Znaleźliśmy 19 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jeśli szukasz dostawcy Internetu w Płocku to masz szczęście, bo zdecydowanie jest w czym wybierać. Z tego tekstu dowiesz się, jakie łącze jest najnowocześniejsze, poznasz również ceny dostawców.

Jeśli planujesz zmianę swojego obecnego dostawcy, to zastanów się, czy najlepszym sposobem nie będzie wybranie najnowszego sposobu łączenia się z siecią, czyli światłowodu. Sprawdzamy, jakie oferty dostępne są w Płocku.

Najlepszy Internet w Płocku – jaki wybrać?

Bez dwóch zdań najlepszym sposobem na połączenie się z siecią jest światłowód. Oczywiście wszystko zależy od zasobności portfela oraz potrzeb.

Ile kosztuje Internet w Płocku?

Dostęp do Internetu w Płocku można dostać naprawdę za grosze. Najtańsza oferta należy do UPC i kosztuje 50 złotych. Z kolei ta najdroższa, od Vectry, kosztuje prawie 130 złotych. Przeciętnie za dostęp do sieci zapłacisz 60-70 złotych.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, porównaj Internet Płock na Komórkomat.pl!

Internet w Płocku – dostępne prędkości

Jeśli nie potrzebujesz bardzo szybkiego transferu i chcesz trochę oszczędzić, to w ramach najniższych ofert będziesz mógł założyć Internet o prędkości 150 Mb/s (najtańsza opcja Play).

Jeśli jednak zdecydujesz się na większe prędkości będziesz swobodnie mógł wybrać pomiędzy prędkościami 300, 600, 900 Mb/s. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać nawet z 1000, 1200 a nawet 2000 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Płocku?

W Płocku bez problemu dostaniesz zarówno klasyczne łącza, jak i te światłowodowe. Pamiętaj, że jeśli instalujesz Internet w domu i mieszkaniu najlepszym rozwiązaniem będą właśnie połączenia kablowe. W innym przypadku możesz zdecydować się na jeden z abonamentów mobilnych.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Płocku?

W Kaliszu dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

Jaki Internet dla studenta w Płocku?

Bez względu na to, czy studiujesz dziennie czy zaocznie, cześć zajęć będzie odbywała się stacjonarnie, a część zdalnie. Choćby dlatego potrzebujesz dostępu do szybkiej sieci. Najlepszym rozwiązaniem będzie rzecz jasna Internet światłowodowy, pamiętaj, że najczęściej szybkie łącze będzie ci potrzebne do wykładów, ćwiczeń, a nawet egzaminów online. Warto wiec, aby jego prędkość nie była niższa niż  300-500 Mb/s.

Przykładowy Internet dla studenta Płock:

Jaki Internet dla seniora w Płocku?

Senior nie potrzebuje może bardzo dużych prędkości i światłowód nie będzie niezbędny. Warto jednak pamiętać, aby dostawca Internetu był… blisko i najlepiej, żeby miał punkty stacjonarne, do których będzie się można udać w razie usterki.

Dobry Internet dla seniora

Jaki Internet dla gracza i streamera w Płocku?

Gracze i streamerzy to grupa, która wyjątkowo intensywnie korzysta z sieci i potrzebuje stabilnego łącza. Istotny jest także parametr związany z opóźnieniem, czyli PING. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie łącze z transferem na poziomie około 1 Gb/s, a nawet nie zaszkodzi, jeśli ta wartość będzie większa.

Najlepszy Internet dla gracza online

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Płock:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Płocku?

Tanią ofertę swojego Internetu ma w Płocku Play. W cenie 40 złotych możesz otrzymać tutaj transfer na poziomie 150 Mb/s.

A może szukasz nie najtańszego, a najszybszego łącza internetowego w mieście Płock?

Jaki jest najszybszy Internet w Płocku?

Najszybszą ofertę Płocku ma w tym momencie Orange. Za 89,99 zł otrzymasz Internet o transferze 2000 Mb/s.