Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Recenzja Plush - opinie, zasięg

Data aktualizacji: 01-12-2023

Recenzja Plush - opinie, zasięg

Infolinia

Pn.-pt. 8:00-21:00

Godziny pracy

Adres e-mail

ul. Konstruktorska 4,
02-673 Warszawa

Adres

Zalety sieci Plush

 • atrakcyjne ceny
 • duże transfery GB
 • często bezterminowe umowy
 • rosnący transfer GB w wielu pakietach
 • darmowy roaming UE
 • szeroki wybór oferty (m.in. abonament, karta, Internet mobilny)
 • umowy z telefonem i bez
 • łączność 5G
 • możliwy szybki zakup online...
 • ...ale także w stacjonarnych punktach sprzedaży
 • zasięg sieci Plus...

Wady sieci Plush

 • ...co dla wielu będzie wadą
 • brak infolinii czynnej w weekend
ZOSTAW OCENĘ
Atrakcyjność oferty
328
Obsługa klienta
328
Zasięg sieci
328
Bliskość salonów
328
 yasr-loader

Plush to kolejna submarka, której się przyjrzyjmy i przetestujemy. Sprawdzimy jaką ta marka ma ofertę i czy jest ona opłacalna w 2024 roku. Sprawdźmy zatem, co możesz zyskać wybierając ofertę Plusha?

Wprowadzenie

Jak już wspomnieliśmy, Plush jest submarką sieci Plus i oczywiście działa na jej infrastrukturze. Na rynku jest od 9 listopada 2014 roku, a zatem ma już całkiem solidny staż. Generalnie docelowym odbiorcą marki jest raczej młodszy użytkownik i to właśnie do niego głównie kierowany jest przekaz marketingowy za pomocą charakterystycznego Pluszaka. Nie mniej jednak, nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy skorzystał z oferty, jeśli tylko okaże się ona atrakcyjna.

Plush na abonament

Możesz wybrać np. abonament i to zarówno z telefonem, jak i bez telefonu. Na początek zobaczmy co „Pluszak” ma do zaoferowania w kwestii oferty „Tylko SIM”.

Do wyboru masz cztery plany taryfowe i dwie opcje czasowe. Podstawowy abonament wynosi 25 zł. Masz tutaj do wyboru albo umowę na czas nieokreślony albo standardową umowę na 24 miesiące. W każdej opcji otrzymujesz nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet social, dzięki któremu aplikacje mediów społecznościowych nie pomniejszają transmisji danych. Zasadnicza różnica pomiędzy obydwoma pakietami występuje w ilości transmisji danych. W umowie na czas nieokreślony otrzymujesz 15 GB transmisji danych, który rośnie wraz ze stażem. W umowie na 24 miesiące dostajesz już 20 GB na transmisję danych. Dodatkowo otrzymujesz także możliwość wyboru pakietu Disney+ przez rok za darmo. Kolejny rok płacisz 28,99 zł.

Kolejne dwa abonamenty to już przeskok na technologię 5G. W obu przypadkach masz wszystko to, co w tańszych wariantach natomiast masz większy pakiet danych. W pierwszym wypadku jest to 30 GB, w drugim przypadku jest to aż 60 GB. Za tańszy abonament z 5G zapłacisz przez pierwszy rok jedynie 20 zł, a następnie 30 zł miesięcznie. Koszt najdroższego abonamentu wynosi w Plushu 50 zł.

Do każdej umowy abonamentowej na czas określony możesz również dobrać telefon. Same warunki abonamentu nie zmieniają się. Natomiast dochodzi opłata za telefon. Oprócz pierwszej wpłaty, koszt telefonu jest wliczony w postaci ratalnej do abonamentu. Więc jeżeli decydujesz się na urządzenie, musisz się liczyć z większym obciążeniem finansowym każdego miesiąca. Masz możliwość wybrania różnego okresu na jaki rozbita zostanie kwota za smartfona. Co ciekawe, Plush umożliwia zakup telefonów w formule ratalnej także bez podpisywania umowy na abonament.

Dodatkowo Plush oferuje także ofertę Duety i Rodzina w Plushu. Polega ona na tym, że za każdy dodatkowy abonament dołączony do Twojego głównego numeru miesięcznie płacisz 5 zł mniej. Maksymalnie możesz mieć 5 numerów na jednego użytkownika. Ciekawą opcją w umowie na abonament są „Wakacje od Abo”. Usługa polega na tym, że w każdej chwili możesz zawiesić taki abonament na jak długo chcesz. Dodatkowo po 24 miesiącach w umowie na czas nieokreślony dostajesz już 20 GB na transmisję danych.

Plush abonament oferuje wiele możliwości. Oferta jak na submarkę jest bardzo rozbudowana i praktycznie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W zasadzie jedyną zasadniczą różnicą względem klasycznej sieci jest mniejsza ilość usług dodatkowych. Ale jeśli ich nie potrzebujesz, a zależy Ci tylko na dobrej ofercie, to tutaj możesz znaleźć coś dla siebie.

Plush na kartę

W Plushu w tym momencie masz dwie główne oferty do wyboru. Są to pakiety bez limitu różniące się ilością pakietu danych oraz technologią 5G. W obu przypadkach otrzymujesz nielimitowane rozmowy SMS-y i MMS-y. Za 30 zł otrzymasz wyjściowo 15 GB transmisji danych. Dodatkowo z pakietu dostajesz kolejne 15 GB. Łącznie masz zatem 30 GB transmisji danych na 30 dni.

Drugi wariant to opcja za 40 zł miesięcznie. Wtedy otrzymujesz 20 GB podstawowej transmisji danych. Dodatkowo z pakietu masz wspomniane wcześniej 15 GB, a więc łączne otrzymujesz 35 GB. Ale najważniejsze, że to wszystko w technologii 5G. I tak naprawdę to jest główną różnicą w obu pakietach.

A co z tymi, którzy nie potrzebują transmisji danych? Dla nich też są przewidziane w Plushu pakiety na kartę. Za 25 zł otrzymasz pakiet nielimitowanych rozmów połączony z nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami. Nie piszesz, a dużo rozmawiasz? Też znajdziesz odpowiedni pakiet. Za 20 zł otrzymasz po prostu nielimitowane rozmowy do wszystkich. Nie rozmawiasz, a piszesz? Za 10 zł otrzymasz nielimitowane SMS-y. Oczywiście oba pakiety ważne są na 30 dni.

Trzeba przyznać, że oferta na kartę w wykonaniu Plusha jest całkiem interesująca. Szczególnie, jeżeli zależy Ci na dużej paczce transmisji danych. Szczególnie jeśli bierzemy pod uwagę obecna promocję. Ale każdy tutaj znajdzie coś interesującego dla siebie – zarówno użytkownicy którzy cały czas korzystają z sieci, jak i Ci którzy przykładowo tylko rozmawiają.

Plush Internet

Co ciekawe, Plush oferuje także opcję na Internet. Możesz tutaj wybrać dwa warianty i co jeszcze ciekawsze oba są na czas nieokreślony. Podstawowy Internet Mobilny w Plushu to koszt 30 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu wyjściowo otrzymujesz 60 GB na transmisję danych. Jednak im dłużej jesteś, tym większą paczkę otrzymujesz. Po 6 miesiącach stażu jest to już 90 GB, a po 12 miesiącach wskakujesz na poziom 120 GB.

Plush Internet 2024

Druga opcja to miesięczny koszt 60 zł. Jednak tutaj otrzymujesz od razu 200 GB na transmisję danych. Dodatkowo jest to technologia 5G, która dla niektórych osób może mieć znaczenie. Co jeszcze ciekawsze, do każdego z tych wariantów możesz dobrać urządzenie. Oczywiście jego koszt będzie rozbity na wybrany okres rat. Jednak możliwość rezygnacji z samego abonamentu w dalszym ciągu pozostanie.

Trzeba przyznać, że jest to jedna z ciekawszych ofert internetowych. Masz tutaj niezłą ilość Internetu za dobra cenę. masz dostęp do sieci 5G jeżeli chcesz. Możesz także w każdej chwili wypowiedzieć tą umowę.

Zasięg Plusha

Zasięg Plusha powinien się pokrywać z zasięgiem sieci macierzystej, czyli z Plusem. Zatem wszędzie, gdzie masz zasięg zielonego operatora, tam też powinieneś mieć zasięg „Pluszaka”. Co ważne, dotyczy to również obszaru 5G, który w tym wypadku wypada całkiem korzystnie na tle innych operatorów.

zasięg sieci OTVARTA

Tradycyjnie jednak polecamy na wszelki wypadek wcześniejsze sprawdzenie za pomocą startera. Kosztuje niewiele, a będziesz miał przynajmniej pewność, że komfort korzystania z usług jest na odpowiednim poziomie.

Opinie klientów Plush 2024

Obsługa klienta w Plushu

Wszystkie niezbędne czynności jesteś w stanie załatwić poprzez stronę internetową Plusha. Czy to zawarcie umowy z telefonem, jak i bez. Możesz także zostawić numer telefonu, a konsultant do Ciebie oddzwoni. Chcesz sam porozmawiać? Nic trudnego – wystarczy, że zadzwonisz na infolinię pod numer 601 101 200. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00. W razie czego, możesz także wysłać email pod adres [email protected]. Jak więc widać, możliwości kontaktu z Plusem są spore i nikt nie powinien mieć większej trudności z kontaktem. Pozostają również media społecznościowe, na których także można się skontaktować z operatorem.

Czy Plush ma korzystną ofertę? Podsumowanie

Oferta Plusha jest korzystna, a co najważniejsze, dzięki różnym wariantom konfiguracji, wiele osób znajdzie tu coś dla siebie. Operator zapewnia również szeroki wachlarz różnych rozwiązań abonamentowych rodem z klasycznego operatora. Możesz tutaj wybrać zarówno ofertę na kartę, która jest korzystna szczególnie jeśli patrzysz na pakiety danych. Możesz także wybrać ofertę abonamentową i to zarówno na czas określony, jak i bezterminowy. Nic nie przeszkadza również, abyś dobrał odpowiedni dla Ciebie sprzęt. Jeżeli tylko oczywiście potrzebujesz. Także wymienione tutaj oferty abonamentowe są interesujące i konkurencyjne.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

Flagowa Motorola Edge 50 Ultra w Play z bonusami!

Flagowa Motorola Edge 50 Ultra w Play z bonusami!

W ofercie Play debiutuje Motorola Edge 50 Ultra. To model flagowy tego uznanego w branży producenta z bardzo dobrymi parametrami […]

Zwrot 300 zł z realme 12 Pro+ 5G w T-Mobile Polska

Zwrot 300 zł z realme 12 Pro+ 5G w T-Mobile Polska

Promocja ze zwrotem 300 złotych za zakup realme 12 Pro+ z łącznością 5G trafiła także do T-Mobile Polska. Kup tego […]

Kup realme 12 Pro+ w Plusie i odbierz 300 zł zwrotu!

Kup realme 12 Pro+ w Plusie i odbierz 300 zł zwrotu!

Jeżeli chcesz zmienić telefon na nowy, to warto teraz kupić realme 12 Pro+ z łącznością 5G. Nie tylko dlatego, że […]

Opinie o plush 2024

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: