Znaleźliśmy 16 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jeśli chodzi o internet w Dąbrowie Górniczej to klienci są raczej rozpieszczani. Wybór jest duży, oferta bardzo szeroka. Jak wybrać odpowiedniego dostawcę? Sprawdzamy.


Najlepszy internet w Dąbrowie Górniczej – jaki wybrać?

Jeśli szykujesz się do zmiany operatora, warto jest wiedzieć, z jakim dostawcą warto związać się na nowo. W tym momencie najlepszym rozwiązaniem będzie internet światłowodowy, choć należy tu pamiętać, że wybór wcale nie jest taki prosty.

W tym momencie najszybszym standardem internetu jest sieć 5G (technologia mobilna) i światłowód (internet stacjonarny). I to właśnie światłowód będzie najlepszym rozwiązaniem, jeśli mówimy o dostępie do sieci w domu lub mieszkaniu.

Ile kosztuje internet w Dąbrowie Górniczej?

Ceny internetu w Dąbrowie Górniczej zaczynają się 49,99 zł (T-Mobile). Mogą sięgać nawet 100 złotych za największe prędkości (również T-Mobile).

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2470,00
T-Mobiledo 600 Mb/s2470,00
Vectrado 450 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
UPCdo 300 Mb/s2449,99
RFCdo 300 Mb/s2474,99
Multimediado 150 Mb/sbezterminowa44,99

Standardowe ceny wynoszą około 60-80 złotych.

Internet w Dąbrowie Górniczej – dostępne prędkości

Najszybszy dostęp do internetu w Dąbrowie Górniczej uzyskasz za pomocą światłowodu. Jego prędkości sięgają tutaj nawet 1000 Mb/s (RFC), a „najwolniejszy” światłowód zapewni ci transfer na poziomie 600 Mb/s. Typowy internet stacjonarny może mieć prędkości na poziomie 300 Mb/s (T-Mobile, Orange).

Komputery i laptopy do grania online

Jakie łącza dostępne są w Dąbrowie Górniczej?

W Dąbrowie Górniczej sieć światłowodowa jest niemal ogólnodostępna. Jest wielu operatorów, oferujących także klasyczne połączenie „po kablu”. Bez problemu znajdziesz też szeroką ofertę internetu mobilnego.

Porównaj Internet mobilny

Jacy operatorzy dostępni są w Dąbrowie Górniczej?

W Dąbrowie Górniczej dostępni są prawie wszyscy ogólnopolscy operatorzy. Są to m.in.:

  • T-Mobile
  • Orange
  • RFC
  • UPC

Jaki internet dla studenta w Dąbrowie Górniczej?

Jeśli na co dzień mieszkasz w Dąbrowie Górniczej, a przy okazji studiujesz, to dobrze wiesz, że bez szybkiego internetu jak bez ręki. Zwłaszcza dzisiaj, gdy uczelnie chętnie przechodzą na tryb hybrydowy swoich zajęć. Studenci powinni rozglądać się za internetem o prędkości przynajmniej 600 Mb/s, a także za możliwie krótki umowami, najwygodniejsze tu będą te, z których możesz z miesiąca na miesiąc zrezygnować.

Przykładowy Internet dla studenta Dąbrowa Górnicza:

Jaki internet dla seniora w Dąbrowie Górniczej?

Seniorzy to specyficzna grupa klientów, bo jako jedyna nie bierze udziału w wyścigu prędkości transferu. Warto jednak zadbać o to, aby operator miał sprawne wsparcie klienta i punkty stacjonarne, najlepiej nieopodal miejsca zamieszkania klienta.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Dąbrowa Górnicza:

Jaki internet dla gracza i streamera w Dąbrowie Górniczej?

Jeśli grałeś kiedyś w gry online, to na pewno wiesz, jak irytujące jest, gdy strzelasz do kogoś i widzisz, że gdy nacisnąłeś klawisz, ten ktoś już tam nie stoi. Problemem może być tu szybkość internetu, ale z pewnością jest to wartość tak zwanego parametru PING, czyli opóźnienia.

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Dąbrowa Górnicza:

Jeśli wiec planujesz grać lub strumieniować swoje treści do sieci, zadbaj o to, aby mieć jak najszybsze łącze, najlepiej światłowodowe. Tu warto zainwestować w łącze z transferem 1000 Mb/s.

Ile kosztuje najtańszy internet w Dąbrowie Górniczej?

Najtańszym operatorem oferującym internet światłowodowy w Dąbrowie Górniczej jest T-Mobile. Za 49,00 złotych dostaniesz transfer o prędkości 300 Mb/s.

Jaki jest najszybszy internet w Dąbrowie Górniczej?

Najszybszą ofertę Dąbrowie Górniczej posiadają aktualnie RFC, UPC i Netia. Jest to prędkość na poziomie 1000 Mb/s. Taki transfer kosztuje około 100 złotych.