istnieje Internet stacjonarny bez umowy? Zależy jak na to popatrzysz: jeżeli na całkowity brak umowy/zobowiązania, to nie, ale jeśli na elastyczność i możliwość rezygnacji z usług w każdej chwili, to tak! Zobacz sam na bezterminowe oferty Internetu stacjonarnego w mieście Gniezno:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Gnieźnie?

Najtańszy Internet w Gnieźnie ma aktualnie T-Mobile Polska. Za 49 złotych dostaniesz transfer na poziomie 300 Mb/s. Całkiem nieźle!

Jaki jest najszybszy Internet w Gnieźnie?

Najszybszy Internet w Gnieźnie posiadają aktualnie sieć Play oraz INEA. Ten pierwszy dostawca oferuje 1000 Mb/s za 110 złotych. W INEA za taką samą prędkość zapłacisz 100,99 zł.