Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Recenzja T-Mobile - opinie, zasięg

Data aktualizacji: 01-12-2023

Recenzja T-Mobile - opinie, zasięg
Codziennie w godz. od 7:00 do 23:00

Godziny pracy

Adres e-mail

ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa

Adres

Zalety sieci T-Mobile

 • kompleksowa oferta
 • własna sieć 5G
 • bardzo dużo bonusów internetowych
 • bardzo częste promocje
 • darmowy roaming UE
 • bonusy dla par i rodzin
 • oferty z telefonem lub bez
 • prawdziwie nielimitowany Internet w telefonie
 • możliwy szybki zakup online...
 • ...ale także w stacjonarnych punktach sprzedaży

Wady sieci T-Mobile

 • długoterminowy abonament
 • czasami dość wysokie ceny
ZOSTAW OCENĘ
Atrakcyjność oferty
2072
Obsługa klienta
2072
Zasięg sieci
2072
Bliskość salonów
2072
 yasr-loader

Chcesz poznać opinie użytkowników na temat sieci komórkowej T-Mobile? W tym dziale znajdziesz informacje zarówno o samym operatorze jak i świadczonych przez niego usługach. Dowiesz się również, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze abonamentu, oferty na kartę oraz jakie czynniki sprawią, że Twój wybór okaże się najkorzystniejszy. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś podzielił się swoją opinią i spostrzeżeniami z innymi. Nie zajmie Ci to wiele czasu, a z pewnością ułatwi innym podjęcie decyzji.

Oferta T-Mobile

T-Mobile to międzynarodowy operator telefonii komórkowej, którego właścicielem jest Telekom Deutschland. T-Mobile Polska powstało w wyniku przejęcia sieci komórkowej Era, która działała na polskim rynku od 1996 roku.

Operator należy do tzw. „wielkiej czwórki”, a swoim klientom oferuje rozbudowane oferty na abonament, mix, kartę, warianty dla firm oraz oferty rodzinne. Do swoich taryf na abonament dołącza nowoczesne telefony i smartfony. Obecnie jest to jeden z największych operatorów telefonii komórkowej działających w Polsce.

Jak zamówić starter?

T-Mobile nie oferuje starterów do kupienia online. Na swojej stronie internetowej znajduje się za to wyszukiwarka jego salonów i punktów sprzedaży. Jak informuje sam operator:

Starter kupisz w Sklepach T-Mobile, kioskach, sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych i w wielu innych miejscach.

Standardowy starter T-Mobile kosztuje 5 zł i zapewnia m.in. ważne konto przez 5 kolejnych dni na usługi wychodzące.

Jak doładować?

T-Mobile oferuje wygodne doładowania na swojej stronie internetowej. Kwota zasilenia konta jest dowolna, ale jeżeli wybierzesz kwotę 25 lub więcej złotych, to otrzymasz do doładowania 10 GB ekstra. Promocja dostępna jest przynajmniej do 31 grudnia 2020 roku w następujących taryfach T-Mobile na kartę:

 • Frii
 • Hot
 • Nowy Tak Tak
 • Happy

Więcej na temat zasilenia konta w T-Mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

T-Mobile oferuje kilka abonamentów z telefonem. Są to pakiety z rodziny:

 • T-Mobile XS
 • T-Mobile S
 • T-Mobile M
 • T-Mobile L

W większości przypadków umowa zawierana jest na standardowe 24 miesiące, czasem trwa jednak krócej, bo pół roku. Jednorazowa opłata startowa za telefon zaczyna się do kilku złotych, a sam abonament zawiera już opłatę za urządzenie.

W T-Mobile Polska możesz żonglować ceną telefonu w abonamencie. Chcesz obniżyć ratę za telefon? Wybierz wariant z wyższą opłatą startową za sprzęt lub odwrotnie. Bardzo fajne podejście! T-Mobile zapewnia nielimitowane usługi (także w roamingu UE), a w topowych planach nawet nielimitowany transfer internetowy 5G!

Te same warunki oferowanych usług dostaniesz też w abonamencie z samym SIM. Różnice odczujesz zwłaszcza na samym początku, kiedy nie będziesz musiał uiszczać opłaty startowej za smartfona – w przypadku topowego sprzętu może wynieść nawet ponad 1000 zł!

W T-Mobile znajdziesz też atrakcyjne oferty dla swojej firmy! Pakiety Magenta kupisz z telefonem lub z samą kartą SIM.

Roaming

T-Mobile zapewnia darmowy roaming UE. Będąc jego klientem masz pewność, że nie będziesz musiał płacić dodatkowych opłat, również w tanich pakietach na kartę i ofertach biznesowych (na firmę).

Darmowy roaming T-Mobile dostępny jest w:

 • abonamencie
 • ofertach na kartę
 • ofertach na firmę

Internet T-Mobile

T-Mobile Polska oferuje także Internet światłowodowy i mobilny/bezprzewodowy. Skupmy się na tym ostatnim.

Routery w T-Mobile

T-Mobile bardzo chętnie oferuje routery w swoim abonamencie. Możesz oczywiście wybrać też wariant z samym SIM, ale jeżeli jesteś bardzo wymagający, to w topowych ofertach Internetu mobilnego T-Mobile możesz oczekiwać laptopów!

Routery w T-Mobile obsługują łączności 4G LTE i/lub 5G i pochodzą od renomowanych producentów, jak Huawei, ZTE czy Alcatel.

Aktywacja i instalacja

T-Mobile nie pobiera opłat instalacyjnych w Internecie mobilnym i domowym. Aktywacja wynosi symboliczną złotówkę.

Co innego, jeżeli wybierzesz pakiet z urządzeniem – wtedy będziesz musiał zapłacić na start opłatę za router, tablet czy laptop. Jednorazowe opłaty startowe zaczynają się od 9 zł.

Szybkości łącza w T-Mobile

T-Mobile oferuje obecnie stabilne łącza w standardzie 4G/4G LTE i 5G.

Osoby szukające 5G w T-Mobile znajdą je w topowych abonamentach głosowych, a także pakietach biznesowych. Z 5G skorzystają też klienci korporacyjni.

Opłaty miesięczne

Internetu mobilny T-Mobile kosztuje (sam SIM) od 20 do 115 zł miesięcznie. W zamian możesz liczyć na transfer rzędu od 20 GB, a w Internecie domowym LTE/5G dostaniesz nielimitowany transfer GB!

Co innego w przypadku Internetu na kartę – tu wiele zależy od kwoty doładowania. Dla przykładu, doładowanie za 25 zł miesięcznie da Ci 10 GB na 30 dni, a za 100 zł – 50 GB na 120 dni.

Przykładowy Internet mobilny T-Mobile na abonament:

Zasięg T-Mobile

T-Mobile posiada własną rozbudowaną sieć nadajników. W opinii wielu osób, to właśnie ten operator cieszy się najmocniejszą siłą zasięgu i stabilnym łączem. Różnice na korzyść T-Mobile często są widoczne w słabo zaludnionych rejonach.

T-Mobile zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

Flagowa Motorola Edge 50 Ultra w Play z bonusami!

Flagowa Motorola Edge 50 Ultra w Play z bonusami!

W ofercie Play debiutuje Motorola Edge 50 Ultra. To model flagowy tego uznanego w branży producenta z bardzo dobrymi parametrami […]

Zwrot 300 zł z realme 12 Pro+ 5G w T-Mobile Polska

Zwrot 300 zł z realme 12 Pro+ 5G w T-Mobile Polska

Promocja ze zwrotem 300 złotych za zakup realme 12 Pro+ z łącznością 5G trafiła także do T-Mobile Polska. Kup tego […]

Kup realme 12 Pro+ w Plusie i odbierz 300 zł zwrotu!

Kup realme 12 Pro+ w Plusie i odbierz 300 zł zwrotu!

Jeżeli chcesz zmienić telefon na nowy, to warto teraz kupić realme 12 Pro+ z łącznością 5G. Nie tylko dlatego, że […]

Opinie o t-mobile 2024

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: