Znaleźliśmy 22 oferty spełniające Twoje kryteria.

Dla osób poszukujących dostępu do sieci w Koszalinie, mamy dobrą wiadomość, oferta jest naprawdę różnorodna. My wybieramy najlepsze i najtańsze propozycje.

Jeśli chcesz zmienić dostawcę usług internetowych w Koszalinie to powinieneś zainteresować się Internetem światłowodowym, o ile oczywiście chcesz zapłacić trochę więcej. Z tego tekstu dowiesz się, jak wybrać najkorzystniejszą ofertę.


Najlepszy Internet w Koszalinie – jaki wybrać?

Przeglądając oferty internetowe w Koszalinie, szybko zauważysz, że dostępne są trzy sposoby połączenia się z siecią. Internet stacjonarny (bez wyróżnienia technologii), światłowód oraz Internet mobilny. Do domu najlepszy będzie Internet światłowodowy, bo aktualnie to on oferuje największe prędkości.

Ile kosztuje Internet w Koszalinie?

Ceny Internetu zaczynają się już od około 40 złotych (nju mobile). Dostępne są również trochę droższe propozycje, np. takie za około 50 złotych (T-Mobile).

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

Najdroższe oferty należą do RFC i T-Mobile i kosztują około 100 złotych. Przyszli klienci bez problemu podpiszą umowę na satysfakcjonujący transfer za około 60-70 złotych miesięcznie.

Internet w Koszalinie – dostępne prędkości

Najmniejsze prędkości zaczynają się od około 200 Mb/s (nju mobile). Najszybszy Internet oferuje aktualnie Orange, z potężnym transferem na poziomie 2000 Mb/s.

Średnie prędkości w Koszalinie oscylują w okolicach 400-600 Mb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Koszalinie?

W Koszalinie bez trudności znajdziesz oferty Internetu światłowodowego, jak i klasycznych połączeń internetowych (które bardzo powoli odchodzą do lamusa). Całość uzupełnia jeszcze Internet mobilny od znanych operatorów.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Koszalinie?

W Koszalinie dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

  • Orange
  • RFC
  • nju mobile
  • T-mobile

 Jaki Internet dla studenta w Koszalinie?

Studenci zostali postawieni pod ścianą w ciągu ostatnich kilku lat i niejako zmuszeni do tego, aby cześć swojej nauki przenieść do Internetu. Aby to zrobić niezbędne jest jednak szybkie i przede wszystkim bardzo stabilne łącze internetowe.

Zwłaszcza jeśli przed studentami stoją nie tylko projekty i codzienna komunikacja, ale również choćby egzaminy przeprowadzane online. Dlatego studentowi przyda się dostęp do sieci o transferze przynajmniej na poziomie 300-500 Mb/s.

Przykładowy Internet dla studenta Koszalin:

Jaki Internet dla seniora w Koszalinie?

Seniorzy może i nie potrzebują potężnego światłowodowego Internetu, ale bardzo przydatne dla nich może być dobre wsparcie klienta, również w przypadku awarii. Warto zadbać również o to, aby dostawca miał stacjonarne punkty w pobliżu miejsca zamieszkania seniora.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Koszalin:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Koszalinie?

Graczy i streamerzy muszą mieć szybki dostęp do sieci i koniec. Bez dwóch zdań to właśnie ta grupa będzie potrzebowała najbardziej Internetu światłowodowego.

Powodem jest nie tylko rosnąca liczba gigabajtów, które trzeba pobrać przy premierach coraz to nowych gier, ale również fakt, że w tym hobby (a może i pracy), bardzo liczy się wartość opóźnienia, czyli tak zwany PING. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie łącze z transferem na poziomie około 1 Gb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Koszalin:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Koszalinie?

Operatorem z najtańszą ofertą w Koszalinie jest aktualnie nju mobile. W cenie 39,99 złotych otrzymasz transfer na poziomie 200 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Koszalinie?

Najszybszy Internet w Koszalinie oferuje aktualnie Orange. Za 89,99 zł miesięcznie dostaniesz dostęp do Internetu o prędkości 2000 Mb/s. To naprawdę szybka sieć.