Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie klientów, zasięg i oferta sieci nju mobile

Data aktualizacji: 29-02-2024

Opinie klientów, zasięg i oferta sieci nju mobile
Pn.-sb. 6:00-20:00 (BOK), pn.-pt. 8:00-22:00 (sb.-nd. 10:00-21:00; infolinia sprzedażowa)

Godziny pracy

Brak; formularz zgłoszeniowy lub czat online

Adres e-mail

ul. Jagiellońska 34,
96-100, Skierniewice

Adres

Zalety sieci nju mobile

 • atrakcyjne ceny
 • duże transfery GB
 • bezterminowe umowy
 • rosnący transfer GB w wielu pakietach
 • darmowy roaming UE
 • szeroki wybór oferty (m.in. abonament, karta, Internet mobilny)
 • duże rabaty w ofertach duet/trio
 • łączność 5G
 • obsługa klienta
 • możliwy szybki zakup online
 • zasięg sieci Orange Polska...

Wady sieci nju mobile

 • ...co dla wielu będzie wadą
 • brak oferty z telefonem
 • współdzielony transfer w ofertach duet/trio
ZOSTAW OCENĘ
Atrakcyjność oferty
442
Obsługa klienta
441
Zasięg sieci
441
Bliskość salonów
441
 yasr-loader

Sieć nju mobile to niepozorny operator, który za młodzieżowym komunikatem reklamowym kryje w sobie naprawdę ciekawą i różnorodną ofertę. Czy to prawda, że jego oferta nie ma wielu godnych rywali na rynku? Sprawdzamy, czy warto zainteresować się nim w 2024 roku.

nju mobile – wprowadzenie

nju to niepozorna sieć, które od samego początku swojego istnienia miała sprawiać wrażenie świeżej i skierowanej raczej do młodego odbiorcy. Świadczy o tym nie tylko sama „młodzieżowa” nazwa, ale również identyfikacja wizualna. Operator jest na polskim rynku stosunkowo długo, bo od 2013 roku – nie tak dawno zresztą obchodził 10-te urodziny, a z tej okazji dawał bardzo przyjemny bonus swoim klientom!

Dzisiaj, w 2024 roku, należąca do Orange marka jest czymś więcej niż tylko atrakcyjnym dodatkiem dla młodych. Jej oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana. Z tego tekstu dowiesz, które jej części są najatrakcyjniejsze i najbardziej opłacalne.

Zaczynamy!

Oferta nju mobile – co dostaniesz?

Submarka Orange Polska oferuje pakiety na abonament indywidualny, duet/trio, kartę, subskrypcję, a także Internet mobilny i Internet światłowodowy. Na co możesz dokładnie liczyć w nju mobile? Rozprawmy się z nimi po kolei! Zacznijmy od klasycznego abonamentu komórkowego z samą kartą SIM, a więc od nju z rachunkiem.

nju mobile na abonament

nju promocja 3 miesiące 0 zł

nju mobile ma bardzo bogatą ofertę abonamentową. Składa się ona z kilku elementów. Pierwszy z nich nazywa się Solo (nju na abonament) i składa się z trzech różnorodnych ofert. Nawiasem mówiąc, operator zdecydował się na standardowe bez telefonu komórkowego z samą kartą SIM.

Wszystkie abonamenty są tu co prawda wiązane umową, ale nju mobile pozwala na zrezygnowanie z nich w dowolnym momencie. Rosnąca liczba transferu danych ma zachęcić do utrzymania zobowiązania wobec firmy. Należy tu pamiętać, że każdą z umów można wypowiedzieć korzystając z miesięcznego okresu wypowiedzenia. Oznacza to nic innego, jak to, że można zrezygnować z usług sieci w każdej chwili!

Warto teraz przenieść numer do nju mobile, gdyż dostaniesz w promocji 3 miesiące za 0 zł! Wiedz, że jeszcze jest czas na jej skorzystanie, choć nie wiadomo jak długo – trwa ona do odwołania/wycofania przez samego operatora komórkowego.

