Znaleźliśmy 16 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jeśli szukasz taniego Internetu w Zielonej Górze, to dobrze trafiłeś. Z tego tekstu dowiesz się, który operator w mieście jest najszybszy, który najtańszy i przede wszystkim – w jaką technologię warto zainwestować.

W Zielonej Górze w tym momencie jest wielu operatorów oferujących swoje usługi internetowe. Wśród nich prym wiodą ci, którzy posiadają swoje sieci w technologii światłowodowej.

Najlepszy internet w Zielonej Górze – jaki wybrać?

Bez dwóch zdań największych hitem w technologii dostarcza sieci do domów i mieszkań jest światłowód. Ta technologia jest nie tylko piekielnie szybka, ale również najbardziej odporna na techniczne zawirowania. Jeśli masz możliwość wybrania takiego typu łącza i stać cię na nie – nie wahaj się.

Ile kosztuje internet w Zielonej Górze?

Ceny Internetu w Zielonej Górze zaczynają się już 50 złotych miesięcznie.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Dostępne są również znacznie droższe (i szybsze) propozycje. Za najbardziej wypasiony pakiet trzeba zapłacić około 80-90 zł. Najbardziej standardowe oferty kosztują około 60 złotych.

Internet w Zielonej Górze – dostępne prędkości

W Zielonej Górze operatorzy oferują Internet o prędkości sięgającej nawet 1000 Mb/s, dostępne są również mniejsze transfery (na przykład 900 Mb/s od T-Mobile), ale też te całkiem małe, skierowane do użytkowników, którzy przesadnie nie obciążają sieci, czyli na przykład 300 Mb/s od RFC.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Zielonej Górze?

W Zielonej Górze bez trudności znajdziesz klasyczne połączenia z Internetem, tzw. po kablu, szeroką ofertę Internetu mobilnego i oczywiście łącza światłowodowe. Jeśli masz taką możliwość, najlepiej skorzystaj z tego ostatniego. Internet mobilny nie bardzo opłaca się do domu lub mieszkania.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Zielonej Górze?

W Zielonej Górze dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

Jaki Internet dla studenta w Zielonej Górze?

Jeśli jesteś studentem, to najprawdopodobniej jesteś najbardziej uniwersalnym użytkownikiem sieci. Korzystasz ze streamingu, łączysz się na zajęcia online, przesyłasz sporo plików i… nie wiesz, gdzie będziesz mieszkał za kilka miesięcy. Dlatego musisz zadbać o przyzwoitą prędkość sieci, najlepiej taką, która zaczyna się od 600 Mb/s. Warto również zdecydować się na taki typ umowy, który pozwoli ci ją rozwiązać z miesiąca na miesiąc lub po prostu możliwie krótką.

Przykładowy Internet dla studenta Zielona Góra:

Jaki Internet dla seniora w Zielonej Górze?

Tu nie potrzeba gigantycznych prędkości, powinny być one jednak na tyle komfortowe, aby senior mógł bezstresowo korzystać z prostych aplikacji. Dobrym wyborem byłyby te oferty, które oferują transfer 150 Mb/s wzwyż. Pamiętaj też, aby dostawca internetu miał dobrą ofertę wsparcia w razie awarii.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Zielona Góra:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Zielonej Górze?

Gracze potrzebują przede wszystkim bardzo szybkiego łącza. Ważny jest również parametr PING, czyli opóźnienia. To samo dotyczy streamerów. Tu warto zainteresować się ofertą internetową o prędkości minimum 1000 Mb/s i to – rzecz jasna w światłowodzie.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Zielona Góra:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Zielonej Górze?

Najtańszy Internet w Zielonej Górze posiada aktualnie T-Mobile. Kosztuje on 49,99 zł. Ma prędkość 300 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Zielonej Górze?

W Zielonej Górze najszybszy dostęp do sieci, jaki można uzyskać to 1000 Mb/s. W swojej ofercie mają go Orange, UPC, RFC i Netia. Różnią się one jednak cenami.