Znaleźliśmy 15 ofert spełniające Twoje kryteria.

Szukasz dobrej ofert na internet w Bytomiu? Sprawdziliśmy oferty najlepszych graczy i wybraliśmy te, które najbardziej się opłacają.


Najlepszy internet w Bytomiu – jaki wybrać?

Jeśli w najbliższym czasie planujesz zmienić operatora, przyspieszyć swoją sieć lub po prostu po raz pierwszy połączyć się z internetem, ten tekst jest właśnie dla ciebie. Wybieramy najlepsze ofert z uwzględnieniem światłowodu.

W tym momencie najszybszy dostępny internet oferują dwie technologie – 5G (to ta mobilna) i światłowód (stacjonarna). Jeśli poszukujesz internetu, który udźwignie kilka urządzeń, w tym telewizory i komputery, powinieneś zdecydować się właśnie na ten drugi.

Ile kosztuje internet w Bytomiu?

Ceny internetu w Bytomiu zaczynają się od nawet 40 złotych (Play), a kończą na 90 zł miesięcznie  T-Mobile). Szybki i – co ważne – niezawodny dostęp do sieci powinieneś otrzymać za około 60-70 złotych.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Warto tu zwrócić uwagę na promocje, bo konkurencja jest duża a ceny naprawdę dynamicznie się zmieniają.

Internet w Bytomiu – dostępne prędkości

Łącze światłowodowe to najstabilniejszy sposób na połączenie się internetem w domu. Prędkości dostępne w Bytomiu zaczynają się już od 20 Mb/s (Netia), ale warto zwłaszcza zainteresować się tymi w okolicach 150 Mb/s i większymi. 2000 Mb/s to maksymalna prędkość jaką uzyskasz od operatorów. 600 Mb/s to jedna z najpopularniejszych ofert w tym regionie i operatorzy prześcigają się w cenach w tej prędkości.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Bytomiu?

W Bytomiu cały czas dominują klasyczne połączenia internetowe, ale światłowód podbija już coraz większą część rynku. Trudno się temu dziwić bo to aktualnie najlepszy sposób, aby połączyć się z siecią. W tym momencie w mieście taki internet oferuje między innymi T-Mobile czy UPC.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Bytomiu?

W Bytomiu dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

  • T-Mobile
  • UPC
  • Netia
  • Vectra
  • Play

Warto więc sprawdzić każdego z operatorów z osobna!

 Jaki internet dla studenta w Bytomiu?

Najlepszy internet dla studenta to taki, który jest bez zobowiązań, czyli taki, z którego możesz zrezygnować z miesiąca na miesiąc. Przy okazji ważne jest, aby transfer był możliwie szybki, aby bez problemu dał radę obsłużyć zajęcia online czy komfortową pracę na projektach online.

Studenci nie potrzebują gigantycznych transferów, ale rzeczywiście prędkość w okolicach 600 Mb/s powinna zapewnić im duży komfort pracy.

Przykładowy Internet dla studenta Bytom:

Jaki internet dla seniora w Bytomiu?

Seniorzy w Bytomiu powinni zdecydować się na jedną z ofert dużych operatorów. Gigantyczna prędkość w ich przypadku nie ma znaczenia (choć warto jednak nie schodzić tutaj poniżej 150 Mb/s), ale już jakość obsługi klienta jest bardzo ważna. Upewnij się, że dostawca internetu ma sprawnie działającą sieć salonów, najlepiej w pobliżu miejsca zamieszkania seniora.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Bytom:

Jaki internet dla gracza i streamera w Bytomiu?

Streamerzy i gracze online musza zwracać uwagę na dwie rzeczy związane z połączeniem z internetem. Po pierwsze na prędkość sieci, po drugie na PING, czyli opóźnienie. Ten ostatni parametr jest bardzo ważny, bo to on mówi o tym, jak szybko internet będzie reagował na działania pada lub myszki.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Bytom:

Gracze i streamerzy powinni uzbroić się w internet o prędkości 1 Gb/s lub – jeśli masz taką możliwość – nawet 2 Gb/s.

Ile kosztuje najtańszy internet w Bytomiu?

W tym momencie operatorem, który oferuje najtańszy internet jest Play. Jego najoszczędniejszy pakiet kosztuje 50 złotych i pozwala na transfer na poziomie 300 Mb/s.

Jaki jest najszybszy internet w Bytomiu?

Najszybsza oferta internetowa to 2000 Mb/s. W swojej ofercie tak wielką prędkość ma Orange. Taka usługa kosztuje 89,99 zł miesięcznie.