Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jakie stawki za Internet obowiązują w Gorzowie Wielkopolskim i na jakie prędkości warto się zdecydować? Z tego tekstu dowiesz się, jak wybrać najlepszą ofertę Internetu, w tym tę na światłowód.

Jeśli szukasz nowej umowy na Internet światłowodowy w Gorzowie Wielkopolskim, to zdecydowanie powinieneś przeczytać ten tekst. Zebraliśmy w nim najważniejsze informację o tym, jak wybrać satysfakcjonujący niedrogi Internet.


Najlepszy Internet w Gorzowie Wielkopolskim – jaki wybrać?

W tym momencie najlepszym rozwiązaniem będzie Internet światłowodowy, jeśli szukasz dobrego połączenia z sieć do twojego domu lub mieszkania. Nawet jeśli ktoś będzie przekonywał cię do sieci mobilnej, to pamiętaj, że takie rozwiązania najlepiej sprawdzają się, jeśli rzeczywiście często pracujesz lub żyjesz w różnych miejscach.

Ile kosztuje Internet w Gorzowie Wielkopolskim?

Jeśli mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim, to bez problemu znajdziesz ofertę Internetu za mniej niż 40 złotych, a konkretnie za 39,99 (nju mobile).

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

W podobnej cenie, czyli za 40 złotych, najtańszy pakiet oferuje Play. Najdroższe oferty dostaniesz za około 100 złotych. Bez problemu połączysz się z siecią za około 60-70 złotych miesięcznie i nie będziesz rozczarowany prędkością łącza.

Internet w Gorzowie Wielkopolskim – dostępne prędkości

Jeśli zdecydujesz się na światłowód będziesz mógł cieszyć się Internetem o prędkości 1000 Mb/s (RFC) lub nawet 2000 Mb/s (Orange). Najmniejsze prędkości to około 150 Mb/s (Play). Średnio użytkownicy wybierają prędkości w okolicach 300-500 Mb/s – takich ofert jest bowiem najwięcej.

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Gorzowie Wielkopolskim?

W Gorzowie Wielkopolskim bez trudności znajdziesz operatora, który połączy cię z Internetem za pomocą światłowodu. W mieście dostępna jest także bogata oferta Internetu mobilnego.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Gorzowie Wielkopolskim?

W Gorzowie Wielkopolskim dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to:

Jaki Internet dla studenta w Gorzowie Wielkopolskim?

Jeśli jesteś studentem, to na pewno wiesz, że najlepszym rozwiązaniem dla twojego aktualnego statusu (bez względu czy mieszkasz w domu czy poza nim) będzie, jeśli zdecydujesz się na umowę, która nie będzie wiązała cię na wiele miesięcy z jednym miejscem. Dodatkowo warto podkreślić, że przy obecnej sytuacji uniwersytetów i coraz częstszym przenoszeniu zajęć do sieci, niezbędny będzie również internet bardzo stabilny. Dobrym rozwiązaniem będzie tutaj sieć o transferze liczącym przynajmniej 600 Mb/s.

Przykładowy Internet dla studenta Gorzów Wielkopolski:

Jaki Internet dla seniora w Gorzowie Wielkopolskim?

Dla seniorów najlepszym rozwiązaniem będzie dostęp do sieci od jednego z dużych operatorów, którzy posiadają dobre wsparcie klienta oraz sieć punktów dostępnych stacjonarnie.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Gorzów Wielkopolski:

Jaki Internet dla gracza i streamera w Gorzowie Wielkopolskim?

Każdy gracz zna to uczucie, gdy musi zmierzyć się z kilkudziesięcioma gigabajtami do pobrania. Każdy streamer wie, co to znaczy, gdy strumieniowany obraz zamiera. Obie te grupy potrzebują przede wszystkim niezawodnej i bardzo szybkiej sieci. Najlepiej, żeby ta miała prędkość nie mniejszą niż 1000 Mb/s.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Gorzów Wielkopolski:

Ile kosztuje najtańszy Internet w Gorzowie Wielkopolskim?

Aktualnie jednym z najtańszych pakietów dostępnych w Gorzowie Wielkopolskim jest ten od T-Mobile. Kosztuje on 40 złotych i w tej cenie dostaniecie łącze o transferze na poziomie 300 Mb/s.

Jaki jest najszybszy Internet w Gorzowie Wielkopolskim?

Najszybszym Internetem Gorzowie Wielkopolskim jest oferta Orange. Za 89,99 zł miesięcznie otrzymasz tutaj 2000 Mb/s.

 • zdjęcie przedstawiające podświetloną na czerwono klawiaturę gamingowego laptopa

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • grafika przedstawiająca osobę pracującą na komputerze osobistym z lat 80. XX wieku

  Historia Internetu w punktach

  Obecnie trudno nam wyobrazić sobie codzienne życie bez dostępu do Internetu. Wykorzystujemy go zarówno do pracy, kontaktu z innymi osobami, […]
 • grafika przedstawiająca złącze światłowodowe w powiększeniu

  Internet światłowodowy do 600 Mb/s – ranking

  Szukasz atrakcyjnego łącza internetowego? Nie może być ono z jednej strony drogie, a z drugiej musi być odpowiednio szybkie? Jak […]
 • grafika przedstawiająca zasięg Internetu światłowodowego Orange Polska

  Mapa zasięgu światłowodu w Polsce w 2024 roku

  Jak wygląda mapa zasięgu światłowodu w Polsce? Z raportu websitehostingrating opublikowanego w styczniu 2021 roku wynika, że przeciętny użytkownik spędza […]
 • Promocje operatorów komórkowych na Święta

  Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

  Promocje telefonów na Święta mogą być bardzo atrakcyjne. Okres przedświąteczny to czas przecen wielu usług i towarów. Wyprzedaże nie omijają […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]