Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Recenzja sieci Play. Czy opłaca się skorzystać z oferty operatora w 2023 roku?

recenzja Play

Ostatnia aktualizacja: 2023-08-25

Play to jeden z głównych operatorów w naszym kraju, który swego czasu zrobił spore zamieszanie. Przede wszystkim agresywną polityką cenową oraz mocnym marketingiem. Jednak te czasy już dawno minęły. Czy warto jeszcze sięgać po tego operatora? Jak on się prezentuje w starciu z innymi markami? Sprawdźmy zatem, co możesz zyskać wybierając jego ofertę!

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2023.

Wprowadzenie

eSIM w Play

Jak już wspomnieliśmy, Play jest odrębnym i samodzielnym operatorem komórkowym. Jego początki sięgają 2005, kiedy to Netia Mobile otrzymała koncesję na świadczenie usług telefonii komórkowej. Potem firma zmieniła nazwę na P4. Ostatecznie start sieci Play miał miejsce w marcu 2007 roku.

W międzyczasie operator zaczął budować infrastrukturę, jednak w początkach swojej działalności bazował przede wszystkim na nadajnikach sieci Plus. Sieć od samego początku w przekazie marketingowym stawiała na udział celebrytów. Dodatkowo agresywna polityka cenowa sprawiała, że grono abonentów sieci rosło bardzo szybko. Dziś jest to jeden z czterech operatorów sieci komórkowych w naszym kraju. Posiada bogatą ofertę usług, w tym głosowych z eSIM. Przyjrzyjmy się zatem, na co możesz się zdecydować.

Oferta Play

Sieć Play ma bardzo szeroki zakres oferty. W końcu jest jednym z największych operatorów GSM w Polsce i należy do tzw. „Wielkiej Czwórki”, którą tworzy jeszcze Orange, Plus oraz T-Mobile. Na co możesz zdecydować się w Play?

Play na abonament

Play nielimitowany Internet GB w telefonie

Oferta Play to przede wszystkim warianty abonamentowe. Na tym przede wszystkim bazują główni operatorzy komórkowi. W dodatku zazwyczaj najbardziej opłaca się łączyć kilka usług w jeden pakiet. A jak jest u fioletowego operatora? Już sprawdzamy oferty operatora – do wyboru masz pięć podstawowych planów taryfowych.

Licząc od Abonamentu M wzwyż, nie zabrakło pakietu TV (Play NOW). W sumie możesz wybrać spośród Abonamentu S, S+, M, L oraz Homebox. Zobaczmy, czym się one od siebie różnią te abonamenty fioletowego operatora Play.

Podstawowy wariant to Abonament S. W tym wypadku podpisujesz umowę na 24 miesiące i płacisz miesięcznie 35 zł. Otrzymujesz tutaj nielimitowane rozmowy SMS-y, MMS-y oraz 3 GB pakietu transmisji danych. To jest najbardziej podstawowy i najtańszy abonament, ale już od tego pułapu jest on nielimitowany i możesz dobierać dodatkowo telefon lub zostawić samą kartę SIM.

Następny wariant to Abonament S+. Otrzymujesz tutaj wszystko co poprzednio, plus dodatkowo 15 GB transmisji danych. Koszt miesięczny oferty to 50 zł. Podobnie jak wcześniej, cena ta nie zawiera osobnej opłaty za urządzenie.

Jeśli i to nie wystarczy, możesz wybrać kolejny Abonament M. Tutaj podobnie jak wcześniej otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Dodatkowo masz także nielimitowany Internet z pełną prędkością 120 GB. Masz tutaj również dostęp do technologii 5G. Na dokładkę dostajesz także dostęp do podstawowej telewizji z pakietu Play NOW zawierający 40 kanałów telewizyjnych. Miesięczny koszt takiego pakietu (oferty) to 65 zł.

Z kolei za 85 zł miesięcznie możesz wybrać Abonament L. Tutaj w ramach tej oferty otrzymujesz wszystko co poprzednio, jednak paczka szybkiego Internetu jest od czasu wprowadzenia promocji w sierpniu 2023 całkowicie nielimitowana! W tym abonamencie dostaniesz świetne warunki umowy! Mimo wszystko wciąż mało?

