Znaleźliśmy 20 ofert spełniające Twoje kryteria.
Korzystając z komorkomat.pl
Budzik
Oszczędzasz czas
Aż 70% osób znajduje tańszą ofertę w 2 minuty. Nie musisz przeglądać abonamentów z wymarzonym telefonem na osobnych i nieczytelnych stronach operatorów GSM - w Komórkomacie wystarczy zaledwie parę kliknięć, aby znaleźć najlepsze oferty wielu sieci komórkowych.
Torba z pieniędzmy
Oszczędzasz pieniądze
Oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Dzięki porównywarce Komórkomat.pl znajdziesz najtańszą ofertę spełniającą Twoje wymagania. Szukasz pakietu z telefonem lub bez? Porównując oferty GSM na Komórkomacie masz pewność, że nie przepłacasz!
Tarcza
Zapewniamy bezpieczeństwo
Dzięki szyfrowaniu protokołem https, serwis Komórkomat jest bezpieczny dla swoich Klientów. Ponadto należy do Grupy Rankomat - największej porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. W dokonaniu wyboru najlepszej oferty pomoże Ci jeden z naszych wykwalifikowanych Doradców z Call Center.

Wszystko co musisz wiedzieć o ofertach biznesowych

W porównywarce Komórkomat.pl możesz znaleźć także interesujące Cię pakiety dla klientów biznesowych. Operatorzy często oferują lepsze warunki umowy (np. tańsze telefony) właśnie w ofertach dla firm.
Nie każdy o tym wie, ale pakiety komórkowe dla firm nie są domeną największych operatorów GSM. Również mniejsze sieci - w tym także wirtualne - oferują pakiety dla klientów biznesowych.
Jeżeli szukasz oferty bez telefonu, to znajdziesz już propozycje od 14 zł z VAT, lecz bez transferu danych czy nielimitowanych wiadomości MMS. Jeżeli Ci na nich zależy, to musisz przeznaczyć na miesiąc ok. 20-25 zł - wtedy będziesz mógł się cieszyć pełnym no limitem. W pakietach z telefonem ceny są wyraźnie wyższe, a często są uzależnione od wybranego modelu, gdyż operatorzy często pobierają dodatkową ratę za sprzęt.
Często abonament firmowy bywa korzystniejszy pod względem ceny zakupu telefonu i oferowanych usług. Pakiety firmowe mają jednak jedną kluczową przewagę - ich właściciele mogą wliczyć abonament w koszty firmowe i odzyskać podatek VAT. W praktyce plany firmowe pozwalają na spore oszczędności!