Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Recenzja Red Bull Mobile - opinie, zasięg

Data aktualizacji: 01-12-2023

Recenzja Red Bull Mobile - opinie, zasięg

Infolinia

Brak

Godziny pracy

Brak; aplikacja

Adres e-mail

Zalety sieci Red Bull Mobile

 • niewyczerpalny transfer danych
 • krótkoterminowa umowa (subskrypcja)
 • pierwszy miesiąc za 1 zł
 • niezła cena
 • duże transfery GB
 • bonusy Red Bull
 • łączność 5G
 • darmowy roaming UE
 • zasięg sieci T-Mobile...

Wady sieci Red Bull Mobile

 • …co w niektórych przypadkach może być uznane za wadę
 • tylko jedna oferta
 • brak ofert z telefonem
ZOSTAW OCENĘ
Atrakcyjność oferty
222
Obsługa klienta
222
Zasięg sieci
222
Bliskość salonów
222
 yasr-loader

Sieć Red Bull Mobile jest na naszym rynku od dłuższego już czasu. Ale czy długo znaczy dobrze? Czy warto zainteresować się ofertą tej sieci? Jakie są mocne i słabe punkty? Sprawdzamy co możesz zyskać wybierając tego operatora komórkowego.

Red Bull Mobile – wprowadzenie

Red Bull Mobile to jedna z dłużej obecnych na naszym rynku sieci. Jest to submarka operatora Play T-Mobile  i jest u nas obecna od 2011 roku. Oprócz naszego rynku, marka RBM widoczna jest również w Omanie oraz Austrii. Zgodnie z jej filozofią propozycje skierowane są przede wszystkim do osób żyjących szybko i aktywnie, które to nieustannie korzystają z sieci internetowej i chcą pozostać z bliskimi w kontakcie. W swojej ofercie ma do zaoferowania warianty zarówno na kartę, jak i na abonament. Posiada również opcje wyboru urządzenia, w tym także akcesoria i gadżety dla uprawiających sporty ekstremalne.

Od drugiej połowy 2023 roku RBM działa na łączach T-Mobile Polska.

Subskrypcja Red Bull Mobile

Od 2023 roku w Red Bull Mobile zaprowadzono nowe porządki. Początkiem roku zrezygnowano ze świadczenia usług na abonament (z telefonem i samym SIM) oraz na kartę, a po ok. 9 miesiącach (wrzesień 2023) wprowadzono pojedynczą ofertę na subskrypcję. Zmieniono także dostawcę infrastruktury z Play na T-Mobile Polska.

Red Bull Mobile na kartę

W przypadku wariantu na kartę, do wyboru w zasadzie masz dwa główne pakiety. Podstawowy nazywa się SieMa na kartę. W ramach tej oferty otrzymasz nielimitowane połączenia na telefony komórkowe oraz stacjonarne w Polsce. Nie zabraknie również nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów w Polsce. Dodatkowo w zależności od tego, jaką kwotą zasilisz swoje konto, taki pakiet danych otrzymasz. Dla przykładu za 5 zł dostaniesz dodatkowo 1 GB danych na 5 dni. Ale już za doładowanie kwotą 30 zł dostajesz dodatkowo 10 GB na 30 dni.

Przy doładowaniu w zakresie od 5 zł do 299 zł przedłużasz ważność konta na połączenia wychodzące o kolejne 365 dni. Dodatkowo zawsze jeśli Ci zabraknie pakietu transmisji danych możesz dokupić odpowiednią paczkę w zakresie od 3 do 15 zł. Dzięki temu możesz powiększyć swoją pakiet danych nawet o 10 GB transmisji.

Kolejnym pakietem, który możesz wybrać w Red Bull Mobile jest SieMa na kartę PL. Tutaj masz po prostu nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz wiadomości SMS i MMS. W każdej chwili możesz natomiast wybrać odpowiedni pakiet internetowy na 30 dni. Za 19 zł otrzymasz 1 GB transferu, ale już za 20 zł masz 25 GB na transmisję, a za 30 zł dostaniesz aż 50 GB.

Trzeba przyznać, że w wariancie na kartę Red Bull Mobile wygląda całkiem nieźle. Szczególnie uwzględniając spore paczki na limity danych w rozsądnych cenach. Oprócz tego dostajesz nielimitowane usługi na rozmowy i wiadomości. Możesz także skonfigurować swoje usługi wedle własnych potrzeb. To się ceni.

Abonament Red Bull Mobile z telefonem

Red Bull Mobile oferuje również trzy plany taryfowe z telefonem, jeden plan taryfowy bez telefonu i jeden plan Internetu mobilnego. W każdym abonamencie otrzymujesz nielimitowane rozmowy do wszystkich, również w krajach UE. Otrzymasz także nielimitowane SMS-Y i MMS-y. W każdym wypadku masz możliwość wyboru smartfona w promocyjnej cenie. Ciekawą usługą są przechodzące na kolejne dwa miesiące niewykorzystane gigabajty transmisji danych. Umowę natomiast podpisujesz na 24 miesiące.

A co się zmienia? Oprócz ceny, inaczej wyglądają pakiety internetowe. Podstawowy abonament to koszt 50 zł miesięcznie. W jego ramach otrzymujesz 10 GB pakietu internetowego. Kolejny abonament to 70 zł miesięcznie. Tutaj otrzymujesz 15 GB Internetu. Najwyższy abonament to koszt 90 zł i pakiet 25 GB na transmisję danych. Do każdego z nich dobierzesz smartfon. Wysokość miesięcznej opłaty uwzględnia rabat za e-fakturę i zgody marketingowe. Do pierwszego rachunku doliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 49,99 zł.

Możesz również wybrać najbogatszą ofertę Red Bull Mobile SieMa Wypas. To najbogatszą całościowo oferta. Otrzymujesz tutaj wszystko nielimitowane na terenie naszego kraju. Dodatkowo korzystasz z nielimitowanej transmisji danych, w tym 35 GB w pełnej prędkości. Umowę oczywiście podpisujesz na 24 miesiące i dobierasz do oferty wybranego smartfona.

Co można powiedzieć o samej ofercie? Prosta i łatwa do skonfigurowania. Dostajesz tutaj nielimitowane usługi i całkiem pokaźny pakiet internetowy. Ceny nie są najniższe ale nie są też przesadnie wygórowane. Jeżeli dodatkowo szukasz telefonu, to może zdarzyć się, że właśnie tutaj będzie najkorzystniejsza cenowo oferta. Tym bardziej, że możesz znaleźć telefon już od przysłowiowej złotówki, w zależności od wysokości abonamentu.

Abonament Red Bull Mobile bez telefonu

Tutaj do wyboru masz w zasadzie jedną ofertę ale w różnej konfiguracji. W każdym wypadku otrzymujesz nielimitowane rozmowy do wszystkich w Polsce, nielimitowane SMS-y i MMS-Y oraz pakiet internetowy zależny od wybranej konfiguracji. W każdym wypadku płacisz miesięcznie 30 zł miesięcznie. I tutaj do wyboru masz umowę na czas nieokreślony i wtedy otrzymujesz 10 GB transmisji danych. Możesz również podpisać umowę na 12 miesięcy. Wtedy będziesz miał co miesiąc 15 GB na transmisję danych. Wybór należy do Ciebie. Jest to jedna z najprostszych ofert tego typu i całkiem opłacalnych. Niektóre sieci oferują co prawda większe pakiety, ale nawet 10 GB to całkiem sporo jak na standardowe korzystanie.

Zasięg Red Bull Mobile

Z racji tego, że jest to submarka Play, będziesz korzystał w tym wypadku z zasięgu fioletowego operatora. Ma on pokrycie sięgające 99 procent, więc istnieje duża szansa, że będziesz z tego faktu zadowolony. Zawsze możesz również wcześniej kupić starter sieci Play lub starter Red Bull Mobile (jeśli potem masz zamiar podpisać długoterminową umowę) i sprawdzić jak sieć spisuje się w okolicy w której najczęściej będziesz przebywał. Przy okazji będziesz miał możliwość przetestowania jakości usług. W tym wypadku nie powinieneś mieć problemów z zasięgiem.

Obecnie (od września 2023 roku) Red Bull Mobile korzysta z infrastruktury T-Mobile Polska. Także i magentowa sieć pokrywa swoim zasięgiem cały kraj.

Obsługa klienta Red Bull Mobile

W przypadku Red Bull Mobile możesz skorzystać ze strony internetowej operatora. To tutaj jesteś w stanie przeprowadzić cały proces wyboru oferty i ewentualnie sprzętu. Wszystko bez wychodzenia z domu. Jeżeli masz pytania, możesz zostawić telefon i konsultant w wybranym terminie oddzwoni do Ciebie. Jeśli chcesz przenieść numer telefonu, także możesz skorzystać ze strony internetowej. Możesz także podejść do salonu sieci Play i tam wydać taka dyspozycję. We wszelkich sprawach dotyczących usług Red Bull Mobile możesz także skorzystać z infolinii o numerze 790 666 666.

Tak naprawdę to wszystko załatwisz w aplikacji mobilnej sieci RBM!

Czy Red Bull Mobile ma korzystną ofertę?

Jeśli się zastanawiasz nad wyborem oferty Red Bull Mobile to odpowiemy, że jest to całkiem dobry wybór. Oczywiście wiele zależy od tego, czy wybierzesz ofertę na kartę, czy na abonament. Ale w każdym z tych rozwiązań jesteś w stanie znaleźć coś interesującego dla siebie. Jest to jedna z prostszych ofert ogólnie rzecz ujmując. Red Bull Mobile często robi również różnego rodzaju promocje czasowe z których warto korzystać.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Słuchawki w prezencie do OnePlusa Nord 4 w T-Mobile

Trwa promocyjna sprzedaż metalowego OnePlusa Nord 4 w sieci T-Mobile Polska. Kup tego nowego smartfona chińskiego producenta i odbierz w […]

Wybierz abonament Premium Mobile z telefonem OPPO w super cenie!

Wybierz abonament Premium Mobile z telefonem OPPO w super cenie!

Premium Mobile od wielu, ale to wielu lat oferuje praktycznie tylko i wyłącznie abonamenty głosowe (komórkowe) z umową na czas […]

Przeniesienie karty eSIM w aplikacji Play

Przeniesienie karty eSIM w aplikacji Play

Na swoim oficjalnym blogu blogplay.pl fioletowy operator komórkowy chwali się nowościami w swojej aplikacji mobilnej. Play24 – bo tak się […]

Opinie o red-bull-mobile 2024

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

RB to dramat, od dwóch dni nie mogą aktywować numeru przeniesionego do nich z innej sieci – jedyny sposob kontaktu to.. czat. Infolinia nie przepuszcza bo trzeba wpisac AKTYWNY numer w RB, a ten nie dziala z ich winy. Nidy wiecej nie bede korzystac z Tmobile

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: