Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

avatar
19
Promocje operatorów komórkowych na Święta

Promocje telefonów na Święta mogą być bardzo atrakcyjne. Okres przedświąteczny to czas przecen wielu usług i towarów. Wyprzedaże nie omijają również rodzimych operatorów komórkowych, którzy przygotowali już szereg upustów oferowanych przez siebie urządzeń – smartfonów, a nawet konsol do gier. Jest to również świetna okazja na prezent dla naszych najbliższych. Po Świętach ceny nie będą już zapewne tak niskie. Przed wami lista świątecznych promocji operatorów GSM z przecenionymi gadżetami i akcesoriami.

Jakie promocje na Święta u operatorów?

Świąteczne promocje operatorów komórkowych można podzielić na kilka kategorii. Na co mogą liczyć klienci sieci GSM?

Promocje urządzeń

W tego typu promocjach dostaniesz upust na smartfona lub inne urządzenie oferowane przez telekoma. Może to być niższa opłata startowa lub rata miesięczna. Może to być też drugi smartfon dołączany do zestawu startowego w prezencie! W przypadku tych promocji możesz najwięcej zyskać, bo właśnie np. darmowego smartfona.

Promocje usług

W tym przypadku operatorzy GSM decydują się na przeceny abonamentu czy innej oferowanej usługi. Może mieć ona charakter tymczasowy (np. pierwszy miesiąc za 0 zł) lub stały, jak np. upust cenowy -10 zł przez całą umowę. Jedno jest pewne – klienci mogą zyskać nawet kilkaset złotych! O tyle może bowiem stanieć oferta bez dodatkowych opłat.

Warto pamiętać, że operatorzy oferują rabaty na swoje usługi nie tylko z okazji Gwiazdki – zobacz np. na program SmartDOM Plusa czy pakiet LOVE Orange.

Innego rodzaju bonusy

W niektórych przypadkach telekomy dość symbolicznie podchodzą do kwestii promocji na Święta. W ten sposób klienci indywidualni mogą dostać w gratisie ekstra paczkę internetową GB, bonus doładowania, voucher do danego sklepu czy innego rodzaju dodatki.

No dobrze – tyle teoria, a jak wygląda praktyka? Przekonaj się sam i sprawdź, kto oferuje najlepszą ofertę na Święta!

Promocje na Święta w Orange

1. Zrób sobie prezent na Święta – Orange Światłowód za 0 zł

Orange Światłowód 6 miesięcy za darmo

Internet światłowodowy Orange tanieje na Święta! Możesz go teraz mieć za darmo przez pierwsze 6 miesięcy w prezencie. Promocją objęte są oferty z szybkością łącza światłowodowego minimum do 600 Mb/s i szybsze.

Promocja trwa nie dłużej niż do 3 stycznia 2024 roku lub wyczerpania puli kuponów rabatowych. Skorzystaj z okazji jak najszybciej!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ORANGE ŚWIATŁOWÓD NA ŚWIĘTA NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


2. Orange Love – tablet i inne bonusy w prezencie pod choinkę

Orange promocja świąteczna

Co pod choinkę? Orange podpowiada i w tym roku wraca do swojej promocji na Święta, w której oferuje w prezencie tablet za symboliczną złotówkę! A to nie wszystko.

Tym razem możesz wybrać telewizor marki TCL TAB 10 Gen 2 o wartości rynkowej 699 zł. Możesz ponadto liczyć na 6 miesięcy darmowego abonamentu, a także na (opcjonalnie) 6 miesięcy Netflixa za 0 zł.

I tym razem promocja trwa do 3 stycznia lub wyczerpania zapasów.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ORANGE LOVE NA ŚWIĘTA NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


3. 3 miesiące za 0 zł w Orange na Święta

Orange promocja świąteczna

Wybierz nowy numer u pomarańczowego operatora i ciesz się 3 miesiącami abonamentu za 0 zł! Oferta jest ważna tylko online, a więc w zakupie przez Internet.

Taka sama promocja była dostępna rok temu, a jej ważność upływała 22 grudnia 2022 r. Nie wiadomo, jak długo potrwa tegoroczna edycja!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


4. 6 miesięcy za 0 zł w Orange za przeniesienie numeru i nie tylko

Orange Mikołajki promocja

Kolejna promocja Orange Polska w ramach której możesz zyskać od 3 do aż 6 darmowych miesięcy, a więc za 0 zł! Wysokość rabatu zależy od wybranego abonamentu komórkowego. Znakomicie!

Promocja obowiązuje tylko online i trwa do 11 grudnia. Nie przegap tej okazji!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA MIKOŁAJA NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


5. Kalendarz adwentowy Orange – codziennie inne okazje

Orange Święta promocja

Jeszcze dłużej trwa kolejna akcja promocyjna pomarańczowego operatora komórkowego, gdzie możesz zdobywać różnego rodzaju rabaty i niespodzianki! O co chodzi?

Cała zabawa przypomina kalendarz adwentowy. Każdego dnia dostaniesz inne nowe prezenty i rabaty! Zabawa na orange.pl trwa aż do 24 grudnia.

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


6. Do 5 miesięcy za 0 zł w Orange za przedłużenie umowy

Orange promocja 0 zł

Orange wraca do oferty promocyjnej dla przedłużających umowę – ale i dla nowych numerów/klientów – w której dostaniesz do 5 miesięcy abonamentu za 0 zł! Tyle zyskasz w topowym abonamencie pomarańczowego operatora.

Promocja dostępna jest wyłącznie online. Jej świąteczno-noworoczna odsłona trwa tylko do 1 stycznia 2024 – nie zwlekaj z decyzją!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI M.IN. DLA PRZEDŁUŻAJĄCYCH UMOWĘ NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


Promocje na Święta w Play

1. Rabat 50% na Święta w Play

Święta w Play promocja 50% rabat

A co dostaną klienci Play? Niemal od początku listopada Play oferuje wybrane smartfony marki Samsung Galaxy, Xiaomi Redmi i realme w cenie niższej aż o 50%! Taki rabat dostaniesz w abonamencie Play L z nielimitowanym transferem 5G.

Jakie modele kupisz teraz w cenie niższej o 50%? Są to m.in. bardzo atrakcyjny Samsung Galaxy S22 czy Redmi Note 12 Pro 5G. Warto!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI -50% NA ŚWIĘTA NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY


2. Świąteczny Junior BOX w Play – 4 zestawy

Junior BOX Play promocja

Play nie zapomina o najmłodszych użytkownikach telefonów komórkowych! Oferuje teraz 4 promocyjne zestawy w ramach oferty Junior BOX.

Dostaniesz w nich elastyczne pakiety mix z powiększonymi transferami danych, a do tego smartfony z prezentami, m.in. marki Redmi, realme czy Samsung Galaxy. Do telefonów dołączane są prezenty za symboliczną złotówkę.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI JUNIOR BOX NA ŚWIĘTA NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY


3. Światłowód Play z telewizją na rok w prezencie na Święta

Play promocja na Święta

Play oferuje ponadto znacznie przecenione pakiety światłowodu wraz z telewizją! Nie będziesz w nich płacił za usługi przez cały rok!

Tak – umowa trwa 24 miesiące, ale pierwsze 12 miesięcy jest darmowe! Drugi rok trwania umowy może być dodatkowo tańszy, o ile korzystasz już z abonamentu komórkowego sieci Play. Dla klientów operatora przewidziano znaczne zniżki. Super!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ŚWIATŁOWÓD+TV NA ŚWIĘTA NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY


4. Pomysł na świąteczny prezent Play – konsola Microsoft Xbox

Xbox promocja świąteczna

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? Play podpowiada – jedną z konsol Microsoft Xbox! Są one dostępne w z nielimitowanym abonamentem komórkowym z nieograniczonym Internetem 5G!

Kosztują one na start tylko 1 zł i są spłacane w 24 miesięcznych ratach. Tyle też trwa umowa na abonament w sieci Play. Jak sam widzisz, fioletowy operator ma liczne promocje świąteczne!

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY


Promocje na Święta w Plus

1. Drugi smartfon za 1 zł w prezencie Plusa na Święta!

drugi telefon za 1 zł w Plus na Święta

Promocje operatorów, w których dostaniesz kolejnego smartfona w prezencie są jednymi z najciekawszych. Nie inaczej jest w tej promocji Plus na Święta! To kolejny bonus świąteczny obejmujący telefony i smartfony.

Kup świąteczny zestaw w abonamencie Plusa i odbierz drugiego smartfona w prezencie za symboliczną złotówkę! Dwa telefony w cenie jednego! Zestawy składają się z wybranych modeli marki Samsung, Xiaomi Redmi oraz Motorola. Znakomicie!

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY


2. Smartfony Samsung i Xiaomi w ratach 0% na Święta w Plusie

Plus Święta raty 0%

Upoluj świąteczne okazje na plus.pl! Wybierz abonament komórkowy zielonego operatora komórkowego z nowoczesnymi smartfonami w specjalnej ofercie na stałe raty 0%.

W ofercie świątecznej dostępne są m.in. modele z flagowej linii Samsung Galaxy S23 Series. Promocja trwa prawdopodobnie do jej wycofania lub wyczerpania zapasów.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI STAŁE RATY 0% NA ŚWIĘTA NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY


3. Grudniowe okazje w Plusie na Święta

Plus promocja na Święta

W grudniu Plus nie zwalnia i oferuje kolejne promocyjne zestawy z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Co możesz zyskać?

Do telefonu możesz dostać np. drugi model Samsung Galaxy, smartwatcha i ładowarkę indukcyjną za symboliczną złotówkę. Również całe zestawy często są oferowane za 1 zł na start i spłacane w 12 ratach. Zobacz sam co przygotował dla Ciebie operator Plus w swojej promocji dostępnej wyłącznie online!

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY


4. Zimowe promo z OPPO Reno10 w Plusie

Plus promocja OPPO Reno10

„Zimowe promo” to specjalna zimowa oferta OPPO na plus.pl w ramach której kupisz smartfony z serii OPPO Reno10 5G w super cenie!

Promocją objęte są 2 modele: OPPO Reno10 8/256 GB i OPPO Reno10 Pro 12/256 GB zapewniające łączność 5G. W zależności od wybranego modelu, opłaty startowe zaczynają się od symbolicznej złotówki, a w atrakcyjnym abonamencie zapłacisz za nie łącznie 1999 lub odpowiednio 2499 zł.

SKORZYSTAJ Z ZIMOWEJ PROMOCJI OPPO NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY


Promocje na Święta w T-Mobile

1. Drugi smartfon w prezencie na Święta w T-Mobile

drugi telefon w prezencie w T-Mobile na Święta

Kilka dni po konkurentach także i T-Mobile wprowadził pierwszą świąteczną promocję! Co niej dostaniesz?

Różowy operator oferuje w niej 7 zestawów na abonament z telefonem, gdzie drugiego smartfona dostaniesz za darmo w prezencie! W ten sposób możesz zyskać nawet 1299 zł – tyle bowiem wart jest najbogatszy prezent od T-Mobile na Święta 2023, a więc Samsung Galaxy A23 5G w wersji 4/64 GB. Świetne telefony, a raczej smartfony!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ŚWIĘTA NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


2. Świąteczne prezenty w T-Mobile na doładowanie

T-Mobile promocja na Święta

Nie tylko w abonamencie, ale i w ofercie na doładowanie (24 kontraktowe doładowania konta) dostaniesz telefon z prezentem. Na co możesz liczyć?

W ofercie świątecznej otrzymasz OPPO A38 w wersji 4/128 GB, do których dostaniesz słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco Buds2 w prezencie za 1 zł! Opłata startowa za zestaw wynosi w sumie 99 zł, ale jeżeli przenosisz numer do T-Mobile Polska, to spada ona do 49 zł. Warto!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ŚWIĘTA NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


Promocje na Święta innych operatorów

Oto świąteczne promocje u operatorów komórkowych spoza „Wielkiej Czwórki”.

1. Przytul nowy smartfon na Święta w Plushu – stałe raty 0%

Plush promocja świąteczna

Plush oferuje stałe raty 0% na nowe smartfony, a to nie wszystko. Jeden z nich został znacząco przeceniony!

I to nie byle jaki model, a flagowy Samsung Galaxy S23 Ultra w wersjach 12/256 i 12/512 GB! Jego przecena wynosi aż -800 zł. Skorzystaj z tej okazji Plusha jak najszybciej! Nie czekaj na drugą połowę grudnia, skoro swój wymarzony prezent na Święta możesz mieć już teraz!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI STAŁE RATY 0% NA ŚWIĘTA NA PLUSHBEZLIMITU.PL
PORÓWNAJ OFERTY


2. Plush na Święta – drugi smartfon w prezencie

Plush promocja na Święta

Podobnie jak macierzysty Plus, także i jego submarka Plush wprowadziła świąteczną ofertę z dwoma smartfonami! Co tym razem przygotowano dla klientów indywidualnych?

Kup indywidualny abonament Plusha z telefonem i zyskaj drugi smartfon w zestawie pod choinkę! Na tym polegają świąteczne promocje! Do wyboru jest niemal 30 świątecznych zestawów Xiaomi, Redmi, Samsung Galaxy czy Motorola. Każdy znajdzie coś dla siebie, a opłaty startowe zaczynają się od symbolicznej złotówki!

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA PLUSHBEZLIMITU.PL
PORÓWNAJ OFERTY


3. Internet stacjonarny Vectra + telewizja na Święta w prezencie

promocja świąteczna Vectra

Swoją ofertę świąteczną ma także Vectra! Wybierz światłowód od tego operatora, a zyskasz pakiet telewizji w prezencie!

Nieważne, czy wybierzesz Internet światłowodowy o prędkości do 450, 600 czy 900 Mb/s – w każdym przypadku oferta zostanie wzbogacona o pakiet telewizji z 85 kanałami TV. W sam raz na Święta Bożego Narodzenia!

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA VECTRA.PL
PORÓWNAJ OFERTY


4. Kolejne numery lajt mobile za 6,99 zł przez 3 miesiące

lajt mobile rabat na kolejne numery

W lajt mobile możesz zaoszczędzić nawet 240 zł z jego abonamentem komórkowym! Wybierz pakiet No Limit M i płać za niego 9,99 zł przez 3 miesiące, na czym zyskasz w sumie 30 zł.

Ale to nie wszystko! Wirtualna sieć lajt mobile proponuje jeszcze tańsze kolejne numery – każdy z nich kosztuje 16,99 zł, ale przez pierwszy kwartał ich cena spada do zaledwie 6,99 zł na miesiąc! W sumie możesz mieć 1 nr główny + 7 dodatkowych, co przekłada się na aż 240 zł oszczędności w skali 3 miesięcy. Idealna oferta dla całej rodziny i duetów!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA LAJTMOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


Podsumowanie

Racje mają ci, którzy czekają na większe (i droższe) zakupy do Świąt, licząc na niższe ceny towarów. Wszechobecne promocje i rabaty cenowe to – w dobie komercjalizacji – od wielu lat jedne z nieodłącznych elementów Świąt Bożego Narodzenia.

Możesz dzięki nim zaoszczędzić sporo gotówki, a przecież nikt z nas nie lubi przepłacać. Jeżeli miałeś zamiar zmienić smartfona sobie lub osobie najbliższej – nie zwlekaj z decyzją, lecz skorzystaj ze świątecznych promocji i kup przecenione telefony!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
4.7/5 - (125 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
19 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Chciałabym mieć u jednego operatora następujące usługi:
– telewizja
– telefon komórkowy
– telefon stacjonarny
– internet

Ważne zastrzeżenie: Nie mogę mieć w domu wi-fi, a więc wszystko „po kablu”.

U którego operatora ten zestaw – Pana zdaniem – będzie najkorzystniejszy cenowo?
Będę wdzięczna za podpowiedź

Sylwia

Najlepiej wygląda tu Plus. GB x2, jedyne szybkie 5G itd. ale dla mnie osobiście Disney+ na 2 lata za darmo to najlepszy bonus

Dobrze że to akurat Plus dorzuca darmowy dostęp do 5G bo w praktyce jest to jedyne prawdziwe 5G w Polsce

Promocje, o których wyżej, to ochłap rzucony zdesperowanym. Mam nadzieję, że ktoś w końcu wymusi na Orange, T-Mobile, Plus GSM i innych prawdziwe konkurowanie i spowoduje obniżenie cen abonamentów, a w nich uwzględnienie dużo, dużo, dużo wyższych limitów internetowych w roamingu, bo to co proponują ma się nijak do ofert w innych krajach. Póki co pozostaje wybór operatorów wirtualnych, a poza granicami kraju zakup kart przedpłaconych miejscowych operatorów.

Zestawienie zaktualizowane o najnowsze promocje świąteczne 2018.

Nie uwzględniliście że w a2mobile jest teraz pierwszy miesiąc niewyczerpywalny pakiet za pół ceny dla nowych numerów

Znowu ściemy dla bezmyślnych ludków! Trzeba chyba kompletnie nie myśleć by z tego skorzystać!

Ha ha a to dlaczego? Że najtańszą ofertę na rynku możesz mieć przez miesiąc jeszcze taniej to źle? XD Proszę bardzo nikt nie zmusza, zawsze można przepłacić jak się ma takie życzenie

Jest rzesza ludzi którzy z tego korzystają i jakoś nikt problemu nie ma.

Co prawda promocja ta rozpoczęła się w szeroko rozumianym okresie przedświątecznym, to jednak trudno mówić o jej świątecznym charakterze :) Opisaliśmy ją tutaj:
https://komorkomat.pl/promocja/a2mobile-na-karte-rabat-50-procent/

Mysl, masz podarunkowa dyche, czyli ,masz darmowy miesiac na wszystko,,,,nastepnie mozesz migrowac np dp play , nastepnie migrowac do a2mobile i kolejny darmowy miesiac, jest

W a2mobile lejek 0,5 Mbps, w Play na kartę 1Mbps

Jak się te oferty doczyta dokładnie, to wcale nie są wszystkie aż tak korzystne i dobrze sobie wszystko przeliczyć zawsze :) Ja własnie na styczeń czekam teraz jeżeli chodzi o zakup telefonu samego, a ofertę mam w Virgin Mobile za 29 zł i ona bez żadnych zniżek i promocji jest bardzo korzystna

jasne ze tak, ale niektore sa naprawde warte uwagi :)

Lekka ściema ze strony Orange. Jestem ich klientem od wielu lat i dobrze wiem,że te promocje na święta to te same co 2 miesiące temu. Tylko oprawa świąteczna.

Panie Marcinie –> Nie lepiej poczekać na czyszczenie półek w w styczniu ?

Z pewnością wietrzenie magazynów będzie miało wtedy miejsce, pytanie tylko czy ceny będą lepsze od obecnych?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: