Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Gdzie wykupić umowę na najtańszy internet w Chorzowie, na jaką technologię się zdecydować i – przede wszystkim – ile będzie trzeba zapłacić. Sprawdzamy najlepsze oferty.

Jeśli szukasz operatora, który dostarczy Ci internet w Chorzowie, to warto zainteresować się połączeniem światłowodowym. W tym momencie to najlepszy i najszybszy sposób połączenia się z siecią.

Najlepszy internet w Chorzowie – jaki wybrać?

Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi. Natomiast w kategorii internetu do domu, sieć światłowodowa nie ma sobie równych. Jest nie tylko najmniej awaryjna, ale również oferuje zupełnie bezkonkurencyjną prędkość.

Ile kosztuje internet w Chorzowie?

W czasie przeglądania cen internetu w Chorzowie szybko można zauważyć, że te są bardzo zróżnicowane. Zaczynają się od zaledwie 39,99 zł za miesiąc (nju mobile), trochę droższe za około 50 złotych (T-Mobile).

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Te najdroższe o gigantycznych prędkościach sięgają nawet 100 złotych (RFC). Przeciętnie za miesiąc połączenia z internetem trzeba zapłacić około 60-70 zł.

Internet w Chorzowie – dostępne prędkości

W Chorzowie bez problemu dostaniesz ofertę internetową, która spełni twoje oczekiwania, nawet jeśli potrzebujesz naprawdę szaleńczych prędkości. Prym wiedzie tutaj Orange, które oferuje aż 2000 Mb/s. UPC i RFC w swoim portfolio mają światłowody obsługujące 1000 Mb/s. Dostępne są również mniejsze prędkości, najtańszy Nju mobile oferuje 200 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Chorzowie?

Niemal każdy większy operator w Chorzowie oferuje swoje łącze światłowodowe i klasyczne połączenia internetowe. Bez problemu znajdziesz też ofertę mobilną.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Chorzowie?

W Chorzowie dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

  • Play
  • T-Mobile
  • Orange
  • UPC
  • RFC

 Jaki internet dla studenta w Chorzowie?

Studenci zapewne wiedzą, że dzisiaj niemal nie da się studiować bez dostępu do internetu, najlepiej szybkiego. Zmiany w edukacji są bardzo gwałtowne i bez dwóch zdań tendencja do przenoszenia wiedzy do online’u będzie jeszcze rosła. Dlatego najlepszym internetem dla studentów będzie taki, który umożliwi im bezproblemową pracę

Przykładowy Internet dla studenta Chorzów:

Jaki internet dla seniora w Chorzowie?

Dla seniora będzie przede wszystkim liczyła się sprawna obsługa klienta. Warto zadbać tu o to, aby punkty sprzedaży były stacjonarne i najlepiej blisko domu abonenta. Prędkość ma drugorzędne znaczenie nad niezawodnością.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Chorzów:

Jaki internet dla gracza i streamera w Chorzowie?

Osoby grające w gry online i streamerzy, którzy swoje rozgrywki pokazują w sieci, z całą pewnością potrzebują internetu możliwie szybkiego. Choć jeszcze kilka lat temu wystarczyły zwykłe domowe łącza, dzisiaj, przy profesjonalizacji zarówno graczy, jak i osób strumieniujących treści do internetu, dzisiaj sprawa wygląda zupełnie inaczej. Dlatego, aby spokojnie nadawać obraz i zachować wysoką rozdzielczość niezbędne będzie bardzo szybkie łącze, przynajmniej takie, które ma 1000 Mb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Chorzów:

Ile kosztuje najtańszy internet w Chorzowie?

Dostawcą, który aktualnie w Chorzowie ma jedną z najtańszych ofert jest Nju Mobile. Operator proponuje łącze światłowodowe za 39,99 zł. W tej cenie dostaniemy prędkość wynoszącą 200 Mb/s.

Jaki jest najszybszy internet w Chorzowie?

Najszybszą ofertę w Chorzowie ma tym momencie Orange. Pomarańczowy operator kojarzony głównie z telefonią komórkową proponuje aż 2000 Mb/s w cenie 89,99 złotych.