Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jeśli planujesz zmianę prędkości swojego Internetu, a mieszkasz w Grudziądzu, to dobrze trafiłeś. Z naszego tekstu dowiesz się wszystkiego o cenach, ofertach i technologiach dotyczących połączenia z siecią.

Każdy, kto planuje zmienić swoje połączenie internetowe na lepsze, szybsze lub po prostu – tańsze, powinien przede wszystkim określić swoje priorytety, a dopiero potem dobrać do nich odpowiednią ofertę. Zwłaszcza że mieszkańcy Grudziądza mają naprawdę duży przekrój niezłych cenowo propozycji, w tym tych światłowodowych.


Najlepszy Internet w Grudziądzu – jaki wybrać?

Aktualnie najszybszym możliwym sposobem na połączenie swojego domu lub mieszkania do sieci jest światłowód. Choć jeszcze nie jest dostępny wszędzie, to jego powszechność gwałtownie zwiększa się z roku na rok. I to on jest najlepszą i najbardziej perspektywiczną technologią.

Ile kosztuje Internet w Grudziądzu?

Ceny Internetu w Grudziądzu są bardzo różnorodne. Zaczynają się od kwot bardzo drobnych, czyli od około 40 złotych (nju mobile i Play) czy trochę droższych (44,99 w Multimedia).

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Najdroższe i najszybsze zarazem oferty opiewają na kwoty na poziomie około 130 złotych (Vectra). Bez problemu jednak znajdziecie satysfakcjonujące propozycje za około 60-70 złotych.

Internet w Grudziądzu – dostępne prędkości

Dla mieszkańców Grudziądzu dostawcy Internetu przygotowali bardzo szeroką ofertę z różnorodnymi prędkościami tak, aby każdy znalazł w nich coś dla siebie. Najniższe dostępne prędkości zaczynają się już od 150 Mb/s (multimedia i Play). Wśród tych najszybszych i przy okazji najdroższych królują te mające transfer na poziomie 1200 Mb/s (Vectra).

Bez większych trudności znajdziecie jednak oferty, które dostarczą Wam 500-700 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Grudziądzu?

W Grudziądzu bez problemu znajdziesz wiele ofert z Internetem światłowodowym, czyli najszybszą i najstabilniejszą technologią, za pomocą której możesz połączyć się z siecią. Do tego dostępne są również propozycje Internetu mobilnego, dostarczane przez znanych ogólnopolskich operatorów.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Grudziądzu?

W Grudziądzu dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

 Jaki Internet dla studenta w Grudziądzu?

W dzisiejszych czasach studenci muszą nie tylko intensywnie się uczyć, ale również umieć i chcieć korzystać z nowych technologii. Aby móc osiągać dobre wyniki małym kosztem nerwów, niezbędny jest szybki Internet. W przypadku studentów najlepszym rozwiązaniem będzie taki, który osiąga minimalne prędkości na poziomie 300-500 Mb/s.

Dobrym rozwiązaniem będzie również umowa, która nie wymaga od abonenta długiego okresu umowy.

Przykładowy Internet dla studenta Grudziądz:

Jaki Internet dla seniora w Grudziądzu?

W przypadku seniorów powinno się zwrócić szczególną uwagę nie na prędkości, a dobry serwis i klasyczne (telefoniczne lub w punkcie) metody kontaktu z dostawcą.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Grudziądz:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Grudziądzu?

Streamerzy i gracze z całą pewnością potrzebują bardzo szybkiego i stabilnego dostępu do sieci. W Grudziądzu nie będą mieli problemu ze znalezieniem odpowiedniej oferty. Powinno się natomiast pamiętać, aby kupowana sieć miała prędkość nie mniejszą niż 1000 Mb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Grudziądz:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Grudziądzu?

W tym momencie wśród dostawców jedną z najtańszy ofert ma nju mobile, które w cenie 39,99 zł oferuje 200 Mb/s. O jeden grosz droższą ofertę posiada Play, choć tu prędkość wynosi 150 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Grudziądzu?

Najszybszą ofertę w Grudziądzu ma aktualnie Vectra. Prędkość transferu wynosi tutaj 1200 Mb/s. Takie łącze kosztuje 104,99 złotych.