Znaleźliśmy 19 ofert spełniające Twoje kryteria.
Korzystając z komorkomat.pl
Budzik
Oszczędzasz czas
Aż 70% osób znajduje tańszą ofertę w 2 minuty. Nie musisz przeglądać abonamentów z wymarzonym telefonem na osobnych i nieczytelnych stronach operatorów GSM - w Komórkomacie wystarczy zaledwie parę kliknięć, aby znaleźć najlepsze oferty wielu sieci komórkowych.
Torba z pieniędzmy
Oszczędzasz pieniądze
Oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Dzięki porównywarce Komórkomat.pl znajdziesz najtańszą ofertę spełniającą Twoje wymagania. Szukasz pakietu z telefonem lub bez? Porównując oferty GSM na Komórkomacie masz pewność, że nie przepłacasz!
Tarcza
Zapewniamy bezpieczeństwo
Dzięki szyfrowaniu protokołem https, serwis Komórkomat jest bezpieczny dla swoich Klientów. Ponadto należy do Grupy Rankomat - największej porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. W dokonaniu wyboru najlepszej oferty pomoże Ci jeden z naszych wykwalifikowanych Doradców z Call Center.

Wszystko co musisz wiedzieć o ofertach mix

Oferta mix to - jak sama nazwa wskazuje - połączenie zalet abonamentu i klasycznej oferty na kartę. Masz więc możliwość otrzymania telefonu za złotówkę, a zamiast opłacania faktur zasilasz swoje konto.
W przeciwieństwie do prepaida, nie możesz doładowywać telefonu kiedy chcesz i za ile chcesz, lecz przynajmniej raz na miesiąc kontraktową sumą. Masz ofertę na 24 doładowania za 30 zł? Oznacza to, że jedno doładowanie w miesiącu musi być za 30 zł, aby wypełnić kontrakt. Możesz oczywiście to robić częściej, przez co szybciej wywiążesz się z umowy z operatorem!
Na Komórkomacie możesz porównać oferty mix na takich samych zasadach, jak np. abonamentu czy prepaid. W tym przypadku zadanie ułatwiają już sami operatorzy, którzy nie oferują tak dużo pakietów mix, jak innych form ofert GSM.
W naszej porównywarce możesz szybko i łatwo przekonać się, która oferta mix jest najlepsza, porównując pakiety minut, SMS-ów, MMS-ów, transferu GB, a także ceny.
Najlepsza, a więc najbogatsza. Topowe pakiety sieci Plus czy Play zapewniają nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS oraz MMS), a także kilka gigabajtów transferu danych w kraju. Wysokość kontraktowego doładowania wynosi 50 zł, a jest ich w umowie 24. Która oferta wyjdzie finalnie taniej? To zależy od opłaty początkowej za smartfona. Porównaj oferty u nas, a nie przepłacisz!
Chcesz oferty mix, ale jak najtańszej? Bez obaw, wybór jest dość szeroki - Plus, Play i T-Mobile oferują pakiety mix za 30 zł! W dodatku możesz wybrać, czy wolisz ofertę z telefonem czy bez.
 • grafika przedstawiająca leżący tablet i koła zębate

  Konfiguracja MMS – jak?

  Masz nowy telefon i nie wiesz jak skonfigurować MMS? A może z innego powodu wiadomości multimedialne nie działają? MMS-y nigdy […]
 • grafika firmy Play przedstawiająca doładowanie konta w aplikacji Play24

  Jak doładować konto w Play?

  Jak doładować konto w Play na Kartę lub Play Mix? Jak możesz zasilić konto swojego telefonu komórkowego w fioletowej sieci […]
 • grafika przedstawiająca 5G w Play

  5G Play – jak włączyć szybki Internet w 2024 roku?

  Sieć 5G staje się ostatnio coraz to popularniejsza. Nic dziwnego, wszak rynek smartfonów dosłownie zalewany jest coraz tańszymi modelami z […]
 • grafika firmy Plus prezentująca Internet 5G Plusa

  Jak włączyć 5G w telefonie Plus?

  Nie wiesz, jak włączyć 5G w telefonie Plus? Jak aktywować połączenie do sieci piątej generacji u zielonego operatora komórkowego? To […]
 • jak sprawdzić stan konta w T-Mobile

  Jak sprawdzić stan konta T-Mobile?

  Jak sprawdzić stan konta T-Mobile? Jest na to kilka sprawdzonych metod – niektóre są bardzo szybkie i proste, inne wymagają […]
 • Promocje operatorów komórkowych na Święta

  Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

  Promocje telefonów na Święta mogą być bardzo atrakcyjne. Okres przedświąteczny to czas przecen wielu usług i towarów. Wyprzedaże nie omijają […]