Najchętniej wybierany i pierwszy co do wielkości abonament za 29 zł na miesiąc jest bestsellerem na polskim rynku GSM! W tej cenie dostaniesz rozmowy bez limitu, ale również SMS-y i MMS-y wliczone w cenę. Paczka danych jest już znacznie większa niż w tańszym pakiecie, bo wynosi 20 GB i będzie rosła – wyniesie 40 GB po sześciu miesiącach, 50 po roku i 60 po dwóch latach. W jej skład wchodzi również obsługa sieci 5G.

Jeśli tylko zamówiłeś kartę SIM na abonament, skorzystaj z tego pakietu natychmiast! Oferta ta (pakiet „Wszystko”) nie ma dla siebie wielu godnych konkurentów! To właśnie ten pakiet, który znajdował się już wielokrotnie w ścisłej czołówce naszych cyklicznych Rankingów Ofert Komórkowych.

Drugi z kolei jest droższy, ale też oferuje dużo więcej. Tu miesięcznie trzeba zapłacić 39 złotych. Za te pieniądze otrzymasz paczkę danych wynoszącą 50 GB, która będzie rosła z czasem – po sześciu miesiącach wyniesie 100 GB, po roku 125 GB, a po dwóch latach 150 GB. Cała reszta jest tu za darmo: rozmowy, SMS-y i MMS-y, co jest już standardem. Ta oferta również obsługuje sieć 5G, a więc najszybszy możliwy standard sieci mobilnej, bez dodatkowych opłat. Jest jeszcze jedna opcja.

To bezterminowy abonament za 49 zł miesięcznie. Zakup tego pakietu jest bardzo opłacalny zwłaszcza wtedy, gdy cenisz sobie naprawdę spory transfer Internetu w telefonie – w sumie 80 GB na dobry początek i nawet do 240 GB z uwzględnieniem premii za staż! W roamingu UE jest tu też sporo transferu, bo aż 9,40 GB.

nju mobile dla par i trio

nju mobile duet

nju mobile oferuje swoim klientom proste rozwiązania dotyczące łączenia ze sobą abonamentów. Ale jak to działa?

To bardzo łatwe. Przy wyborze konkretnego abonamentu, możesz w każdej chwili zaznaczyć, że potrzebujesz więcej niż jednego numeru. Jeśli decydujesz się na drugi numer, to w zależności od wybranej przez siebie oferty możesz skorzystać z tańszej oferty. Najtańszy kosztuje 38 złotych (a więc 19 złotych za osobę), oferuje transfer na poziomie 20 GB (rośnie do 40 GB po pół roku, 50 GB po roku i 60 GB po 2 latach). Drugi co do wielkości kosztuje 48 złotych (czyli 24 złote za osobę).

W nju mobile na start jest 50 GB (po pół roku ta liczba się dubluje, a pół roku rośnie do 100 GB przy każdym z progów). Najdroższy kosztuje 58 złotych (29 złotych za osobę). W tym wypadku transfer wynosi 80 GB i może sięgać nawet 150 GB.

5 najtańszych ofert komórkowych z 2 kartami SIM

W przypadku opcji trio jest jeszcze ciekawiej. Najpopularniejszy kosztuje 57 złotych za trzy numery (a więc 19 złotych ze jeden z nich). Transfer wynosi tu 30 GB i rośnie do aż 90 po dwóch latach. Droższa z opcji to już 67 złotych za całość (czyli około 22 złote za osobę). Transfer wynosi tutaj 60 GB i rośnie aż do 180 GB w perspektywie dwóch lat.

Najdroższa z opcji to już 67 złotych za całość (czyli około 22 złote za osobę). Transfer wynosi tutaj 50 GB i rośnie aż do 150 GB w perspektywie dwóch lat.

Dwie najdroższe oferty nju zarówno przypadku pary, jak i trio oferują dostęp do sieci 5G.

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

nju mobile na kartę

Jeśli chodzi o klasyczną ofertę na kartę, to ten operator komórkowy ma dla Ciebie dwie propozycje. Pierwsza jest dość klasyczna. Kosztuje 29 złotych miesięcznie i w tej cenie użytkownik otrzyma 10 GB transferu danych (tu również jest możliwość zwiększenia miesięcznego transferu za staż do 30 GB po dwóch latach. Rozmowy, SMS-y i MMS-y są tu bez limitu.

Druga opcja na kartę jest jeszcze ciekawsza, bo zachęca do… dziennego rozliczania się za usługi prepaid. Nikt tego nie zrobił tak, jak ta sieć! Tu za jeden dzień zapłacisz 1,20 złotych, a do wykorzystania będziesz miał 0,25 GB danych (który rośnie do 0,75 GB dziennie za większy staż). Rozmowy, SMS-y i MMS-y są tu nielimitowane. Finalny koszt usługi to około 36 złotych za miesiąc i otrzymasz za to około 22 GB Internetu. Warto tu jednak zauważyć, że za jednorazową aktywację zapłacimy tutaj 6 złotych. Koszt więc jeszcze trochę wzrośnie.

nju mobile subskrypcja

nju mobile aplikacja subskrypcjaOferty subskrypcyjne w nju (nju z aplikacją) to relatywnie nowy i bardzo interesujący sposób rozliczania się z operatorem i w ogóle obsługi swoich usług. Jego zasada działania jest podobna do Netfliksa i innych usług streamingowych. Wszystko robi się za pomocą aplikacji, a z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie – rzecz jasna do końca okresu rozliczeniowego.

Jeśli chodzi o ceny, to wygląda to również bardzo prosto. Dostaniesz ją po prostu za 29 zł miesięcznie. Rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane. Na start użytkownik otrzymuje 20 GB, a po dwóch latach może dostać nawet 60 GB miesięcznego transferu. W ramach tej oferty użytkownik może swobodnie korzystać z dostępu do sieci 5G. Można dokupić również numery dodatkowe. Wtedy każdy numer otrzymuje rabat w wysokości 10 zł. Możesz mieć więc dwa numery po 19 zł, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz po 20 GB na każdy numer które po dwóch latach wzrośnie do 60 GB.

Ale jak się okazuje, nju to nie tylko oferty głosowe!

Internet nju mobile

nju Internet światłowodowy

Sieć nju mobile jest stosunkowo małym operatorem, a jednak ma ponad 1 mln klientów – i to nie tylko w ofertach głosowych, ale też internetowych! Do wyboru masz tu Internet mobilny nju i nju światłowód.

Internet mobilny jest bardzo atrakcyjny! Transfer rośnie tu bowiem w bonusie za staż (jak w abonamencie głosowym) z bazowych 60 do aż 180 GB! Umowa jest bezterminowa, a wysokość rachunków to tylko 29 zł. Ciekawostka – ten plan taryfowy umożliwia również kontakt telefoniczny/esemesowy, ale za odpowiednią dopłatą. Generalnie w zestawieniu tego nie ma w ofertach bezpośredniej konkurencji.

W przypadku światłowodu nju sprawa jest prosta – szybsze łącze jest droższe. W tym przypadku umowę także podpisujesz na czas nieokreślony i możesz ją wypowiedzieć kiedy chcesz!

Zasięg nju mobile

Sieć nju mobile należy do Orange Polska. Nie powinno być więc zaskoczeniem, że korzysta również z infrastruktury tego operatora. W praktyce oznacza to tyle, że tam gdzie zasięg Orange, tam bez problemu porozmawiasz czy skorzystasz z Internetu za pomocą nju mobile. Zasięg tego dostawcy obejmuje całą Polskę i w zasadzie nigdzie nie powinno być problemu z dostępem do Sieci.

W każdym razie, nie ma tam takich problemów, jakich można się spodziewać. nju się nie wyprze przynależności do Orange Polska, ale nie ma się czegoś wstydzić, ale wiadomo – nie wszędzie zasięg tej (i innej) sieci będzie najmocniejszy.

Kontakt nju mobile

Z nju mobile możesz skontaktować się na kilka sposobów. Oto one.

Możesz porozmawiać z obsługą klienta pod numerem *610 lub 690610610 (połączenia są bezpłatne). Doradca dostępny jest w godzinach 6:00-22:00. Możesz również skorzystać z automatycznej obsługi, dzwoniąc pod numer *620. Dostawca pozwala również na kontakt za pomocą aplikacji i Mojego Konta dostępnego na stronie internetowej nju mobile. Obsługa klienta to mocny punkt programu.

nju mobile – czy warto? Podsumowanie

Z tego co wyraźnie widać, oferta nju wygląda bardzo interesująco, a to, jak skomponowane są jej poszczególne elementy, wyróżnia się na tle konkurencji. Na pierwszy rzut oka widać już, że niemal cała oferta została skierowana do ludzi młodych. Nie ma tu też widocznych gołym okiem wyraźnych wad – nie mam zastrzeżeń także do cen, które są bardzo konkurencyjne. Nie wiem jak będzie za rok czy dwa, gdyż ceny w niektórych konkurencyjnych sieciach GSM poszły w górę z różnych przyczyn. To jednak zamartwianie się na zapas – jak jest tu i teraz w nju?

Bardzo ciekawe są abonamenty. Są wystarczająco różnorodne i dość interesująco pomyślane. Zwraca tu uwagę zwłaszcza fakt, że łatwo z nich zrezygnować ze względu na jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Bardzo interesującą i w mojej opinii opłacalną opcją jest możliwość łączenia abonamentów w pakiety z 2-3 kartami SIM. Doceniam tu nie tylko prostotę tego rozwiązania, ale również fakt, że za kolejne numery zapłacimy znacznie, znacznie mniej.

Niestety karciana oferta (prepaid, a więc na kartę), choć pozornie interesująca, jest bardzo typowa. Możliwość dziennego rozliczania usług, choć wygląda interesująco, to jest ograniczona dość wysoką opłatą aktywacyjną, co sprawia, że trudno mi wyobrazić sobie, aby ktoś potrzebujący numeru na przykład tydzień z niej skorzystał.

Wisienką na torcie tej oferty jest opcja subskrypcyjna. To chyba najmocniejszy aspekt oferty, który będzie doskonale pasował do trendów dotyczących rozliczeń usług internetowych. Prostota tego rozwiązania jest bardzo pociągająca. Szkoda tylko, że sieć nie zdecydowała się na pełniejsze rozbudowanie swoich propozycji. Tam aż prosi się, aby pojawił się mały, niedrogi pakiet, który byłby dostępny dla każdego, kto potrzebuje korzystać z usług telefonicznych zaledwie przez kilka miesięcy.

Podsumowując, nju mobile to bardzo interesujący operator, który swoje mocne strony widzi w braku zobowiązań. Jego mocne strony najsilniej widać w ofercie subskrypcyjnej i abonamentach dla kilku osób. I jeśli to właśnie takich usług potrzebujesz, to będzie on jednym z lepszych rozwiązań. Tym bardziej, że opinie o nju mobile są zazwyczaj bardzo pozytywne (rzadko trafisz na komentarz w stylu „nie polecam nju” itp.). Jeżeli chcesz się przekonać sam, sprawdź sam nju mobile opinie tutaj.

Nie wiem, czy istnieje równie mały operator z równie wielką ofertą na polskim rynku! Sieć nju nie ma wielu rywali z prawdziwego zdarzenia!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Trwa promocyjna sprzedaż metalowego OnePlusa Nord 4 w sieci T-Mobile Polska. Kup tego nowego smartfona chińskiego producenta i odbierz w […]

Wybierz abonament Premium Mobile z telefonem OPPO w super cenie!

Wybierz abonament Premium Mobile z telefonem OPPO w super cenie!

Premium Mobile od wielu, ale to wielu lat oferuje praktycznie tylko i wyłącznie abonamenty głosowe (komórkowe) z umową na czas […]

Przeniesienie karty eSIM w aplikacji Play

Przeniesienie karty eSIM w aplikacji Play

Na swoim oficjalnym blogu blogplay.pl fioletowy operator komórkowy chwali się nowościami w swojej aplikacji mobilnej. Play24 – bo tak się […]

Opinie o nju-mobile 2024

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

W abonamencie brak e-sim . Na dzień dobry dostałem 9 GB a po wyczerpaniu sygnał tak ,,osłabł” że nie mogłem się zalogować do aplikacji bankowych. Wykonałem tylko jedną rozmowę telefoniczną, a gdzie jest obiecane 30 GB?

Brak e-SIM…

WiFi calling też jest.

Nie dodano tutaj że w 3 abonentach i substancji od 29 zł w cenie jest tv mobilna Orange Tv Go

Jestem bardzo zadowolona. Niska cena, szybka obsługa i umowa bezterminowa, wspaniałe! Polecam! 

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: