Znaleźliśmy 21 ofert spełniające Twoje kryteria.

Interesuje Cię Internet w Lublinie? Skoro trafiłeś na ten artykuł, to pewnie szukasz Internetu stacjonarnego, być może w formie światłowodu. Znajdziemy dla Ciebie najlepszy Internet światłowodowy w Lublinie!


Najlepszy Internet w Lublinie – jaki wybrać?

Zasada jest prosta – wybrać jak najbogatszą ofertę w jak najlepszej cenie. Zasadą „złotego środka” będzie kierować się większość internautów, którzy potrzebują dobrego, ale niedrogiego łącza internetowego. Oczywiście pewna grupa odbiorców będzie patrzeć bardziej na cenę, inni z kolei będą kierować się tylko i wyłącznie jakością łącza, prędkością i opiniami konsumentów.

W Lublinie znajdziesz sporo ofert z prędkościami ok. 300-500 Mb/s, co będzie wystarczającym transferem dla większości z nas. Dobrze poszukać światłowodu, który z natury jest stabilniejszy, a wcale nie musi być droższy.

Ile kosztuje Internet w Lublinie?

Ceny Internetu stacjonarnego zaczynają się tu od 44,99 zł miesięcznie. Tyle życzy sobie Multimedia za łącze 150 Mb/s w umowie na 24 miesiące. Praktycznie tyle samo kosztuje (45 zł) Play z Internetem o nominalnej prędkości do 300 Mb/s.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2489,99
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Orangedo 600 Mb/s1279,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s1254,99
INEAdo 300 Mb/s2474,90
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/s2444,99
Netiado 100 Mb/s2450,00

Bardzo dużo operatorów oferuje tani Internet w Lublinie w kwocie ok. 49-55 zł. W tym przedziale cenowym znajdziesz naprawdę spory wybór nie tylko „zwykłego” łącza kablowego, ale i światłowodu!

Jaka prędkość Internetu w Lublinie?

Praktycznie wszystkie oferty Internetu stacjonarnego w Lublinie mieszczą się w zakresie 150-1024 Mb/s, a więc 1 Gb/s. Pamiętaj, że jego cena nie zawsze zależy tylko i wyłącznie od prędkości łącza! Przypomnij sobie wcześniejszy przykład Multimedii i Play – ta pierwsza sieć oferuje najtańszy pakiet taniej o zaledwie 1 grosz od Play, ale z dwukrotnie wolniejszym transferem danych!

Wniosek jest prosty: warto porównywać oferty Internetu stacjonarnego na Komórkomat.pl. Z nami możesz mieć pewność, że znajdziesz najlepszą ofertę w jak najlepszej cenie.

Do kwoty ok. 55 zł będą dominować oferty z 300 Mb/s, ale jak się załapiesz na promocje, to w sieci Vectra dostaniesz teraz Internet w Lublinie 600 Mb/s w cenie zaledwie 49,99 zł! Takie promocje i upusty cenowe są jednak zwykle krótkoterminowe

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza w Lublinie?

Lublin nie jest tak dużym miastem, jak Warszawa, Kraków czy Wrocław, ale i tu znajdziesz sporo ciekawych ofert Internetu stacjonarnego i światłowodowego. Może jednak zdarzyć się, że akurat w Twojej okolicy brakuje odpowiedniej infrastruktury i podprowadzenie przewodu upragnionego operatora będzie niemożliwe. Co wówczas zrobić?

Zawsze możesz skorzystać z pakietów mobilnych 4G/LTE, a nawet 5G! W tym ostatnim przypadku musisz jednak uzbroić się w cierpliwość, bowiem zanim doznasz zalet 5G, pewnie jeszcze przez dłuższy czas będziesz korzystał z transferu w technologii LTE. Do wyboru masz największe sieci komórkowe, jak np. Plus czy Orange lub mniejsze, jak Virgin Mobile, nju mobile, Premium Mobile czy INEA – to m.in. oni oferują Internet bezprzewodowy w Lublinie.

Porównaj Internet mobilny

Możesz też wybrać Internet satelitarny w Lublinie! Oferuje go operator Tooway. Jego najtańsza oferta to Internet bez limitu danych 16 Mb/s w cenie 79,99 zł. Umowa podpisywana jest na okres 12 miesięcy.

Dostępni operatorzy – Internet Lublin

Jak już wspomniano, ofert Internetu stacjonarnego w Lublinie nie brakuje, choć wybór dostępnych operatorów jest wyraźnie mniejszy niż w przypadku największych polskich miast. Oto dostępne sieci:

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Lublin

Jaki Internet dla studenta w Lublinie? Oczywiście w miarę szybki, ale jednocześnie w miarę tani! Warto postawić na prędkości co najmniej 300 Mb/s, ale – o ile budżet na to pozwala lub są dostępne dobre promocje – można pokusić się o łącze 400-500 Mb/s.

Ważna jest nie tylko szybkość, ale i stabilność łącza. Ze względu na dosyć częstą odbywaną naukę zdalną nie można sobie pozwolić na problemy z Internetem. Co jeszcze może być ciekawego dla studenta? Umowa na czas nieokreślony, przez co nie będzie „niewolnikiem” operatora na wiele miesięcy czy lat!

Przykładowy Internet dla studenta Lublin:

Internet dla seniora Lublin

Ta grupa internautów – która co warto podkreślić poszerza się z roku na rok – nie potrzebują aż tak szybkiego łącza. Dla wielu starszych użytkowników Internetu będzie liczyć się przede wszystkim cena. A jaki jest tani Internet w Lublinie?

Znajdziesz go w w cenie poniżej 50 zł. W większości przypadku będą to prędkości rzędu 100-150 Mb/s, ale są też wyjątki z transferem nawet do 300 Mb/s! Niemniej jednak mogą okazać się wystarczające nawet te niższe wartości.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Lublin:

Internet dla gracza i streamera Lublin

Zupełnie inaczej będzie dla najbardziej wymagających internautów! A tacy właśnie są m.in. wytrawni gracze online czy streamerzy. W ich przypadku ważna jest nie tylko cena, ale i (a może nawet przede wszystkim) stabilność i szybkość łącza. Szybki Internet Lublin? Tylko taki będzie się w tym przypadku liczył!

Najlepszy Internet dla gracza online

Dla tej grupy odbiorców ważne są nie tylko prędkości odbierania danych (download), liczy się też upload, a więc dane wysyłane. Tylko ich wysokie wartości – i to nie tylko „na papierze” – zagwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Oczywiście bardzo wiele zależy od „skilla” danego zawodnika, ale umówmy się – nawet mistrz nic nie ugra mając słabe łącze i wysoki PING.

W przypadku graczy online i streamerów rekomendujemy Internet o prędkościach minimum 1 Gb/s. Najlepiej postawić na światłowód, który z reguły powinien być najstabilniejszy. Jednocześnie odradzamy eksperymentowanie na tym poziomie z Internetem mobilnym. Może kiedyś w erze wszechobecnego 5G, ale jeszcze nie teraz!

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Lublin:

Internet w dzielnicach Lublina

Lublin składa się z 27 jednostek administracyjnych obejmujących osiedla i dzielnice miasta. Oto niektóre z nich:

  • Abramowice
  • Bronowice
  • Rury
  • Śródmieście
  • Tatary
  • Wieniawa
  • Zemborzyce

Internet bez umowy Lublin

Na rynku nie ma ofert Internetu stacjonarnego bez umowy, ale są dość liczne takie oferty z umową na czas nieokreślony (bezterminowo). Ale czy są takie w Lublinie?

Jak się okazuje, m.in. UPC Lublin oferuje taki Internet! Ale nie tylko on – oto przykładowe pakiety Internetu stacjonarnego w Lublinie bez długoterminowej umowy:

Operatorzy internetu - Lublin