Znaleźliśmy 25 ofert spełniające Twoje kryteria.

Szukasz dobry i szybki Internet w Radomiu? Znajdziemy go za Ciebie! Przed Tobą najlepszy Internet Radom dla różnych odbiorców – zarówno stabilny, jak i niedrogi.


Najlepszy Internet Radom – jaki wybrać?

Im taniej, tym lepiej! Ważne jest jednak to, na jaki rodzaj łącza i jego szybkość chcesz postawić. Wszystko zależy od Twoich potrzeb – może Ci wystarczyć nienajszybsze połączenie 100 Mb/s, przeciętne 300 Mb/s, a może jak najszybsze – nawet 1 Gb/s? Niezależnie od tego, musi być w jak najlepszej cenie!

Aby nie przepłacać porównaj Internet stacjonarny na Komórkomat.pl i wybierz najlepszą ofertę w jak optymalnej cenie.

Ile kosztuje Internet w Radomiu?

Najtańszy Internet w Radomiu oferuje niewielki operator Korbank, który świadczy swoje usługi stacjonarne także we Wrocławiu. Za Internet światłowodowy 100 Mb/s zapłacisz tu tylko 39,90 zł.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

Do niedrogich ofert należą też propozycje siec Play. Za jego Internet zapłacisz tylko 45,00 zł, a dostaniesz prędkość 300 Mb/s!

Największy wybór znajduje się w ofertach z przedziału około 50-70 zł. Jeżeli tyle chciałeś przeznaczyć na Internet w Radomiu, to możesz być spokojny o wybór!

Jaka prędkość Internetu w Radomiu?

Najniższe prędkości Internetu w Radomiu wynoszą 100 Mb/s. Znaczna część ofert zapewnia transfer do 300 Mb/s, ale można też wybrać znacznie szybszy Internet, np. do 1 Gb/s.

Takimi ofertami dysponuje np. UPC i Orange. To idealny Internet do gier online, ale nie tylko!

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza Radomiu?

W Radomiu sporą część oferty internetowej stanowią światłowody. Są oferowane m.in. przez Korbank, T-Mobile, Orange czy RFC. Zapewniają one nie tylko szybki i stabilny transfer, ale również – dzięki routerowi Wi-Fi – dostęp do Internetu w całym mieszkaniu! Korzystaj z sieci na wielu urządzeniach jednocześnie dzięki routerowi Wi-Fi.

Zawsze możesz wybrać też Internet mobilny, a więc bezprzewodowy. Oferowany jest on przez wielu usługodawców i nie jesteś w jego przypadku zależny od tego, czy do Twojego miejsca zamieszkania doprowadzona jest odpowiednia infrastruktura. Rekomendujemy niedrogie pakiety 4G/LTE.

Porównaj Internet mobilny

Istniej też jeszcze inna alternatywa! Operator Tooway udostępnia Internet satelitarny w Radomiu. Jego ceny zaczynają się od 79,99 zł za transfer 16 Mb/s (limitów danych). Umowa trwa tu 12 miesięcy.

Dostępni operatorzy – Internet Radom

Oferta Internetu w Radomiu nie jest tak szeroka, jak np. we Wrocławiu czy Warszawie. Oto operatorzy działający na tutejszym rynku:

 • Korbank
 • Orange
 • Play
 • RFC
 • T-Mobile
 • Tooway
 • UPC
 • Vectra

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Radomiu

Młodzi ludzie – w tym studenci – potrzebują Internetu nie tylko do nauki, także zdalnej, ale też do rozrywki, a więc oglądania filmów online, gier czy słuchania muzyki.

Przyda się tu Internet o prędkości co najmniej 300 Mb/s, ale jeżeli korzystać ma z niego więcej osób, to transfer 500 Mb/s też będzie dobrym rozwiązaniem. Ważne też, żeby oferta nie była droga – dla studenta cena ma istotne znaczenie!

Przykładowy Internet dla studenta Radom:

Internet dla seniora Radom

Cena ma jeszcze większe znaczenie w przypadku osób starszych. Seniorzy nie potrzebują bardzo szybkiego Internetu – tu ważniejsza jest stabilność łącza, jego bezawaryjność, no i wspomniana już dobra cena.

Dla seniora wystarczy Internet o prędkości 100-150 Mb/s. Nie będzie on mega szybki, ale może zapewniać niskie rachunki miesięczne. Warto też rozglądnąć się za promocjami – operatorzy często oferują różne rabaty i upusty cenowe!

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Radom:

Internet dla gracza i streamera Radom

Dla nich jest zupełnie inaczej: im szybszy Internet, tym lepiej! Oznacza to często spore rachunki za Internet, ale my postaramy się znaleźć szybki Internet w Radomiu w jak najlepszej cenie.

Najlepszy Internet dla gracza online

Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na prędkość odbierania i wysyłania (download/upload) danych. Obie powinny być jak najwyższe, a w przypadku downloadu sugerujemy transfery nie niższe od 1 Gb/s.

Pozwoli to na ograniczenie PING-u, a więc największego wroga gracza online. Dobrze też, jak Internet będzie na łączu światłowodowym, bo graczom/streamerów zależy także na jego stabilnym działaniu.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Radom:

Internet w dzielnicach Radomia

Radom składa się z wielu osiedli (jednostek administracyjnych). Oto niektóre z nich:

 • Glinice
 • Godów
 • Halinów
 • Idalin
 • Kończyce
 • Kozia Góra
 • Stare Miasto
 • Śródmieście

Internet bez umowy Radom

Internet bez długoterminowej umowy oferowany jest tylko przez niektórych operatorów. Na czym on polega?

Dzięki niemu to Ty decydujesz o tym, kiedy ma skończyć się umowa. Nie jesteś uzależniony od umowy na 1, 2, a nawet 3 lata – tu możesz skończyć z korzystania z usługi w dowolnym momencie. W tym celu wystarczy odpowiednio poinformować operatora o rezygnacji z Internetu.