Znaleźliśmy 20 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jaki jest najlepszy Internet w Sosnowcu? Taki, który spełni Twoje wymagania w jak najniższej cenie! Pomożemy Ci w dokonaniu najlepszego wyboru.


Najlepszy Internet Sosnowiec – jaki wybrać?

Potrzebujesz Internetu do całego domu, który ma być wykorzystywany w telefonie, komputerze, laptopie, tablecie czy telewizorze? Najlepszym rozwiązaniem będzie w miarę szybkie i stabilne połączenie przez światłowód!

Spokojnie – nie musi to być drogi pakiet. Oferty Internetu stacjonarnego w Sosnowcu o prędkości około 500 Mb/s znajdziesz już za 50-70 zł, a pamiętaj, że będziesz go wykorzystywał na wielu urządzeniach dzięki routerowi Wi-Fi!

Jeżeli jednak nie potrzebujesz tak szerokiej oferty, warto wybrać tańsze rozwiązanie stacjonarne, a może nawet mobilne.

Ile kosztuje Internet w Sosnowcu?

Najniższe ceny proponuje Multimedia – Internet stacjonarny kosztuje tu już 44,99 zł. Niewiele więcej, bo o aż symboliczny grosz, zażyczy sobie Play.

OperatorPrędkość pobieraniaUmowa [miesiące]Cena [zł]
Vectrado 1,2 Gb/s2488,99
Orangedo 1 Gb/s2469,99
Netiado 1 Gb/s2480,00
RFCdo 1 Gb/sbezterminowa99,99
UPCdo 500 Mb/s2459,99
Playdo 300 Mb/s2445,00
T-Mobiledo 300 Mb/sbezterminowa60,00
Multimediado 150 Mb/s2444,99

W obu przypadkach dostaniesz łącze o szybkości odpowiednio 150 i 300 Mb/s. Najwięcej ofert mieści się w przedziale 50-70 zł, gdzie możesz liczyć – jak już wcześniej wspomniano – na transferu rzędu około 500 Mb/s. To już naprawdę sporo! A może być jeszcze więcej, o czym nieco dalej.

Jaka prędkość Internetu w Sosnowcu?

Prędkości Internetu w Sosnowcu wahają się od 150 do 1024 Mb/s (1 Gb/s), oczywiście w przypadku łącza stacjonarnego (w tym światłowodu). Inne rodzaje łącza będą mieć niższe nominalne prędkości „na papierze”. Jeżeli jesteś przeciętnym internautą, to transfery 300-500 Mb/s z pewnością zaspokoją Twoje oczekiwania. W przeciwnym razie celuj od razu w topowe oferty 1 Gb/s.

Komputery i laptopy do grania online

Jaki rodzaj łącza Częstochowie?

Jeżeli szukasz stabilnego i szybkiego Internetu dla całej rodziny, to wybierz nowoczesne łącze światłowodowe. Dostaniesz je m.in. w T-Mobile, RFC czy Orange. Dzięki dostarczonemu (zazwyczaj) przez operatora routerowi, będziesz mógł pokryć całe mieszkanie siecią Wi-Fi. Gotowe – z Internetu możesz korzystać w całym domu!

Nie każdy ma jednak możliwość podłączenia Internetu stacjonarnego, w tym światłowodu. W takim przypadku warto postawić na tańszy (ale też z reguły wolniejszy) Internet mobilny. Spokojnie – przy 4G LTE nie ma tak źle, przynajmniej na pojedynczym urządzeniu!

Porównaj Internet mobilny

Co ciekawe, w Sosnowcu możesz też zamówić Internet satelitarny. Jest on oferowany przez Tooway w cenie od 79,99 zł. W tej kwocie uzyskasz jednak tylko prędkość do 16 Mb/s, co prawda bez limitów danych GB. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy.

Dostępni operatorzy – Internet Sosnowiec

Na terenie Sosnowca nie działa zbyt wielu operatorów świadczących usługi Internetu stacjonarnego/satelitarnego. Większość z nich to bardzo duży gracze, udostępniających Internet na terenie praktycznie całego kraju:

 • Multimedia
 • Netia
 • Orange
 • Play
 • RFC
 • T-Mobile
 • Tooway
 • UPC
 • Vectra

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Jaki Internet potrzebujesz? Jaka prędkość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Odpowiemy na te ważne pytania!

Internet dla studenta Sosnowiec

Internet dla studenta nie może być drogi, ale nie może być też wolny. Jest on potrzebny do efektywnej nauki (zwłaszcza przy pandemii COVID-19, w dobie zdalnego nauczania), ale także do szeroko rozumianej rozrywki.

Rekomendujemy prędkości od 300 do 500 Mb/s – wyższe abonamenty mogą już przesadnie obciążać studencką kieszeń, niższe zaś będą miały niezadawalający transfer. Dobrym wyjściem jest wybranie Internetu na czas nieokreślony!

Przykładowy Internet dla studenta Sosnowiec:

Internet dla seniora Sosnowiec

Dla seniora liczy się nie tyle prędkość, co właśnie cena abonamentu. Dobrym rozwiązaniem będzie więc Multimedia za 44,99 zł o wystarczającym łączu 150 Mb/s.

Może jednak się okazać, że nie masz możliwości skorzystania z usług tego operatora. Następny tani Internet w Sosnowcu to Play, który jest szybszy, a kosztuje jedyne 45 zł.

Dobry Internet dla seniora

Przykładowy Internet dla seniora Sosnowiec:

Internet dla gracza i streamera Sosnowiec

Dla graczy komputerowych liczy się jednak prędkość – im szybciej, tym lepiej! Może to jednak oznaczać wyższe rachunki za Internet. Aby niepotrzebnie nie przepłacać, porównaj ceny Internetu na Komórkomat.pl!

Najlepszy Internet dla gracza online

Nie ma wyjścia – jeżeli grasz w gry online (np. wymagające RTS-y), to musisz mieć porządne łącze internetowe! Jakie ono jest? Najlepiej, żeby był to stabilny światłowód o prędkości około 1 Gb/s!

Liczy się też prędkość wysyłania danych (upload) – im wyższa, tym niższy PING, co w rezultacie oznacza większą radość z rozgrywki online. Chyba nieraz byłeś sfrustrowany swoim wolnym Internetem? Żeby temu zapobiec, wybierz jeden z poniższych pakietów szybkiego Internetu stacjonarnego!

Przykładowy Internet dla gracza/streamera Sosnowiec

Internet w dzielnicach Sosnowiec

Sosnowiec składa się z kilkunastu oficjalnych dzielnic i/lub tradycyjnie odróżnianych obszarów miasta. Wśród nich są m.in.:

 • Pogoń
 • Zagórze
 • Centrum
 • Stary Sosnowiec
 • Bory
 • Kazimierz
 • Porąbka
 • Radocha

Internet bez umowy Sosnowiec

Nie chcesz umowy? A co powiesz na krótką umowę, jaką na 1 (słownie: jeden) miesiąc? Wybierz Internet w Sosnowcu na czas nieokreślony i ciesz się brakiem zobowiązania!

Umowa trwa 1 miesiąc, co oznacza, że przedłuża się automatycznie na kolejny miesiąc i tak dalej. Możesz zrezygnować z usługi operatora w każdej chwili zachowując miesięczny okres wypowiedzenia! Koniec z długimi umowami na całe lata!