Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Recenzja FM Mobile - opinie, zasięg

Data aktualizacji: 30-11-2023

Recenzja FM Mobile - opinie, zasięg

Infolinia

Pn.-pt. 8:00-18:00

Godziny pracy

ul. Żmigrodzka 247
51-129 Wrocław

Adres

Zalety sieci FM Mobile

  • spory wybór ofert
  • oferty z telefonem lub bez
  • promocje FM

Wady sieci FM Mobile

  • wysokie ceny
  • dodatkowe raty za urządzenie
  • abonament z umową długoterminową
ZOSTAW OCENĘ
Atrakcyjność oferty
1
Obsługa klienta
1
Zasięg sieci
1
Bliskość salonów
1
 yasr-loader

Poszukujesz opinii na temat wirtualnego operatora FM Mobile? Znajdziesz w tym dziale oceny innych użytkowników sieci, a jeżeli sam korzystasz z usług tego operatora to koniecznie podziel się swoimi doświadczeniami na forum. Twoja opinia może pomóc innym osobom w wyborze najlepszej dla siebie oferty.

Oferta FM Mobile

FM Mobile to wirtualny operator komórkowy należący do polskiego przedsiębiorstwa FM Group, znanego przede wszystkim ze sprzedaży produktów w oparciu o marketing sieciowy. FM Group Mobile powstała 5 października 2009 roku i korzysta z nadajników należących do Polkomtela (Plus). W ofercie tego operatora znajdziesz pakiety na abonament (także z telefonem), a także klasyczne taryfy na kartę (nieliczne prepaid) oraz pakiety Internetu mobilnego i domowego. Jak na operatora wirtualnego, wybór w FM Mobile jest całkiem spory!

Jak zamówić starter?

Masz możliwość zamówić starter FM Mobile online. Starter kosztuje 15 zł. Operator daje daje prawo wyboru – zamówienie karty SIM z rejestracją numeru lub bez rejestracji.

FM Mobile nie oferuje zbyt dużego wyboru w prepaidzie. Opłaty prezentują się następująco:

  • 0,29 zł – 1 minuta połączenia
  • 0,15 zł – 1 SMS/1 MMS

Jak doładować?

FM Mobile umożliwia doładowanie konta m.in. online, również nie swojego numeru. Do wyboru masz kilka wysokości zasilenia konta.

Więcej na temat zasilenia konta w FM Mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

FM Mobile na abonament

Znacznie większe pole manewru uświadczysz w abonamencie. FM Mobile oferuje abonament z telefonem i samą kartą SIM, w sumie po 3 pakiety.

Jeżeli wybierzesz wariant z urządzeniem, będziesz mógł ustalić długość trwania umowy na 24 lub 36 miesięcy. Stawki abonamentu nie są stałe – każdy z pakietów ma kilkanaście różnych cen, a im wyższa opłata miesięczna, tym tańszy telefon na start i odwrotnie. Wybór jak zwykle należy do Ciebie.

Abonament z samą kartą SIM zapewnia te same usługi (minuty, SMS-y/MMS-y, Internet), lecz naturalnie bez urządzenia. Tym razem masz możliwość wybrania – oprócz umowy na 2 i 3 lata – także abonamentu na 12 miesięcy.

FM Mobile (dawniej FM Group Mobile) to najstarszy istniejący w Polsce operator wirtualny. Swoją działalność rozpoczął 5 października 2009 roku. Jak jego sama nazwa wskazuje, należy marka należy do FM Group, a więc firmy dystrybuującej m.in. perfumy i kosmetyki.

Roaming FM Mobile

FM Mobile nie świadczy darmowych usług w roamingu UE. Operator jednocześnie zapowiada obniżenie stawek od 1 stycznia 2021 do poziomu:

  •  0,016 zł brutto za 1 MB
  •  0,016 zł brutto za 1 wiadomość MMS

Zasięg FM Mobile – jak wygląda mapa zasięgu?

Sieć FM Mobile korzysta z infrastruktury Plusa. Jeżeli cieszysz się dobrym zasięgiem zielonego operatora, to nie powinieneś również narzekać na FM Mobile.

Plus zasięgPlus zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

Sportowe Love – dołącz do Klubu Kibica w Plusie i wygrywaj nagrody!

Sportowe Love – dołącz do Klubu Kibica w Plusie i wygrywaj nagrody!

Już niedługo rozpoczną się Letnie Igrzyska Olimpijskie. Z tej okazji Plus zachęca do dołączenia do jego Klubu Kibica i wzięcia […]

Kup Galaxy Tab A9 lub A9+ i odbierz 1200 Robuxów

Kup Galaxy Tab A9 lub A9+ i odbierz 1200 Robuxów

W ostatnim czasie operator Plus nie próżnuje i oferuje coraz więcej różnego rodzaju rabatów czy promocji. Nie inaczej jest z […]

Premiera OPPO Reno12 w Polsce – oferty operatorów i rabat -300 zł!

Premiera OPPO Reno12 w Polsce – oferty operatorów i rabat -300 zł!

Wczoraj późnym popołudniem miała miejsce globalna premiera serii OPPO Reno12, a konkretnie podstawowego modelu Reno12 oraz jeszcze lepiej wyposażonego Reno12 […]

Opinie o fm-group-mobile 2024

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: