Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Recenzja Lycamobile - opinie, zasięg

Data aktualizacji: 01-12-2023

Recenzja Lycamobile - opinie, zasięg
Pn.-sb. 9:00-18:00

Godziny pracy

ul. Wincentego Rzymowskiego 34 lok. R34
02-697 Warszawa

Adres

Zalety sieci Lycamobile

 • brak umowy (prepaid)
 • atrakcyjne oferty
 • niskie ceny
 • darmowy roaming UE
 • kumulacja GB
 • pakiety minut międzynarodowych
 • zasięg sieci Plus…

Wady sieci Lycamobile

 • ...co dla wielu będzie wadą
 • brak ofert z telefonem
 • problemy z BOK
 • brak obsługi MMS
ZOSTAW OCENĘ
Atrakcyjność oferty
427
Obsługa klienta
427
Zasięg sieci
427
Bliskość salonów
427
 yasr-loader

Zainteresowała Cię oferta Lycamobile i chciałbyś dowiedzieć się o niej czegoś więcej? Musisz koniecznie sprawdzić, co użytkownicy tej sieci sądzą o pakietach krajowych oraz międzynarodowych. W tym dziale przekonasz się również czy inni klienci są zadowoleni z wyboru operatora czy wręcz przeciwnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i Ty podzielił się z nami swoją opinią. Być może Twoje spostrzeżenia ułatwią potencjalnym klientom Lycamobile wybór oferty spełniającej ich kryteria.

Oferta Lycamobile

Lycamobile to wirtualny operator telefonii komórkowej, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 roku. Sieć powstała w 2006 roku w Wielkiej Brytanii i na dzień dzisiejszy działa w 19 krajach, a z jej usług korzysta obecnie ok. 30 mln klientów na całym świecie. Oferta Lycamobile opiera się wyłącznie na zasadach prepaid (na kartę). U tego operatora znajdziemy również bardzo dużo pakietów, które można wykorzystać zarówno na usługi krajowe, jak i międzynarodowe.

Lycamobile to największy operator wirtualny na świecie. W Polsce oferuje po kilka pakietów z grupy „Krajowe/Do Wszystkich”, „Wszystko w Jednym”, „90 dniowy Pakiet”. Ponadto w jego ofercie znajduje się także Internet na kartę.

Standardowe kwoty zaczynają się od 10 zł i mogą sięgać nawet 40 zł na miesiąc. Pakiety na 3 miesiące (dokładnie 90 dni) kosztują maksymalnie 73,50 zł. Ich wspólną cechą jest darmowy roaming UE, ponadto w niektórych pakietach dostaniesz też kumulację gigabajtów i obfite pakiety minut międzynarodowych do różnych państw. To unikalna oferta na polskim rynku GSM! Brakuje w niej jednak obsługi wiadomości multimedialnych MMS.

Jak zamówić starter?

Kartę SIM Lycamobile kupisz bez wychodzenia z domu! Starter dostępny jest na stronie internetowej tego wirtualnego operatora. Lycamobile umożliwia również przeniesienie numeru online.

Możesz też wybrać tradycyjną drogę nabyć startera. Jest on dostępny – a także doładowania w różnych kwotach – w wielu sklepach czy kioskach.

Jak doładować?

Lycamobile umożliwia szybkie i wygodne doładowanie online z poziomu własnej strony internetowej. Oto dostępne kwoty doładowań:

 • 5 zł
 • 10 zł
 • 20 zł
 • 30 zł
 • 50 zł
 • 100 zł

W wielu sklepach możesz też kupić w tradycyjny sposób doładowanie Lycamobile. Więcej na temat zasilenia konta w Lycamobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

Roaming Lycamobile

Lycamobile należał przez pewien czas do nielicznych operatorów w Polsce oferujących prepaid z darmowym roamingiem UE. Liczne oferty udostępnia także i dziś.

Pakiety Krajowe/Do Wszystkich oferują te same warunki w roamingu UE, co w kraju, a więc nielimitowane minuty i SMS-y (bez wspomnianych wcześniej MMS). Nie musisz więc martwić się o dodatkowe opłaty za korzystanie z telefonu za granicą.

To samo dotyczy droższych pakietów Międzynarodowych/Wszystko w jednym, które oprócz darmowego roamingu UE/EOG zapewniają także spore paczki minut międzynarodowych.

Zasięg Lycamobile – jak wygląda mapa zasięgu?

Lycamobile działa w Polsce w oparciu o nadajniki Plusa – wszędzie tam, gdzie cieszyłeś się silnym sygnałem zielonego operatora, tam powinieneś mieć też mocny zasięg Lycamobile. W praktyce różnie to bywa, o czym świadczą różne opinie użytkowników kart SIM Lycamobile.

Plus zasięgPlus zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na stronie internetowej Plusa.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

4 gorące nowości w Play – Honor 200 Pro i inne smartfony

4 gorące nowości w Play – Honor 200 Pro i inne smartfony

Na swoim oficjalnym blogu blogplay.pl fioletowy operator komórkowy chwali się swoimi nowościami. Wśród nich są 4 nowe modele smartfonów – […]

400 zł zwrotu z iPhonem w Plusie i Plushu!

400 zł zwrotu z iPhonem w Plusie i Plushu!

Gotówka wraca! Kup jednego z iPhone’ów objętych promocją w Plusie oraz Plushu i odbierz zwrot gotówki. Czeka na Ciebie aż […]

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Trwa promocyjna sprzedaż metalowego OnePlusa Nord 4 w sieci T-Mobile Polska. Kup tego nowego smartfona chińskiego producenta i odbierz w […]

Opinie o lycamobile 2024

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: