Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Recenzja Vectra - opinie, zasięg

Data aktualizacji: 01-12-2023

Recenzja Vectra - opinie, zasięg
Pn.-pt. 7:00–22:00 (sb. 8:00-20:00; dział sprzedaży), pn.-pt. 8:00-22:00 (sb. 10:00-18:00; BOK), pn.-pt. 7:00-22:00 (sb.-nd. 8:00-22:00; infolinia techniczna) lub pn.-pt. 8:00-18:00 (sb. 8:00-16:00; infolinia biznes)

Godziny pracy

Adres e-mail

Aleja Zwycięstwa 253
81-525 Gdynia

Adres

Zalety sieci Vectra

  • dość niskie ceny
  • darmowy roaming UE
  • niższe rachunki dla klientów Vectry
  • rabaty dla klientów Vectry
  • zasięg sieci Play...

Wady sieci Vectra

  • ...co dla wielu będzie wadą
  • często długoterminowe abonamenty
  • skromny wybór pakietów
No matching posts found in the specified category.

Vectra to jeden z największych operatorów telewizji kablowej w naszym kraju. Początki spółki sięgają 1991 roku. W ostatniej dekadzie XX wieku zaczęła przejmować lokalne sieci kablowe, stając się w niektórych rejonach monopolistą. W 2001 roku Vectra wprowadziła dostęp do Internetu, a w 2010 roku – jako operator wirtualny w oparciu o sieć P4 – Internet mobilny. W maju 2016 roku Vectra uruchomiła kolejną usługę, poszerzając swoją ofertę o telefonię komórkową.

Oferta Vectra

Jak już wspomniano, operator Vectra oferuje usługi GSM od maja 2016 roku. W ofercie firmy znajdziesz kilka pakietów na abonament bez telefonu, dedykowane dla osób często korzystających z Internetu czy wykonujących połączenia głosowe. Vectra działa w oparciu o infrastrukturę operatora P4, a więc Play.

Jak zamówić starter?

Kartę SIM z umową (ale nie prepaid, lecz abonament!) możesz zamówić online na stronie internetowej vectra.pl lub stacjonarnie.

Umowa Vectry ma charakter długoterminowy.

Jak doładować?

Vectra oferuje wyłącznie usługi w formie abonamentu komórkowego. Zamiast doładować swoje konto, opłacasz comiesięczne faktury przesyłane przez operatora.

Vectra oferuje obecnie 3 abonamenty w cenie od 24,99 do 44,99 zł. W promocji zyskasz 3 miesiące za 1 zł. A to nie wszystko! Jeżeli posiadasz już inne usługi tego operatora, to Vectra obniża swój abonament! Rabaty wynoszą 5 zł miesięcznie w każdym pakiecie.

Roaming Vectra

Podróżując po krajach Unii Europejskiej nie musisz martwić się o dodatkowe koszty związane z korzystaniem telefonu w roamingu. Vectra oferuje warunki roamingu jak w domu (RLAH – roam like at home), a do dyspozycji masz też pakiet internetowy UE.

Po jego wyczerpaniu zapłacisz 1,8423 gr za każdy wykorzystany 1 megabajt.

Zasięg Vectra – jak wygląda mapa zasięgu?

Vectra korzysta od 2016 roku z infrastruktury sieci Play i oferuje usługi mobilne w technologiach:

  • UMTS/HSPA+
  • LTE

Play zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

500 zł ekstra w programie Plus Odkup + tańsze Galaxy S24!

500 zł ekstra w programie Plus Odkup + tańsze Galaxy S24!

Plus chwali się w swojej informacji prasowej o rabacie w usłudze Plus Odkup, gdzie możesz zyskać dodatkowe 500 zł. Jakby […]

Wyjątkowe prezenty na Dzień Kobiet w Orange

Wyjątkowe prezenty na Dzień Kobiet w Orange

Orange promuje na swojej stronie telefony na nadchodzący Dzień Kobiet. W ten sposób możesz zyskać wyjątkowe prezenty, bo smartfony w […]

2 telefony Motorola w 1 abonamencie T-Mobile

2 telefony Motorola w 1 abonamencie T-Mobile

Okazja w T-Mobile Polska! Wybierz smartfona marki Motorola, a drugiego Moto dostaniesz w gratisie! Które modele zostały objęte promocją i […]

Opinie o vectra 2024

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.