Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Serwis komórkomat.pl udostępnia Użytkownikom narzędzia, umożliwiające wyszukiwanie m.in. ofert GSM i ofert Internetu mobilnego.

Po wybraniu parametrów oferty, wyświetlamy ekran wyników dostosowany do konkretnego typu produktu (np. abonament bez urządzenia, oferta na kartę). Na ekranie wyników mogą znaleźć się następujące sekcje:

Sekcja „rekomendowane”

Są to oferty, które rekomendujemy we współpracy z operatorem. Współprace te mają charakter reklamowy. Każdorazowo przykładamy dużą uwagę do tego, aby rekomendowana oferta wyróżniała się dla klienta atrakcyjną ceną lub rozbudowanym pakietem usług.

Sekcja „wszystkie oferty”

W przypadku pozostałych ofert, kryterium wyświetlania ich kolejności to wartość całego kontraktu (czyli suma wszystkich kosztów, wynikających z zawarcia umowy np. wartość umowy przemnożona przez ilość miesięcy, w których będzie obowiązywała plus opłata aktywacyjna). W przypadku umów, w których wartość umowy jest identyczna – kolejność wyświetlania jest dowolna i nie zależy od żadnego obiektywnego czynnika.

W każdej sytuacji umożliwiamy Użytkownikowi zmianę parametrów oferty (pod nagłówkiem znajduje się podlinkowany przycisk „zmień kryteria”), a także sortowanie ofert po innym kryterium niż wartość kontraktu (np. po ilości GB w UE – aby sprawdzić, kliknij w pole „Internet – w tym EU” na niebieskiej belce pod nagłówkiem)