Znaleźliśmy 16 ofert spełniające Twoje kryteria.

Planowałeś zmianę operatora Internetu we Włocławku? Z tego tekstu dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o prędkości, technologii i przede wszystkim o cenach Internetu w twoim mieście.

Jeśli zastanawiałeś się, jaki Internet wybrać, albo z którego operatora skorzystać, powinieneś przede wszystkim zastanowić się, jaki masz budżet i który operator działa w twoim regionie. Jeśli tylko będziesz miał taką możliwość, wybierz światłowód. Z tego tekstu dowiesz się dlaczego.

Najlepszy internet we Włocławku – jaki wybrać?

Wśród technologii internetowych rekordy biją dwie. 5G i internet światłowodowy. Jeśli szukasz dostępu do sieci do domu lub mieszkania powinieneś zainteresować się tym drugim. W tym momencie w zasadzie nie ma on na rynku konkurencji, a przy okazji jego ceny są coraz atrakcyjniejsze.

Ile kosztuje Internet we Włocławku?

Ceny Internetu we Włocławku zaczynają się od 39,99 zł (nju mobile), ale mówimy tu o naprawdę najmniejszych transferach.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Najdroższe sięgają nawet 115 złotych. Średnie ceny plasują się w okolicach 60-70 złotych za naprawdę przyzwoite prędkości.

Internet we Włocławku – dostępne prędkości

Bez dwóch zdań najlepiej postawić na światłowód. Widać nawet, gdy spojrzy się na ofert proponowanego internetu od operatorów. Najniższe prędkości to około 200 Mb/s (nju mobile), a te największe to już nawet 1000 Mb/s (Inea, Play czy RFC).

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są we Włocławku?

We Włocławku bez większych trudności dostaniesz już najszybszy możliwy Internet, czyli ten światłowodowy. Dodatkowo dostępna jest bardzo bogata oferta klasycznego Internetu stacjonarnego. A wszystko to uzupełnia bogaty przekrój Internetu mobilnego.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są we Włocławku?

We Włocławku dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

Jaki Internet dla studenta we Włocławku?

Jeśli jesteś (lub kiedykolwiek byłeś) studentem to wiesz na pewno, że dostęp do informacji jest kluczowy. Zwłaszcza dzisiaj, gdy większość wiedzy przekazywana jest za pomocą technologii i Internetu. I nie chodzi tu tylko webinary czy materiały szkoleniowe, ale również o same wykłady. Dlatego student powinien mieć dostęp do szybkiego Internetu, najlepiej takiego o transferze nie mniejszym niż 600 Mb/s.

Przykładowy Internet dla studenta Włocławek:

Jaki Internet dla seniora we Włocławku?

Jeśli jesteś seniorem i internetu potrzebujesz tylko do codziennej rozrywki, to nie musisz od razu wykupować gigantycznego i bardzo drogiego pakietu. Najważniejsze jest, abyś skorzystał z zaufanego operatora, który jest w stanie szybko, sprawnie i darmowo pomóc w czasie awarii.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Włocławek:

Jaki Internet dla gracza i streamera we Włocławku?

Grasz w gry online? Na pewno wiesz, jak ważne jest, aby gra nie „lagowała”. Do tego potrzebny będzie ci szybki internet i niski wskaźnik parametru PING. To samo dotyczy streamerów. Jeśli wiec decydujesz się na nowy internet, to koniecznie weź światłowód najlepiej taki, który ma prędkość nie mniejszą niż 1 Gb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Włocławek:

Ile kosztuje najtańszy Internet we Włocławku?

W tym momencie najtańszą ofertę Internetu światłowodowego posiada nju mobile. Ten operator kojarzony jest głównie z technologiami mobilnymi, tu jednak oferuje stałe łącze o prędkości 200 Mb/s.

Jaki jest najszybszy internet we Włocławku?

We Włocławku aktualnie największa prędkość, jaką można uzyskać to 1000 Mb/s. W swojej ofercie taki transfer mają Inea (100,90 zł), Play (105 zł), RFC (99,99 zł).