Możesz zdecydować się zatem na Abonament Homebox. W ramach tej oferty otrzymujesz wszystkie elementy wcześniejszych ofert. Podobnie jak w pakiecie L, od sierpnia 2023 r. również i tutaj pakiet internetowy 5G jest bez limitów. Oprócz tego dostajesz także Internet Domowy z pakietem Internetu bez limitu i z pełną prędkością do 200 GB. Podobnie jak u poprzedników, zawierasz tu umowę długoterminową.

Bonusy za przedłużenie umowy w Play

Do każdej wymienionej tu umowy abonamentowej możesz również dobrać telefon. Same warunki abonamentu nie zmieniają się, dochodzi natomiast opłata za telefon doliczana do umowy. W zależności od wyboru, dojdzie określona pierwsza opłata za urządzenie. Oprócz tego, koszt smartfona zostanie rozbity na raty. Długość możesz sam wybrać, w zależności od tego jak chcesz skonfigurować łączny miesięczny koszt. Operator komórkowy Play oferuje także zakup wybranych smartfonów na raty bez podpisywania umowy abonenckiej.

W Play nie zabrakło oczywiście promocji dla dwóch lub więcej numerów. W tym wypadku możesz wybrać Duet – dla dwóch numerów i Rodzinę dla większej liczby kart SIM. W takiej konfiguracji pakiety abonamentowe wyglądają tak samo jak w podstawowym wariancie. W Duecie masz – jak sama nazwa wskazuje – dwa numery telefonów. Natomiast w Rodzinie od 3 do aż 10 numerów. Każdy ma tą samą ofertę i wszystkie numery są na jednym rachunku.

Play oczywiście oferuje mnóstwo dodatkowych usług do abonamentu. Począwszy od pakietów internetowych, poprzez aplikację ułatwiającą obsługę Twoich numerów, a skończywszy na usłudze eSIM, która od niedawna jest tutaj także dostępna. W każdej chwili możesz także dobrać usługi dodatkowe i dodatkowe rodzaje usług do swojego abonamentu komórkowego, dzięki czemu możesz liczyć na dodatkowe rabaty. Oferta, jak na przystało na jednego z głównych operatorów jest bardzo rozbudowana i praktycznie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie brakuje tutaj również usług dodatkowych. Siłą oferty jest spora ilość danych, możliwość łączenia wielu numerów, usług i pakietów dodatkowych. Nie bez znaczenia dla wielu osób jest także możliwość korzystania ze stacjonarnych punktów obsługi klienta.

Play na kartę

Play promocja 100 GB na wakacje

Jak każda z dużych sieci, także Play ma do zaoferowania kilka wariantów opcji na kartę. Do wyboru masz tutaj kilka wariantów różniących się paczkami na transmisję danych o usługami bez limitu.

W tym momencie jeżeli wybierzesz opcję Solo L i doładujesz przez Play24 otrzymasz dwa razy więcej Internetu. A zatem, za 30 zł miesięcznie (pakiet jest cykliczny) będziesz mógł rozmawiać bez limitu, wysyłać SMS-y bez limitu, a Twoja paczka danych wyniesie 30 GB.

Możesz zdecydować się także na pakiet Solo XL. Tutaj oprócz wcześniej wymienionych usług dochodzą jeszcze nielimitowane MMS-y, a paczka Internetu to 40 GB. Otrzymujesz również dostęp do sieci 5G. Za ten wariant płacisz 35 zł.

Zobaczmy na jego najlepszą ofertę prepaid. Ostatnim z wariantów tej oferty jest pakiet Solo XXL, którego koszt wynosi 40 zł miesięcznie. Tutaj masz wszystko bez limitu, sieci 5G oraz 50 GB na transmisję danych. Ale to nie wszystko. Możesz także zdecydować się na tańszy pakiet – Solo M. Tutaj w ramach opłaty w wysokości 25 zł otrzymasz rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 10 GB transmisji danych. Oprócz tego możesz również korzystać z dodatkowych pakietów, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Możesz po prostu dokupić paczki danych za wybrana kwotę, w zależności od tego, co będzie Ci potrzebne.

Oferta na kartę w Play wygląda całkiem nieźle. Mocnymi argumentami są spore łączy transmisji danych, a także dostęp do sieci 5G w wyższych pakietach. Warto odnotować wygodę jaki daje funkcja cyklicznego doładowywania. Trzeba jednak przyznać, że inne sieci, szczególnie te w które stawiają na ofertę na kartę oferują tańsze opcje.

