Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.
Korzystając z komorkomat.pl
Budzik
Oszczędzasz czas
Aż 70% osób znajduje tańszą ofertę w 2 minuty. Nie musisz przeglądać abonamentów z wymarzonym telefonem na osobnych i nieczytelnych stronach operatorów GSM - w Komórkomacie wystarczy zaledwie parę kliknięć, aby znaleźć najlepsze oferty wielu sieci komórkowych.
Torba z pieniędzmy
Oszczędzasz pieniądze
Oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Dzięki porównywarce Komórkomat.pl znajdziesz najtańszą ofertę spełniającą Twoje wymagania. Szukasz pakietu z telefonem lub bez? Porównując oferty GSM na Komórkomacie masz pewność, że nie przepłacasz!
Tarcza
Zapewniamy bezpieczeństwo
Dzięki szyfrowaniu protokołem https, serwis Komórkomat jest bezpieczny dla swoich Klientów. Ponadto należy do Grupy Rankomat - największej porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. W dokonaniu wyboru najlepszej oferty pomoże Ci jeden z naszych wykwalifikowanych Doradców z Call Center.

Wszystko co musisz wiedzieć o abonamencie

W naszej bezpłatnej porównywarce abonamentów bez telefonu możesz wybrać interesujący Cię zakres oferty.
Przede wszystkim możesz wybrać, czy chcesz przenieść dotychczasowy numer, czy może wykupić zupełnie nową kartę SIM. Następnie wystarczy wybrać ile potrzebujesz minut, SMS-ów i paczki internetowej GB. Nasza porównywarka zestawi Ci te oferty, które spełniają Twoje wymagania.
Możesz je teraz dowolnie sortować np. po cenie lub wielkości transferu GB - malejąco lub rosnąco. Nasze narzędzie do porównań ofert GSM, w tym abonamentu bez telefonu, jest intuicyjne w obsłudze i bardzo szybkie!
Poszukujesz najlepszego abonamentu? Jakie są Twoje wymagania? Jedni będą kierować się przede wszystkim ceną, inni z kolei zakresem oferty.
Zaznacz w naszej bezpłatnej porównywarce ofert komórkowych interesujący Cię zakres, a my zestawimy wszystkie oferty spełniające te wytyczne. Teraz wystarczy posortować je po cenie od najtańszej do najdroższej - wtedy znajdziesz najtańszą ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania!
Masz już jakiś wymarzony model smartfona? Wybierz go na samym początku porównania, a otrzymasz propozycje tylko z tym telefonem, przez co znajdziesz optymalne dla siebie rozwiązanie. Jeszcze nigdy wybór najlepszego abonamentu nie był tak prosty!
Co miesiąc zestawiamy najlepsze oferty komórkowe, w tym abonamenty bez telefonu, a więc z samą kartą SIM. Najnowsze odsłony rankingu znajdziesz na https://komorkomat.pl/oferty-miesiaca/.
Od wielu miesięcy królują tu oferty takich operatorów, jak Plush, Premium Mobile, nju mobile czy lajt mobile. Jeżeli szukasz bardzo dobrej i niedrogiej oferty bez telefonu, to zwróć szczególną uwagę na ich bezterminowe abonamenty
Szukasz jak najtańszego abonamentu komórkowego? Jeden z pakietów sieci OTVARTA kosztuje tylko 7,99 zł miesięcznie! Zapewnia on jednak ograniczone korzystanie z telefonu komórkowego, np. każda wiadomość SMS kosztuje dodatkowe 19 groszy.
Ale bez obaw - już za około 10-15 zł dostaniesz wciąż tanie, ale lepsze oferty abonamentu komórkowego! Sprawdź na naszej porównywarce, a przekonasz się, że w tej cenie otrzymasz np. nielimitowane SMS-y czy minuty, a do tego kilka GB krajowego transferu!
Korzystasz z telefonu komórkowego głównie do rozmów? Rzadko wysyłasz wiadomości tekstowych SMS/MMS, nie wspominając o Internecie?
Celuj w jak najtańsze pakiety z nielimitowanymi minutami. Dostaniesz je już za mniej niż 15 zł miesięcznie - i to nie tylko do wszystkich sieci komórkowych bez limitu, ale i na numery stacjonarne!
Wiele sieci komórkowych zapewnia darmowy roaming UE (RLAH - roam like at home), co oznacza, że korzystanie z telefonu za granicą nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów. Ale nie wszystkie abonamenty. Znajdziesz je w naszej porównywarce!
Zasada działania roamingu jest bardzo prosta. W przypadku, gdy znajdujesz się za granicą i dzwonisz na krajowy numer znajdujący się w kraju (lub za granicą) korzystasz z usługi roamingu. Jeżeli wykonujesz połączenie na terenie Unii Europejskiej, a masz darmowy roaming UE, to połączenie jest darmowe. W przeciwnym razie za każdą minutę czy SMS-a zapłacisz dodatkową opłatę.
Uwaga! Dzwoniąc z Polski np. do Unii Europejskiej wykonujesz połączenie międzynarodowe, które nie jest objęte zasadami RLAH
Niemal każdy z nas próbował sobie odpowiedzieć na to samo pytanie. Często abonament z telefonem wychodzi w skali 2 lat drożej niż podobna, lecz tańsza oferta z osobną dokupionym telefonem. Ale nie zawsze, zwłaszcza w przypadku wielkich akcji wyprzedażowych, np. promocji świątecznych.
Obecnie najwięksi operatorzy oferują nie tylko oba rodzaje abonamentów, lecz także proponują telefony bez umowy! Możesz więc zamówić sobie np. bezterminowy abonament z samą kartą SIM i jednocześnie dokupić nowego smartfona w sklepie internetowym operatora!
Na Komórkomacie znajdziesz zestawienia i porównasz oferty zarówno abonamentu z SIM, jak i abonamentu z telefonem.
 • moto e7 power

  TOP 5 telefonów do 500 zł na styczeń 2022

  Potrzebny Ci jak najlepszy telefon do 500 zł? W tym przedziale cenowym nie ma co wybrzydzać, ale nie znaczy to, […]
 • Apple iPhone 13

  TOP 5 najlepszych iPhonów na styczeń 2022

  Smartfony Apple’a, pomimo zazwyczaj wysokiej ceny, często są obiektem pożądania. A może właśnie również dlatego? Wielu użytkowników, którzy raz zasmakowali […]
 • HTC U12 Plus

  TOP 5 telefonów HTC na styczeń 2022

  Mamy 2022 rok, a Ty wciąż tęsknisz za starym, dobrym HTC? To tajwański producent smartfonów, który ma bogatą historię i […]
 • polskie telefony komórkowe

  Polskie smartfony

  Polski smartfon – czy te słowa nie brzmią jak oksymoron? Nie do końca, gdyż polskie firmy od paru lat zajmują […]
 • telefon do 1200 zł

  TOP 5 telefonów do 1300 zł na styczeń 2022

  Jak wybrać odpowiedniego smartfona mając w kieszeni 1300 złotych? W tym przedziale cenowym wybór jest już szeroki. Wybieramy najciekawsze urządzenia […]
 • Najtańszy iPhone

  Najtańszy iPhone – 11 ofert

  Gdzie kupić najtańszego iPhone’a w 2022 roku? Dla wielu jest on obiektem pożądania, niestety do tanich urządzeń nie należy. Co […]