Znaleźliśmy 17 ofert spełniające Twoje kryteria.
Korzystając z komorkomat.pl
Budzik
Oszczędzasz czas
Aż 70% osób znajduje tańszą ofertę w 2 minuty. Nie musisz przeglądać abonamentów z wymarzonym telefonem na osobnych i nieczytelnych stronach operatorów GSM - w Komórkomacie wystarczy zaledwie parę kliknięć, aby znaleźć najlepsze oferty wielu sieci komórkowych.
Torba z pieniędzmy
Oszczędzasz pieniądze
Oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Dzięki porównywarce Komórkomat.pl znajdziesz najtańszą ofertę spełniającą Twoje wymagania. Szukasz pakietu z telefonem lub bez? Porównując oferty GSM na Komórkomacie masz pewność, że nie przepłacasz!
Tarcza
Zapewniamy bezpieczeństwo
Dzięki szyfrowaniu protokołem https, serwis Komórkomat jest bezpieczny dla swoich Klientów. Ponadto należy do Grupy Rankomat - największej porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. W dokonaniu wyboru najlepszej oferty pomoże Ci jeden z naszych wykwalifikowanych Doradców z Call Center.

Wszystko co musisz wiedzieć o ofertach na kartę

Szukasz najlepszej oferty na kartę? W tego typu pakietach GSM nie musisz przejmować się umową, której… po prostu brak. Przy wyborze kieruj się więc innymi czynnikami - ceną i warunkami oferty.
Jeżeli często dzwonisz i wysyłasz SMS-y, warto zainwestować w pakiety bez limitu. Możesz je aktywować u niemal każdego operatora, a ich ceny zwykle wahają się od ok. 20 do ok. 30 zł. W tej cenie otrzymasz też całkiem sporo, bo nieraz 10 i więcej GB transferu. Jeżeli często wyjeżdżasz za granicę, upewnij się, że oferta zapewnia darmowy roaming UE. Niektórzy operatorzy w cenie pakietu dają też ciekawe dodatki, jak np. darmowe social media czy Tidal.
Najczęściej po doładowaniu konta prepaid wszystkie połączenia głosowe i tekstowe (SMS/MMS), a także korzystanie z Internetu jest naliczane zgodnie z cennikiem. Każdy operator stosuje swoje ceny, a mogą się one różnić również w różnych taryfach tej samej sieci komórkowej.
Jeżeli chcesz cieszyć się nieporównywalnie większą swobodą korzystania z telefonu, wykup pakiet bez limitu ze środków dostępnych na swoim koncie. Większość operatorów oferuje pakiety z nielimitowanymi minutami i SMS-ami (a do tego transferem danych GB) już za około 20-30 zł.
Zwykle ważność konta uzależniona jest od kwoty uiszczonego doładowania. Aby cieszyć się miesiącem z aktywnym kontem na połączenia wychodzące (w zależności od operatora komórkowego 30 lub 31 dni), zwykle trzeba przeznaczyć na doładowanie telefonu 20-30 zł. Dostępne środki możesz przeznaczyć np. na wykupienie pakietu bez limitu.
Niektórzy operatorzy oferują też taryfy tygodniowe, a nawet dzienne. Zwykle wychodzą one jednak mniej korzystnie w skali miesiąca. Dla tradycjonalistów wciąż dostępne są wyższe doładowania, po których konto będzie ważne nawet kilka miesięcy!
Do Twojej dyspozycji przeznaczyliśmy specjalny panel porównywarki, w którym możesz znaleźć interesującą Cię ofertę na kartę.
Nieważne, czy szukasz oferty do danej kwoty czy pakietu z minimalną wielkością transferu, jaki możesz zaakceptować. Wyniki wyszukiwań ofert możesz sortować po cenie, ilości minut, SMS-ów, MMS-ów czy wreszcie po wielkości transferu GB. W ten sposób szybko (i bezpłatnie) znajdziesz te oferty, które spełniają Twoje wymagania!
Pakiety w ofertach na kartę możemy podzielić na dwie grupy: pakiety cykliczne oraz jednorazowe.
W przypadku tych pierwszych, aktywowany wcześniej pakiet (np. bez limitu) odnowi się automatycznie w kolejnym okresie rozliczeniowym, o ile będą dostępne środki na koncie. Twój pakiet kosztuje 20 zł, a wydałeś na doładowanie 25 zł? Świetnie - operator sam pobierze kwotę 20 zł, a Ty będziesz mógł się cieszyć upragnionym pakietem przez kolejny miesiąc, a do tego zostanie Ci na koncie 5 zł.
Trochę bardziej skomplikowanie jest w pakietach jednorazowych. Tym razem po każdym doładowaniu musisz pamiętać, aby odnowić (na nowo aktywować) swój pakiet. Możesz to zrobić np. wprowadzając odpowiedni kod USSD. Jeżeli nie aktywujesz na nowo pakietu jednorazowego, to środki z Twojego konta bardzo szybko znikną, zwłaszcza, jeżeli korzystasz z Internetu w swoim telefonie!
 • jak zastrzec nr w Plusie

  Jak zastrzec numer Plus GSM?

  Jesteś klientem Plusa i chciałbyś zastrzec swój numer? Masz zamiar wykonać ważny telefon i wolałbyś, aby rozmówca nie widział na […]
 • kumulacja Internetu w telefonie

  Najlepsze oferty GSM z kumulacją GB

  Zapewne nieraz zastanawiałeś się, dlaczego niezużyty transfer w poprzednim miesiącu przepada, a nie przechodzi na kolejny cykl rozliczeniowy. Wydawałoby się, […]
 • Mobile Vikings tania oferta

  Zmierzch tytanów GSM? Tanie oferty operatorów wirtualnych

  Interesuje Cię tania oferta na telefon komórkowy? Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej oferują naprawdę bardzo atrakcyjne warunki i niskie ceny. Czy […]
 • Play czy Plus

  Play czy Plus? Który operator jest lepszy?

  Play czy Plus – którą sieć wybrać? Czasem stoisz przed wyborem konkretnego operatora komórkowego. Każdy z nich ma swoje mocne […]
 • Jak skonfigurować MMS-y

  Konfiguracja MMS – jak?

  Masz nowy telefon i nie wiesz jak skonfigurować MMS? A może z innego powodu wiadomości multimedialne nie działają? MMS-y nigdy […]
 • sprawdzenie stanu konta w Plusie

  Jak sprawdzić stan konta Plus GSM?

  Jak sprawdzić stan konta Plus GSM? To bardzo proste! Możesz tego dokonać na kilka sposobów, nie jesteś więc uzależniony od […]