Play Mix

Play jako jeden z głównych operatorów ma także w swojej ofercie nieco już zapomnianym ogólnie mixem, czyli połączenia abonamentu i oferty na kartę. Najtańsza oferta to Mix S. W jej ramach otrzymujesz rozmowy w Play bez limitu, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich oraz 3 GB transferu danych. Umowa jest na ilość doładowań – w tym wypadku 24.

Kolejny w kolejności to Mix M. Tutaj otrzymujesz wszystko to co w poprzednim planie, jednak możesz dodatkowo korzystać z 400 minut na rozmowy do wszystkich sieci. Również pakiet na transmisję danych jest powiększony do 5 GB. Kwota zobowiązania wynosi w tym wypadku 40 zł.

Następna oferta to Mix L. Tutaj otrzymujesz już przede wszystkim dostęp do sieci 5G. Oprócz tego do Twojej dyspozycji pozostają także nielimitowane rozmowy do wszystkich i nielimitowane wiadomości. Pakiet transmisji danych zostaje zwiększony do 9 GB oraz 100 GB na wybrane socjalmedia. Miesięczne zobowiązanie doładowania w tym wypadku wynosi 50 zł.

Pozostaje jeszcze najwyższy plan taryfowy – Mix L Extra. Tutaj otrzymujesz wszystko to, co w pozostałych planach plus dodatkowo łącznie 11 GB na transmisję danych. Dostajesz także usługę „Naprawa wyświetlacza” w pakiecie. Miesięczne zobowiązanie w tym wypadku wynosi 60 zł.

Oczywiście do każdego planu Mixa możesz dobrać urządzenie. W zależności od tego jaki model wybierzesz – będziesz musiał opłacić daną kwotę na początku za smartfona. Jeśli chodzi o samą ofertę Play Mix wygląda ona całkiem interesująco. Inna kwestia, że powoli ta forma kontraktu staje się niszowa. Ale to tylko atut operatora Play, że posiada także taką ofertę. Dodatkowym plusem jest umowa na ilość doładowań, a nie na czas. W ten sposób w miarę możliwości można wcześniej zakończyć swoje zobowiązania.

Play Internet

Play Internet światłowodowy

Nie będzie wielkim zaskoczeniem, że Play ma również ofertę na Internet mobilny (LTE i 5G). Większym zaskoczeniem będzie to, że ma w swojej ofercie także światłowód i że niedawno przejął całą sieć infrastrukturę UPC. Dodatkowo świadczy również usługę telewizyjną w różnych wariantach i konfiguracjach. Wybór jest zatem spory.

Ale zacznijmy od oferty Internetu mobilnego – który czasem staje się podstawowym Internetem w gospodarstwie domowym. Do wyboru jest klika wariantów. W podstawowym Play Internet 150 GB (jak sama nazwa wskazuje) otrzymasz 150 GB transferu z pełną prędkością. Umowę podpisujesz na 24 miesiące, a koszt miesięczny to 55 zł. Kolejny wariant to Play Internet 250 GB. Podobnie jak w poprzedniej opcji, dostajesz tutaj 250 GB transmisji danych z pełną prędkością. W tym wypadku dodatkowo masz możliwość korzystania z sieci 5G jeśli jesteś w jej zasięgu. Miesięczny koszt to 65 zł. Kolejny próg to oferta Play Internet 500. Tutaj otrzymasz 500 GB transferu z pełną prędkością. Koszt to 75 zł miesięcznie. Zobaczmy, co zatem Play oferuje dla swoich klientów.

Jest także najwyższy abonament do wyboru. Play Internet 1000 GB i tutaj masz do wykorzystania całe 1000 GB transferu danych. Miesięczny koszt to 150 zł. Do powyższych ofert można także dobrać urządzenia – zarówno routery, modemy jak i tablety i laptopy. W zależności od konfiguracji i pierwszej wpłaty będzie zmieniał się miesięczny koszt usługi, jednak w zależności od Twoich potrzeb możesz dobrać takie urządzenie, jakie potrzebujesz.

Transmisja danych w 5G lub 4G/4G LTE.

Sprawdź
oferty internetu i TV,

które przygotowaliśmy dla Ciebie z PanWybierak.pl

Porównaj oferty

W wybranych lokalizacjach możesz także wybrać Internet kablowy. Dzięki fuzji z UPC możesz korzystać z połączenia usług. Jeżeli masz już usługi w Play i wybierzesz Internet światłowodowy, to otrzymasz rabat 30 zł na tę usługę. W jej ramach otrzymujesz dostęp do wybranego poziomu prędkości Internetu oraz wybranego pakietu telewizyjnego. Łącząc usługi w ten sposób możesz sporo zaoszczędzić w skali roku.

Usługa internetowa w sieci Play jest bardzo rozbudowana. Dostaniesz możliwość wyboru różnych technologii i rozmaitych usług dodatkowych. Zarówno ze sprzętem jak i bez. Dodatkowo nie bez znaczenia pozostaje możliwość wyboru telewizji i stałego łącza internetowego. To mocny punkt programu fioletowego telekoma.

Jak sam widzisz, usług Play jest naprawdę bardzo dużo! Oferta tego operatora komórkowego jest kompleksowa.

Zasięg Play

Play zasięg

O zasięg Play powinieneś być spokojny. Sieć posiada obecnie własne nadajniki i stale je rozbudowuje. W początkach swojej działalności w dużej mierze korzystała z infrastruktury pozostałych operatorów, jednak teraz opiera się przede wszystkim na swoich masztach. Oczywiście może się zdarzyć, że w jakimś regionie będzie pod tym względem gorzej. Warto zatem przed skorzystaniem z usług tradycyjnie nabyć starter fioletowego operatora i przetestować obszar w którym najczęściej masz zamiar korzystać z usług sieci. Dodatkowo warto docenić coraz większy obszar pokrycia sieci 5G, szczególnie w dużych miastach.

Obsługa klienta w Play

Z racji tego, że jest to jeden z głównych operatorów w Polsce, pod względem obsługi klientów jednym z jego podstawowych atutów jest rozbudowana sieć salonów sprzedaży. W wielu punktach możesz po prostu pójść i załatwić wszystko od ręki. Wiele osób preferuje właśnie takie rozwiązanie i jest to zasadniczo mocny atut w stosunku do przykładowo większości sieci wirtualnych. Oczywiście możesz także zamówić usługi poprzez stronę internetową.

Możesz także zadzwonić na infolinię, która jest czynna całodobowo. Pod numerem 790 501 500 jesteś w stanie załatwić praktycznie każdą sprawę. Nie zabrakło również czatu na stronie internetowej. Dodatkowym mocnym punktem obsługi klienta jest dedykowana aplikacja Play24, w której jesteś w stanie zarządzać swoim kontem, a także możesz złożyć rozmaite wnioski dotyczące usług czy obsługi. Możliwości nawiązania kontaktu z operatorem jest naprawdę wiele i to w głównej mierze od Ciebie zależy, która z nich będzie Twoim wyborem.

Jak więc widzisz, wszelkie formalności czy zamówienia różnych usług dokonasz na wiele sposobów! Na obsługę klienta nie ma więc co narzekać.

Czy Play ma korzystną ofertę? Podsumowanie

Opinie o Play są różne (zobacz na Play opinie), zresztą jak na temat każdego operatora komórkowego. Faktem jednak jest, że oferta Play jest bardzo rozbudowana – zarówno jeśli chodzi o możliwość wyboru różnorakich abonamentów, jak i poprzez usługi dodatkowe. Siłą tego telekoma jest właśnie możliwość skonfigurowania usług pod własne potrzeby. Szczególnie teraz, gdy w ofercie w końcu pojawił się Internet światłowodowy, dzięki między innymi połączeniu z UPC.

Mocnym punktem programu jest także obsługa klienta – tutaj masz ją w każdym dostępnym sposobie. I to tylko od Ciebie zależy jak z takiej możliwości skorzystasz. Operator zachęca do łączenia usług, gdyż zazwyczaj jest to wygodne i przede wszystkim opłacalne. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że jako jeden z głównych operatorów ma dostęp do bogatej bazy urządzeń, często niedostępnych w sieciach wirtualnych.

Zalety sieci Play:

 • duże transfery GB
 • bardzo częste promocje
 • łączność 5G
 • darmowy roaming UE
 • szeroki wybór oferty (m.in. abonament + telefon, karta, mix, Internet mobilny i stacjonarny)
 • umowy z telefonem i bez
 • telefony od 1 zł na start
 • łączność 5G
 • telewizja Play NOW
 • możliwy szybki zakup online…
 • …ale także w stacjonarnych punktach sprzedaży
 • aplikacja Play24
 • bardzo dużo usług i pakietów dodatkowych
 • zasięg sieci Play…

Wady sieci Play:

 • …co dla wielu będzie wadą
 • ceny nie aż tak atrakcyjne jak kiedyś
 • oferowane telefony z brandem

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

2.7/5 - (64 votes)
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Play ma niezłą ofertę na papierze i nie jest to plus ale minus, gdyż jest ona w praktyce nieprawdziwa.
Testowałem internet mobilny z play z 30 dni (pin 25 ms, transfery 80Mb/s). To było dla mnie super, biorąc pod uwagę okolicę w jakiej jestem. Po podpisaniu umowy ping 400ms !!!!! a transfery 1-2 Mb/s.
Jak dla mnie wałek. Chcecie tego, Play zaprasza.
Mogłem wziąć T-Mobile transfery było 20-30 Mb/sek przy pingu 25 ms.

Witam nie polecam sieci Play to zwykli naciągacze przysłali mi uszkodzony telewizor ręce umyli mówiąc że to nie ich wina a sprzęt trzeba spłacać

Wzięłam telefon i abonament. Płaciłam 200 zł miesięcznie. Wydawało mi się ostatnio, że powinnam już spłacić ten telefon. Byłam pewna, że jak go spłacę będę płaciła mniej o ratę za telefon. Okazało się, że telefon został już spłacony w lutym a ja przez pół roku nadal płaciłam 200 zł za taryfę, która normalnie kosztuje chyba 50 zł. Dla mnie to jest chore i czuję się oszukana. Pewnie umowa była dobrze sformułowana ale nigdy bym nie pomyślała, że można tak kogoś naciągnąć. Od razu przeniosłam się do Orange i za 65 zł mam o wiele więcej internetu a nie płacę 200 zł za byle co. 

Świetny materiał reklamowy. W ofercie na karcie, bez startu do większych operatorów. Uboga i droga oferta. Jedyny plus jaki widzę, nie dążą ślepo do wykastrowania zasięgu o bardzo dobrą sieć 3G. Kto ma TMobile, ten wie jak się rozmawia przez GSM (2G) w mniejszych miejscowościach gdzie 4G (LTE) nie ma nawet jednej kreski zasięgu.

podpisaniu umowy okazało się że telewizja to porażka wiesza się kilka razy na godzinę, Multiroom nie działał wcale nawet przez jeden dzień.W odpowiedzi na reklamację dowiedziałam się że skorygują mi fakturę żebym nie płaciła za coś czego nie mam albo jak mi się nie podoba to mam odstąpić od umowy. Oczywiście że w takim przypadku napisałam odstąpienie tylko nie wiedziałam czy zostanie uznane bo minął okres 14 dni. Bez żadnej informacji o ewentualnym terminie wyłączenia usług poprostu dezaktywowano mi numery telefonów i resztę usług, a w salonie usłyszałam mogę napisać skargę ale to i tak nic nie da za to było im bardzo wesoło. Traktowanie klientów tragiczne. Mam nadzieję że ta sieć poprostu padnie czego im bar

Zalety sieci Play:
łączność 5G
zasięg sieci Play…

??? Nie no bez jaj XD
Popełniłem 3 błędy w życiu:
– ożeniłem się
– nie kupiłem bitcoinów za 1,5zł
– podpisałem umowę ze ściekiem z artykułu

2 pierwsze błędy sobie wybaczam

Dobrze że chociaż już się nie reklamują hasłem „najszybciej rozwijającąa się sieć w Polsce” od ponad pół roku wciąż nie mają rozwiązania dedykowanego dla smartwatch’ów gdzie inne formy na rynku mają te rozwiązania już dawno wdrążone

Po smierci Mamy, ktora miala w Playu abonament, zalatwilam wszystko w salonie z jej aktem zgonu, tzn tak mi powiedziano. Przyszla nowa faktura smsem, za co mnie na czacie przeproszono. Niby zostala automatycznie wygenerowana. Miesiac pozniej w skrzynce pocztowej u Mamy „ostatnie wezwanie do zaplaty” i grozba windykacji. Dzwonie na infolinie z pytaniem o co chodzi, ale nikt mi nie chce pomoc, bo nie znam hasla. Mogłam podać datę urodzenia, pesel, konto w banku, ale nie, Play wymaga ode mnie podania swojego hasła, którego NIE ZNAM I NIE POZNAM BO NIE POTRAFIĘ SIĘ KOMUNIKOWAĆ ZE ZMARŁYMI OSOBAMI. Pytam, czy chca mnie zidentyfikowac, czy po prostu zachowac sie jak idioci. Odpowiedz: takie mamy zasady. Nastepnego dnia ide znowu do salonu Play z aktem zgonu, a tam…. czlowiek odsyla mnie na infolinie. Dzwonie przy nim i ta sama gadka. Mam podac haslo, ktorego tresc zabrala do grobu ze soba Mama. Groteska, paranoja, sadyzm. Rozmowa trwa 40 minut, 2 razy prosze o przelozonego, ktory odmawia podejsc do telefonu. Prosze o kopie nagrania rozmowy, ale ta nie zostanie mi wydana, bo rozmowa nie dotyczy sprzedazy. Gorzej niz za komuny. Ostrzegam uzytkownikow Play, zeby sie nigdy przenigdy nie odwarzyli umrzec, bo Play na to nie wyraza zgody. SKANDAL!!!

Czy warto skorzystać? Jeśli chodzi o rozmowy i sms pewnie owszem. Jeśli chodzi o internet to unikać szerokim łukiem. Obiecują krocie GB danych, których nie jest w stanie człowiek wykorzystać bo ma transfer 2mbs w porywach do 2,1mbs. O niekompetencji ludzi tam pracujących to esej by napisał

Przeszedłem z plusa do play. Przeniosłem 3 numery. Kupiłem abonament z dwoma telefonami Galaxy A 53. Umowę zawierałem przez telefon. Konsultant ani razu nie poinformował mnie że telefony ktore mi sprzedaje będąbez ładowarek gdyz samsung ich juz nie dodaje. Gdybym kupował w sklepie stacjonarnym to bym to widział od razu. Przez telefon konsultant ma obowiązek mi to powiedzieć. Zdziwienie było spore gdyż ne mogłem naładować telefonów i musiałem dokupić dwie ładowarki za 200 zł. Zareklamowałem to oczywiscie do play. Wypieli się na mnie i zaproponowali zebym odstapił od umowy. Niestety wsztystkie 3 numery były juz przeniesione z plusa i procedury tej nie dało sie juz zmienić. Musiałbym wrócic do plusa na warunkach duzo gorszych ktore miałem. Play zamiast wziąć na klatę niekompetencje operatora ktory nie dopełnił obowiazku ponformowania mnie o braku ładowarek idzie w zaparte i wypieło się na mnie. Wolą oszukać klienta niż załatwić sprawę polubownie żeby klient był zadowolony . Nie polecam tej sieci i ludzi w niej pracujących . Ja tylko skończy sie lojalka uciekam od nich i wracam spowrotem do plusa lub t mobile

Czytając powyższy tekst ma się poczucie, że Play jest poważną, odpowiedzialną firmą. Nic bardziej mylnego.
Mam doświadczenie bardzo złej jakości usług świadczonej przez tego operatora. Rozumiem, że zasięg Playa może nie sięgać wszędzie. Jednak w przypadku bardzo złej jakości sygnału i absolutnie niewystarczającego przesyłu danych musi być droga do rozwiązania umowy.
Po zawarciu umowy jest ona faktycznie niemożliwa do wypowiedzenia ponieważ operator nie uwzględnia pomiarów prędkości przesyłanych danych.
Wypowiedzenie umowy na piśmie, wysłane pocztą w ciągu ostatniego miesiąca przed upływem 24 miesięcy, nie zostało przyjęte pod pretekstem tego, że rzekomo została wysłana pusta koperta. Umowa i konieczność zapłaty za kolejne miesiące jest przeciągana do maksimum, przy wykorzystaniu wszelkich możliwych prawnych i faktycznych możliwości.
Tragiczna jakość obsługi i jednocześnie brak jakiejkolwiek reakcji na kolejne reklamacje, których złożyłam około 10 w trakcie trwania umowy.
Niesmaczne doświadczenie, którego już nigdy nie powtórzę. Mam zamiar złożyć skargę do UOKiK na bezprawność działań PLAY i naruszenie praw konsumenta. Zachęcam inne osoby, które mają podobne doświadczenia, do tego samego.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów